Recent Posts

Pages: 1 2 3 ... 10
1
Sport / Odg: Ostali sportovi
« Last post by mirCo on Today at 01:28:51 »
Eto, nadam se da ste shvatili da se kolo sreće okreće i da ništa nije večno. Sva sreće pa se to desilo u polufinalu, a ne u četvrtfinalu.

A što se tiče brobe za bronzu, tu imamo Grčku koju smo pobedili već u grupi, tako da, i dalje se bojim. :oops ;D
2
« Last post by tetsujin on Today at 01:01:28 »
aha slično i kod nas. samo 3 nogometne utakmice + vaterpolo. valjda će u nedjelju obje vaterpolske utakmice prenositi.
3
« Last post by ivana-ns on Today at 01:00:38 »
RTS je imao tzv "Sportsko veče" na repertoaru.  ;D
RTS1 Zvezda-Sparta , RTS2 oba vaterpolo polufinala.
4
« Last post by tetsujin on Today at 00:57:07 »
di si gledala? eurosport, sk i ostale sportske televizije uopće ne prenose vaterpolo. čak su stalno prenosili uz (klasika) plivanja i skokove u vodu. samo nacionalne. kod nas HRT samo Hr utakmice. znači vaterpolo je zanimljiv nikome. valjda samo 4-5 država koje ga igraju. ostalo katastrofa.

5
« Last post by ivana-ns on Today at 00:55:09 »
Gledala sam nešto malo protiv Grčke i čini mi se da nisu imali neku preteranu podršku kod sudija, koliko su sami shvatili u drugom poluvremenu gde su grešili (i to poravili), a uz to su Grci bili skroz pali u igri (pa im onda možda nije ni trebalo toliko). Dok su se Grci držali, bila je skroz egal utakmica, čak sam mislila da će biti u fazonu ove naše, ali su Mađari dali tri uzastopna gola i uz pomenuti pad Grka, to je bilo to.
6
Kultura / Odg: Serije - preporuke i utisci
« Last post by tetsujin on Today at 00:51:20 »
Salvation. O apokalipsi je. Kao the 100 na drogama - klanja, krv i tetovaže. ;D
odlično takve volim.

također, ako imate kakve dobre preporuke dajte. trenutno sam lijen i ništa me nije zainteresiralo na duže gledanje. kakva je House of Cards? Narcos?
7
Kultura / Odg: Serije - preporuke i utisci
« Last post by stres92 on Today at 00:44:13 »
Salvation. O apokalipsi je. Kao the 100 na drogama - klanja, krv i tetovaže. ;D
8
« Last post by tetsujin on Today at 00:37:07 »
Da , iako se ja bojim Mađara samo zbog sudaca , jer su oni domaćini , ako bude sve pošteno onda smo mi favoriti jer smo dobili najbolje na svijetu
kao što rekoh. u malim sportovima domaćini imaju veliku prednost tako je i ovdje. ali su se naši pokazali protiv najjačih pa će valjda (italija, srbija) i protiv mađara koji nisu oni od prije koji su stalno mljeli.. 
9
Forum Song Contest / Odg: 155. FSC - Ostrvska Satisfakcija
« Last post by Denza_Sombor on Today at 00:21:20 »
Posle 7 glasaca:

1. ??? 37
2. ??? 29
3. ??? 28
4. ??? 25
5. ??? 25
....
22. ??? 6
23. ??? 5
24. ??? 1
25. ??? 0
26. ??? 0
10
« Last post by Ro on Today at 00:17:32 »
Da , iako se ja bojim Mađara samo zbog sudaca , jer su oni domaćini , ako bude sve pošteno onda smo mi favoriti jer smo dobili najbolje na svijetu
Pages: 1 2 3 ... 10