Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 4 ... 10
11
Forum Song Contest / Odg: 159. FSC - Woman's World
« Poslednja poruka euronik poslato 19 Septembar 2017, 16:30:27 »
Uslovi su jasni, pa se nadam da nece biti pojedinacnih slucajeva (da se neko pravi pametan) gde su poslate pesme primera kao sto je denza naveo. Dakle, solo, same i tacka. Jasno kao beli dan. Ova tema mu dodje skoro kao slobodna. Sirok je spisak vasih potencijalnih predstavnica.
12
Chit-chat / Odg: Offtopic - sve i svašta
« Poslednja poruka Scooby poslato 19 Septembar 2017, 16:23:52 »
Ako mogu neko iz bih da MI kaze kad ima direktne linije od sarajevo do banja luka,Mostar I tuzla??? Trenutno sam u bih I sve je ljepo,hocu Malo putovati :) pitao sam Ali ni sam dobro razumeo  ;D
I dali je Daleko naselbu otaka iz centar sarajevo?
Сваки дан имаш директне бусеве и то неколико њих. Имаш чак и воз из Сарајева за Тузлу и Бањалуку, такође сваки дан
13
« Poslednja poruka tetsujin poslato 19 Septembar 2017, 16:19:30 »
@josipa imam ti ja PP

inače, 26.11. u Zagreb dolazi Luis Fonsi održati koncert  ;D
pa kome se sluša despacito uživo...  :D
14
« Poslednja poruka Trent poslato 19 Septembar 2017, 16:16:42 »
Ako mogu neko iz bih da MI kaze kad ima direktne linije od sarajevo do banja luka,Mostar I tuzla??? Trenutno sam u bih I sve je ljepo,hocu Malo putovati :) pitao sam Ali ni sam dobro razumeo  ;D
I dali je Daleko naselbu otaka iz centar sarajevo?
15
« Poslednja poruka tetsujin poslato 19 Septembar 2017, 16:06:29 »
Znači poenta je da mogu samo pesme koje izvode solo ženski izvođači i da je samo ta pevačica navedena.
well tako piše i u uvjetima.. solo pjevačice ... zabranjene sve druge forme (dueti, kvarteti, terceti, grupe što god već...
16
« Poslednja poruka stres92 poslato 19 Septembar 2017, 15:57:50 »
Znači poenta je da mogu samo pesme koje izvode solo ženski izvođači i da je samo ta pevačica navedena.
17
ESC izvođači / Odg: Nevena Božović
« Poslednja poruka mirCo poslato 19 Septembar 2017, 15:57:23 »
Keki je radio spit. :o :(
18
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: ESC 2017 - Kijev, Ukrajina: opšte, arena, grafika, scena
« Poslednja poruka stres92 poslato 19 Septembar 2017, 15:55:09 »
Sa kime? #nesićanse  :D
19
« Poslednja poruka tetsujin poslato 19 Septembar 2017, 15:37:22 »
pa je li alan walker skladatelj? jel on pjeva u toj pjesmi? ne pjeva. već samo žena pjeva. ne razumijem...
to je kao da bude huljić ft. jelena rozga.. huljić ne pjeva već samo rozga pjeva. stvar je samo u pisanju.. ili sam ja krivo shvatio???

uglavnom, nemamo takve primjere, a ako ih ja ne znam na priredbi ćete mi reći što je krivo i mijenjat ćemo.. nismo svi sveznalice niti znamo te detalje tko kome sklada pjesmu
20
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: ESC 2017 - Kijev, Ukrajina: opšte, arena, grafika, scena
« Poslednja poruka noOne poslato 19 Septembar 2017, 15:31:40 »
Vec par godina je u vezi s nogometasem Vedranom Corlukom 
Stranice: 1 2 3 4 ... 10