Recent Posts

Pages: 1 ... 8 9 10
91
OGAE takmičenja / Odg: OGAE Song Contest 2017
« Last post by mirCo on Today at 14:25:16 »
Prebaci se u Infe kad ih osnujemo. ;D
92
Pa zar ti nije poslao glasove nakon jučerašnje priredbe (tj. nakon objave pf rezultata)? 8)
93
« Last post by Majsta94 on Today at 14:23:02 »
Meni je presmor pjesma :D A Nevenina je baš dobra, ja bih prijavio i Sarinu Samo ti koja mi je bolja od NVZT ali Bože moj :D
94
Slazem se, samo sam onako rekao da budemo oprezni.
95
Eno Sergeja u Portugalu, piše "pogled u budućnost" i "tajni zadatak" tamo. Mora da se sprema za povratak :D
96
« Last post by mirCo on Today at 14:21:29 »
Svakako, eto Nensi ima super pesmu. ;D Mada, Deo prošlosti je postao veliki hit, nisam to očekivao kad je izašla pesma. ;zv:)
97
« Last post by Majsta94 on Today at 14:16:38 »
Istina, ali opet, ako možemo nešto drugo da pošaljemo, zašto onda stalno iste ljude da predstavljamo? :D
98
To znači da ćemo u utorak otvoriti prvu temu za 2018(Esc 2018,Lisabon,Portugalija:opšte,arena,grafika,scena).
99
Niste bili obavezni da mi šaljete u citatu, tako da sa te strane može biti sumnjiv bilo ko, ali iskreno ne verujem da je neko baš toliko lud da mu je stalo do plasmana toliko da bi menjao glasove kako mu odgovara, usput što ne može da zna od svih 26 kako će ko glasati.
100
« Last post by mirCo on Today at 14:07:58 »
Ljudi ne tripujte se, to je samo glasanje OGAE klbova, koga briga šta će oni da misle, iovako uvek loše prolazimo na svim mogućim glasanjima.
Pages: 1 ... 8 9 10