Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Eurovision Song Contest 2016 / Odg: Love me OR Hate me 2016
« Poslednja poruka McSteamy poslato danas u 01:30:44 »
+
-

Sent from my iPhone using Tapatalk
2
Ja nisam znao da Lisandro nije anonimus :o
3
Forum Song Contest / Odg: 175. FSC - Featuring
« Poslednja poruka Niko poslato 17 Jul 2018, 20:29:22 »
20 forumasa je vec glasalo. Ne pamtim kada su pre zadnje dana glasali vise od pola :D
4
Voleo bih da sledeće godine bude ovako,moje želje za 2019(Napomena:samo za pojedine zemlje)
Srbija-Lena Kovačević
Azerbejdžan-Emin Agalarov(videli smo ga u interval act-u 2012)
Portugal-Rui Moreira(večiti gubitnik Festival da Cançao)
Malta-Destiny Chucunyere(pobednica JESC 2015),ili Gaia Cauchi(pobednica JESC 2013)
Francuska-Lisandro(drugoplasirani na ovogodišnjem NF-u)
Grčka-Tamta
Slovenija-April
Crna Gora-Katarina Bogićević ili Jovana Živković iz Prvog Glasa Srbije
Bugarska-Slavi Trifonov(komponovao je Krisijinu Detsku Planetu,drugoplasiranu na JESC 2014)...itd.

5
Eurovision Song Contest 2016 / Odg: Love me OR Hate me 2016
« Poslednja poruka bojan92 poslato 17 Jul 2018, 18:48:28 »
+Australija
-Ceska
6
Sport / Odg: FIFA World Cup - Rusija 2018
« Poslednja poruka Petar poslato 17 Jul 2018, 18:42:13 »
Zasto mnogo ljudi oko mene gotivi Mamica, jel ok osoba, pored toga sto je zabavan?

Blanka Vlasic <3 meni je ona prelepa iako mozda i nije
Preeegotivna osoba
7
« Poslednja poruka tetsujin poslato 17 Jul 2018, 18:18:33 »
Slazem se u potpunosti.. postuj svoje i druge i ne nameci drugima... Kod nas crkva vec odavno lici na mafiju a imaju podrsku drzave.. ne placaju ni porez..

Putin pod kisobranom mi je mnogo veci blam od Kolindinog ponasanja
ista stvar ovdje. tražilo se čak da se oporezuju pa kao imamo potpisan ugovor s vatikanom pa se ne može.
8
« Poslednja poruka Gollum poslato 17 Jul 2018, 18:13:17 »
Slazem se u potpunosti.. postuj svoje i druge i ne nameci drugima... Kod nas crkva vec odavno lici na mafiju a imaju podrsku drzave.. ne placaju ni porez..

Putin pod kisobranom mi je mnogo veci blam od Kolindinog ponasanja
9
« Poslednja poruka Micky poslato 17 Jul 2018, 18:12:31 »
Kolinda jeste bila simpaticna, i okej je to navijanje i sva ta euforija. Ali pobogu ti si predsednik drzave, a ne voditelj Grand parade i kao takvoj joj ne prilici da upada u svlacionicu i grli se sa polugolim igracima. U redu je cestitati ali ono grljenje i ljubljenje svakog u radijusu od sto metara je bilo stvarno malo poremeceno, delovala je ko neka pijandura.

Joj kad se setim Tome i Dragice u Riju haha

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

Kako Skubi ne!? Pa to je najbolje od svega i Kolindica voli da oseti kako braća hrvati kažu gušt svega toga, toliko testosterona na jednom mestu  ;D 8)
A ne ozbiljno ja joj ništa ne zameram, ona je čak fino i francuzima čestitala na pobedi. Najjača mi je scena ipak kada svi stoje na kiši a Putin pod kišobranom  :D
10
Forum Song Contest / Odg: 175. FSC - Featuring
« Poslednja poruka Scooby poslato 17 Jul 2018, 17:41:57 »
Hteo sam da iskuckam komentare ali nakon preslušanog svog polufinala smorio sam se. pesme u 90% slučajeva iste, isti ritam, ista muzika, isti vokali, dosadno do zla boga. Tako da sam odustao od slušanja drugog polufinala
Stranice: 1 2 3 ... 10