Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Vjerovatno su mislili da je isao Mans sa Carom Miom.
2
Kultura / Odg: Preporučite seriju
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 09:07:45 »
Odgledao jutros i 13.epizodu :(

Jedva cekam drugu sezonu  ;zv:)

http://noizz.rs/kultura/13-reasons-why-srbija-treba-da-pogleda-i-da-se-zapita/z4xthzl
3
Sport / Odg: Tenis
« Poslednja poruka MilanB poslato danas u 08:53:18 »
A i on mnogo filozofira, ako već nije u dobroj formi nek odigra i neki manji turnir. Neće mu pasti kruna sa glave, a može da povrati samopouzdanje i veže nekoliko pobeda.
4
Chit-chat / Odg: Vaš nedeljni muzički top
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 07:49:59 »
Evo i moje  ;(:);

6
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Srbija 2017: Tijana Bogićević - In Too Deep
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 02:26:24 »
Pa koja bi budala bi pristala na takav stajling uz onakvu pesmu?! Pritom scenski nastup će biti na foru iz spota, tako da nema potrebe da komentarišeš Stoletove provokacije.

Al' poređenja radi, Harizma Genova je isto imala užasan stajling!
7
Srbovizija / Odg: CXXI Srbovizija - Sombor - Bajka o bajci
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 02:24:36 »
Svaka čast! Zdravlje i život deteta na prvom mestu! ;(:);
8
Isuse, užasna odjeća ta na slikama :o I nadam se da je samo neku reviju radila i da se neće pokopati nekom užasnom haljinom i ona. Treba nešto kao iz spota kad je na obruču
9
Srbovizija / Odg: CXXI Srbovizija - Sombor - Bajka o bajci
« Poslednja poruka Bebi poslato danas u 01:21:46 »
Ekskluzivno: Bebi Dol zabranila Ani Nikolić alkohol!

Možda će vam zvučati čudno, apsurdno ili izmišljeno (u najboljem slučaju) ali šefica najveće srbovizijske delegacije zabranila je dostavu alkohola u blizini Ane Nikolić u okviru od 250 metara.
S obzirom da je Ana trudna te bi joj potencijalno naškodio vršački lifestyle, Bebi je lično preuzela odgovornost da Ana slučajno ne završi sa čašom u ruci. Anin suprug Rasta takođe je sa nama u ekipi kao podrška.

Ana drugi put predstavlja Vršac, prvi put učinila je u duetu sa Nikolijom i pesmom od Milion dolara na 69. Srboviziji gde su zauzele 7. mesto. Čast joj je što što nas ponovo predstavlja i to u Somboru u gradu sa kojim neguje neraskidivu saradnju koja traje godinama.

Bebi: Lako sam se rešila viška pića!

"Samo sam rekla, stavi tu/nikoNIIkooo, ne vidi iz ovep/ozivicije i ne može da dohvati, but who cares, importance before everything...nou nouuuu ne ignorance/.//.///"
10
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Srbija 2017: Tijana Bogićević - In Too Deep
« Poslednja poruka Bebi poslato danas u 01:03:12 »
Stole, zašto postavljaš slike moje drugarice? Hm...? ;D
Stranice: 1 2 3 ... 10