Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Srbovizija / Odg: CXXIII Srbovizija - Kikinda - Jedna pesma,jedna želja
« Poslednja poruka MrVlaxs poslato danas u 23:13:55 »
Kikinda će sigurno dobiti kaznu zbog ovog ispada večeras i neprimerenog ponašanja. Mirela je već napisala pismo vrhu SBUa.

Sombor dzaber preti jer vise nije ono vreme kada ste mogli tako lako da kaznjavate svoje neistomisljenike!

Imamo samo pitanje za Sombor, od kad su oni okrenuli ledja Pristini i Kikindi i pridruzili se onoj strani?
2
Meni Riva nije ni medju 10 najboljih sfrj pjesama,ali drago mi je sto imamo tu zajednicku pobjedu,bilo bi ih jos da samo ostali zajedno

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

3
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 23:10:26 »
Ćuprija je dete G7 članica!
4
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 23:09:11 »
Kikinda će sigurno dobiti kaznu zbog ovog ispada večeras i neprimerenog ponašanja. Mirela je već napisala pismo vrhu SBUa.
5
Pozdrav svijetu sam cuo i to mi je među najlosijim jugoslovenskim pjesmama kao i Brodovi.Jedan dan mi je dobra pjesma.
A cuo i pjesmu UK iz 1989. koja je tada bila druga iza Rive i bolje mi je od Rive:

https://m.youtube.com/watch?v=OhjR9lLL-gU
6
« Poslednja poruka MrVlaxs poslato danas u 23:06:40 »
Pristini je drago sto se nalazi na istoj strani gde i Kikinda. Nadamo se da ce i druge delegacije i gradovi stati uz nas i osuditi ovo sramno okupljanje i ove iz G-ej 7!
7
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 23:02:13 »
Bravo!

Seka Sablić uputila oštru usmenu protestnu notu ambasadoru Kikinde u Ćupriji, Bokiju 13, jer su nas nazvali gradom drugog reda. Više o ovome sutra nakon Samita.
8
« Poslednja poruka tetsujin poslato danas u 23:01:14 »
Zagreb se malo povlači, pa vraća, pa ponovo im se gubi trag, al' kao da se izgubio nije jer su uvek tu i kad kažu da nisu. :(
organizator nas pozvao da sudjelujemo. nina kraljić je ionako išla kao izvođačica u kikindu pa povukla i ostalu delegaciju te huljića i magazin jer su molili.. nisu više in kao prije  :(
9
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 22:57:31 »
Uuu, Sombor je odušvljen !_! Volim kada neku ideju zajednički dignemo na viši nivo !_!

Biće slikanja! Samit počinje u 15h, a u 14:30 je dolazak i televizijski prenos!

Naravno da će biti grupno slikanje 8)
10
Kultura / Odg: The 100
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 22:53:56 »
Pogledaj trailer za Salvation.
Ići će tokom leta na cbs.
Stranice: 1 2 3 ... 10