Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Sport / Odg: Košarka
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 10:18:44 »
Još ćemo mi čekati generaciju koja će ponoviti onaj uspeh...  :(
2
Forum Song Contest / Odg: 153. FSC - Land of Roses
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 10:16:45 »
Ko sluša Eda? Ja ne...

A uz Šabana, Brenu, Mileta, Daru i kompaniju, me uopšte nije blam da priznam da se provodim...  ;D
3
Ma ti si već skoro na 2k 8)
4
Lugano 1956 - Stokholm 2016 / Odg: Pomozimo RTS-u da ponovo pobedi! 2017/2018
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 10:12:26 »
A dobro, svi nam je jasno da JK hoće na ESC i da malo, malo pa provlači tu temu, na ovaj ili onaj način.

Sada preostaje da vidimo da li će Saša Popović uspeti da izlobira njen odlazak...  :)
5
Aman, ljudi, iskočilo mi je samo jedno obaveštenje i dovelo me ovde.
Kad mi se pojavi onako gomila, to sve ignorišem...
7
Jeste, ja sam tada skupila preko 5 hiljada, to ti je taman prilika.
8
Forum Song Contest / Odg: 153. FSC - Land of Roses
« Poslednja poruka hari_eurovision poslato danas u 06:45:49 »
@stres92 lafo slusa Ed Sheerana I on mu uzor a kod kuce pusta sebi Sofi Marinovu, Galenu I Reni a kad ga uhvati merak pusti sebi Sabana Saulica I Lepu Brenu a najava za Kikija bi bila  Kiki najkrasovitiji mesanac ! :-D
9
Sport / Odg: Košarka
« Poslednja poruka Denza_Sombor poslato danas u 03:27:24 »
U finalu Evropskog prvenstva za zene sastace se dve najbolje ekipe Evrope. Spanija i Francuska. I jedna i druga ekipa cekaju trecu Evropsku titulu, Spankinje su bile sampionke 1993. i 2013, a Francuskinje 2001. i 2009.

Za bronzu igraju dva najprijatnija iznenadjenja , reprezentacije Grcke i Belgije. Grkinje kao 21. reprezentacija FIBA rang liste i Belgija kojoj je ovo debitantski nastup na Evropskim prvenstvima.

Prvih sest ekipa obezbedile su plasman na svetsko prvenstvo, u razigravanju od 5-8. mesta igrale su se vazne utakmice koje su odlucivale o preostala 2 mesta koja iz Evrope vode na prvenstvo sveta. Letonija je dobila Italiju,  Turska Slovacku, pa su tako Letonija i Turska obezbedile plasman na svetski sampionat i igrace u borbi za 5. mesto sutra.

Srbija je takmicenje zavrsila na 11. mestu.
10
Mani se bre Stres, bice vremena za skupljanje postova kada pocne nova ESC sezona  8)
Stranice: 1 2 3 ... 10