Recent Posts

Pages: 1 2 3 4 ... 10
11
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Nemačka 2018
« Last post by Scooby on Today at 23:24:02 »
Pa sta znam, okej je pesmica. Mada meni je problem sa njom sto je pesmica i deluje mi kao nesto sto se snimi onako reda radi da se popune prazna mesta na albumu.

Prvi deo mi je korektan i prijatan (iako me njegov nacin interpretacije odbija), ali onda ide "my childhood hero will always be you" i taj stih mi nekako urusi sve. Kraj bespotrebno pojacan i odudara od ostatka pesme.
Nisam ubedjen da ce ovo ni u prvih 20
12
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: San Marino 2018
« Last post by Mislim ono on Today at 23:23:22 »
Znaš kad će Jenifer pobediti? Nikad.
13
Forum Song Contest / Odg: 166. FSC - Lights,Camera... ACTION !
« Last post by Alekseyev on Today at 23:20:41 »
I već zamišljam doživotnu zabranu učešća na svim forumskim takmičenjima, i kako taj embargo utiče na živote ljudi (mene) nakon čega se odajemo porocima, sa sve suicidnim mislima, nakon čega okončavamo u nekom od zavoda za smeštaj odraslih lica, npr "Male pčelice" i slično. :D

Lepo je praviti se pametan, nije da ce te ubiti ta zabrana, ali ako vec svakako ne ocenujes prema muzici (a dovoljno te nije briga pa to jos i javno priznas sa debilnim razlogom) onda ne vidim poentu tvog ucestvovanja, niti mi se cini da ti je zelja za istim velika. Tako da bi te eliminisao jer samo tako niti jedna strana nije ostecena. I naravno da je bolje da ne ucestvuju oni koji ce ovako siriti otrov jos na pocetku svog ucestvovanja, kamoli posle.

Da li sam imao bilo kakve izjave koje se tiču bilo čije pripadnosti po bilo kom osnovu?
Kakva god da je pesma Rite Ore, kada je pustim, zbog njenih političkih izjava i stavova, mi ne prija kao što bi možda prijala da do istih nije došlo. Ako konkretno ona, ne odvaja mziku od politike, zašto bih ja nju štedeo. A možda sam samo patriota.
Jedna stvar je sigurna, sve pesme su preslušane od strane mene. Što je više nego dovoljan dokaz da sam ispoštovao SVAKOG od vas ko je ovde pesmu prijavio. A to, na koji način bih raspodelio poene, o tome ne bih dalje. Svako sa svojih 10 različitih poena može da radi šta poželi, pa i da ne glasa.
I grešiš, niti širim otrov, niti sam ja taj koji diže famu ovde, jednostavno sam izneo moj stav o pomenutoj pevačici. Sad, što se to nekima nije dopalo, pa bože moj, i meni se što šta nije dopalo, pa se nisam brecao niti proseravao.
I neka mi neko napiše, da nije poen više dao pesmi koju izvodi pevač koga voli ili poen manje jer je u pitanju pevač koga ne gotivi, i to zbog samog pevača, i ja ću pojesti tastaturu.

14
« Last post by Petar on Today at 23:19:11 »
Slažem se, Niko ;D

Momirka, pusti normalno glasanje, ni Zoe više nije u žiriju :o

Poslato sa telefona Jana Ole Sanda.

15
« Last post by Niko on Today at 23:18:32 »
Zato sto novac kupuje srecu ;D
16
« Last post by Petar on Today at 23:17:23 »
Da si se takmicila, ne bi to govorila ;D
Zašto jarčevi obožavaju prestiž i novac :D

Pa i jeste licitacija. Dajte 2e svojim favoritima.

Poslato sa telefona Jana Ole Sanda.

17
« Last post by Mislim ono on Today at 23:17:20 »
:D
A ne znam šta bih rekla, baš jadno.
A hoće biti normalno SMS glasanje?
18
« Last post by sergio on Today at 23:16:28 »
E svasta...  Cista licitacija,ko da vise(u ovom slucaju dobije vise)
Da ne kazem vasarska fora"ko nabije,taj dobije"  :D :D

Nego sta je sa Valentinom?!  :)
19
« Last post by Niko on Today at 23:14:37 »
20
« Last post by Mislim ono on Today at 23:13:08 »
Kakva sprdačina i kakva glupost. Ja ovo ne bih dozvolila ::) Ovo je bukvalno isprdavanje.
Pages: 1 2 3 4 ... 10