Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Hrvatska 2018
« Poslednja poruka hipotalamus poslato danas u 10:02:09 »
Vidis Lana i Luka u duetu nije uopce losa ideja za esc. Neku pop dramaticnu pjesmicu di je Lana u kuhinji, sijece luk i poreze se pa pizdi na Luku sto nema vise hanzaplasta i on sad mora po pljusku ici do prvog konzuma... ;D

Mislim da ce ici Indira, a ni duet Franka i Keđy ne bi bio losh
2
Alternativna takmičenja / Odg: Game of Thrones - SEZONA 1
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 09:55:32 »
Ne , ali svakako ste vec poslali  :D

Jos Targaryeni  :G) Inace javite sa ako se dogovorite da igrate u nekom drugom terminu koji vama odgovara  :G)
Ne moraju sva tri duela u 20 h  :G)
3
Alternativna takmičenja / Odg: Đavolja večera - SEZONA 2
« Poslednja poruka Doctor Who poslato danas u 09:49:18 »
Poslao sam sinoć odgovore, poklaćemo se svi ;zv:)
4
Alternativna takmičenja / Odg: Game of Thrones - SEZONA 1
« Poslednja poruka anchy poslato danas u 09:43:18 »
Jel brodovi smeju da se dodiruju?
5
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Hrvatska 2018
« Poslednja poruka Милан poslato danas u 07:21:06 »
Овде само долази у обзир Лидија Бачић. Потребна је добра женска великих гласовних могућности с неком брзом песмом.
6
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Belorusija 2018
« Poslednja poruka Милан poslato danas u 07:17:35 »
Ја ионако гледам њихов фест због гостију и драме. Све што вреди од белоруских певача је запалило у Русију. Бјанка би била страва или бар Ајова, али сумњам да би се они хтели такмичити међу овим анонимусима, не рачунајући Алексејева. 
7
1. TAYANNA
2. KADNAY
3. Pur: Pur
4. MELOVIN
5. ILLARIA
6. The Erised
7. Serhii Babkin
8. СONSTANTINE
9. Kozak System
10. The ВЙО
11. Julinoza
12. Dilemma
13. KAZKA
14. Yurcash
15. Mountain Breeze
16. Ingret Kostenko
17. Vil’na
18. LAUD

Сад ћу да вам преведем ово на српски.  Та Тајана је једино позната као бивша учесница групе Горячий Шоколад. И Константина знам јер је учествовао у гласу кад је певао Хелоу од Адел.

Сви остали, анонимне подрумаре на нивоу Реномеа, дакле нису дошли чак до нивоа небитности Мари Мари.
8
Chit-chat / Odg: Tetsijev challenge: u 90 dana do dobrog tijela ^^
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 02:24:25 »
Pa koliko se sećam, nisi verovao u tetsija. ;zv:)
9
Џабе вам све кад она неће победити у Украјини. Чуди ме само како се Лудача није још који пут пријавила. Вероватно јадна нема времена јер мора обилазити сва могућа национална финала сваке године. Јел оно она једне године била у Будви или на Скалама?
10
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Norveška 2018
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 02:05:43 »
Ја од Едија стално очекујем неки жестоки метал или хард рокчину, а он лајкује све неки сладуњави попић и фолкић као да је Стрес не дао Бог. Ма хаос.

Рибак је сам рекао још у Москви да он није певач већ забављач, а да је виолина оно што га одређује. Мада искрено начин на који он свира виолину ме више подсећа на оне цигане што свирају док медвед игра. Само му фали широка кошуља, марама и мечка за комплетан утисак. Чак има и так неки gypsy look у фазону "плаве циганке"
Stranice: 1 2 3 ... 10