Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Alternativna takmičenja / Odg: FORUMSKI SURVIVOR 4: Junaci vs Zlikovci
« Poslednja poruka Anhel poslato danas u 01:03:59 »
Zadatak je "nemam pojma"  :o :D
2
Sto ne posalju Elenu Ristesku ponovo, ionako im je donijela najbolji plasman.
3
Muzička takmičenja i šou programi / Odg: Tvoje lice zvuči poznato
« Poslednja poruka noOne poslato danas u 00:22:33 »
Kako ste, pobogu, dosli do toga da poredite Bebi Dol sa zenom koja se snimala kako se jebe, da je gleda ceo svet, da bi stekla dodatnu popularnost?   Pa dobro niste uporedili Bebi s kim kardasian, nesumljivo je da su obe TRENUTNO popularnije. Severinine pesme su zarazne i imaju za cilj da se svide sto vecem broju ljudi, dok pesme Bebi Dol da budu drugacije. Severinini hitovi traju 3,4 god max, a Bebine pesme i dalje zive. Jedna je  bila avangarda, a druga obicna prolazna senzacija ovog vremena koja 90% karijere duguje svom izgledu i sexu pred kamerom. Glasovne mogucnosti: Ok Bebi nije vrhunski kalibar, ali Severina i zivo pevanje...porfavor
Jest, prolazna senzacija koja evo vec skoro 30 godina traje i jos je u top3 najpopularnije pjevacice iz ex yu.
Koliko ja znam Kim nije pjevacica.
Jbt kao da govorimo o Sandri Africi, a ne Severini.
Ispada da su Severina, Lepa Brena, JK i Ceca nesto prolazno a Bebi vanvremenska pjevacica cije pjesme ostaju zauvijek. Kladim se da nitko u mom okruzenju ni ne zna ko je Bebi, a ne da zna neku njenu pjesmu.

Ja cu evo iz topa nabrojati barem 20 Severininih pjesama koje su ostale i koje ce ostati narednih ohoho godina.

I nije mi jasno cemu prica o Rozginom vokalu kad zena uzivo pjeva identicno kao u studijskoj verziji.
4
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 00:20:18 »
Januara 2016. se igra zvanično završila.
5
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 00:20:15 »
Počeo je negde u drugoj polovini novembra 2015. pa se ušlo u narednu godinu i onda se čini kao da je dve, ali je samo jedna prošla. :)
6
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 00:18:37 »
Koliko se secam, dve su prosle?
7
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 00:14:16 »
Nagovorili su me da bude 2018. argumentom da je između treće i četvrte sezone prošla godina, a ne dve.
8
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 00:13:42 »
Zar ne treba da je 2019? :D
9
Muzička takmičenja i šou programi / Odg: Tvoje lice zvuči poznato
« Poslednja poruka Alexa poslato danas u 00:13:10 »
Jako volim što je Vaga odbranila čast Vage.  :-* ;zv:)
Ništa slađe.  :)
10
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 00:11:16 »
Ako sam lepo izračunao, još 4 regularne runde, i onda top 4 ide na poslednji PS gde niko neće imati imunitet. 8) Videćemo koliko će dana trajati glasanje i ispitivanje finalista, ali najverovatnije 4-5 dana.
Stranice: 1 2 3 ... 10