Skorašnje poruke

Stranice: 1 ... 8 9 10
91
Muzička takmičenja i šou programi / Odg: Tvoje lice zvuči poznato
« Poslednja poruka Bebi poslato 20 Novembar 2017, 17:58:32 »
Pa to što je tebi scenski i pevački defektna je tvoje zapažanje, koje je svakako zanemarljivo obzirom na to da si samo nemi laik kao i svi mi.
92
« Poslednja poruka euronik poslato 20 Novembar 2017, 17:57:45 »
Severina ima vise kvalitetnijih pesama od massima i bebi zajedno?! Samo zbog jedne recenice ovde stajem sa razmenom misljenja. Hvala na paznji.
P.S. krc, sreca, suze i znoj!
93
Forum Song Contest / Odg: 162. Forum Song Contest - Signs
« Poslednja poruka euronik poslato 20 Novembar 2017, 17:53:24 »
Ne diram ga, samo se zezkam malko.
Ma i ne mora svako sad od njih (leni ili tina) emotivno da se dozive. Pa toliko ima lepih osecanja ili dozivljaja koji mogu da izazovu , kao npr. Leni je za mene personifikacija (u ovoj pesmi) erotike. Ili u pesmi I belong to you. Ali reci da je losa, dosadna ili nesto trece u neg.smislu je vec tema za raspravu. Posebno u danasnje vreme povrsnih pesama i muzike.
P.S. samo se vi volite, nemam ja nista protiv. Samo nemojte da se mrzite.  :)

94
« Poslednja poruka Scooby poslato 20 Novembar 2017, 17:52:47 »
Сад га претерујеш и идеш у крајност
95
« Poslednja poruka noOne poslato 20 Novembar 2017, 17:51:11 »
Kako da ne da se za 50 godina nece znati ko je bila Severina. Ima ona vise kvalitetnijih pjesama nego Bebi Dol i Massimo zajedno. I dosta tih pjesama je ona sama napisala.

Kao da se ocekuje da Josipa Lisac ima milionske preglede, ja to nisam ni rekao niti su ti pregledi neko mjerilo za taj tip pjevaca. Nego kazem da ta zena napuni svoje koncerte kad ih ima. A to nisu arene naravno, niti ona puca na njih.

Mislio na sam na pjevacku i scensku defektnost Bebi Dol.

Ali jbg ja sam seljak i ja ne kuzim to mjaukanje i dahtanje. Mi seljaci vise volimo da pjevaci pjevaju kao npr. Oliver Dragojevic, Colic, Lepa Brena, Miso Kovac...

96
« Poslednja poruka Scooby poslato 20 Novembar 2017, 17:50:43 »
Тако и треба хехе
97
« Poslednja poruka euronik poslato 20 Novembar 2017, 17:47:15 »
E tu kod tumacenja simbolike 'lskih' stihova dolazimo do danasnjice i problema danasnje publike kojoj je uradjena lobotomija nazovi instant hitovima sa plitkim i jednostavnim tekstovima i 'muzikom' sklepanu na kompjuteru pa onda ne moze da se razume simbolika i znacenje odredjenih pesama i uopste rada gore navedenih imena (massimo, bebi, josipa, sladjana, pa i mlade snage kao sto su marcelo ili nina kraljic npr.).
98
« Poslednja poruka Doctor Who poslato 20 Novembar 2017, 17:45:54 »
Skubiša mi se opet zavolismo :-* :D
99
« Poslednja poruka Scooby poslato 20 Novembar 2017, 17:42:03 »
Ма Дрко је диван, не дирај га бре. Па контам ја то шта ти причаш. Ево ја волим Ленија и слушам га малтене од када знам за себе, али рецимо емотивно не доживљавам његове песме. Али се зато редовно распаметим кад слушам Џоплинову или Вајнхаусову
100
« Poslednja poruka Bebi poslato 20 Novembar 2017, 17:41:47 »
Po komentarima ne prolazim u finale, što je nije ok, pesma mi stvarno kida. ;D
Stranice: 1 ... 8 9 10