Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Dečja Pesma Evrovizije 2017
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 01:41:46 »
Misliš Irkinja?  ;D
To je devojčica..
2
Forum Song Contest / Odg: 160. FSC - Retro
« Poslednja poruka Čeda poslato danas u 01:15:38 »

P.s Čeda čestitke na drugom mjestu , mogao si mi barem i ovaj put dati 2 ili 3 boda onako po tradiciji , ali opraštam ti što si mi ovaj put dao 0  8)

Potrudicu se da sledeci put ispostujem tradiciju  :D
3
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 01:10:24 »

4
« Poslednja poruka Ro poslato danas u 01:08:39 »
Mikica mi u pf dao 10 , a u f ladno 0 , Putin "reaguj"  :D :D
5
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 00:54:41 »
Nisam glasao jer sam zaboravio, a organizator je poslao podsetnik čak 10 i po sati ranije, što je itekako dovoljno vremena da ponovo zaboravim. Mislim da produkcija treba da mi dozvoli učešće na narednom FSC- u bez obzira što nisam stigao da glasam. Svakako i stres ima opravdanje, tako da bi bilo fer da nam obojici oprostite.

Hvala.
6
« Poslednja poruka Ro poslato danas u 00:51:11 »
Čestitke voćki poslije kiše , 8 bodova od mene , super pjesma  ;(:);
Što se tiče moje pjesme , hvala Leu na 12 , nisam iznenađen , znaš ti šta valja Leo  :D , Mitru , vitrusu na 10 i ivani i majsti na 8

P.s Čeda čestitke na drugom mjestu , mogao si mi barem i ovaj put dati 2 ili 3 boda onako po tradiciji , ali opraštam ti što si mi ovaj put dao 0  8)

Eurovisioner mrzim te što si mi maznuo pjesmu  :D , 12 od mene , super odabir stvarno
7
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 00:49:30 »
Zasad samo printscreenovi (prijavu i glasove organizatora i duži post ostavljam za malo kasnije..)

prijave:1234567890, MarkoH
polufinale - glasovi:Милан, Anhel
finale - glasovi:Majsta94, Kakashi
8
« Poslednja poruka Čeda poslato danas u 00:44:55 »
Ja sam i dalje u soku da sam uspeo da se popnem na 2. mesto  :shock:
Puno vam hvala svima na glasovima, zaista neocekivan plasman. Verovatno ce ovo dugo ostati moj najbolji plasman ikada na FSC-u. Stars je stvarno predivna pesma koju sam skroz bezveze poslao jer sam imao toliko stvari u konkurenciji i nesto je u meni prelomilo da ipak nju posaljem. Preprepresrecan sam ovim rezultatom, sve cestitke popedniku, mojih 6 poena, ali kao da je i 12-ica, nijanse su odlucivale kod mene kada sam delio poene, zaista odlicno izdanje od strane dobrog dela ucesnika  ;(:);
9
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Dečja Pesma Evrovizije 2017
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 00:44:37 »
:amb:

https://www.youtube.com/watch?v=hI7OyIHYg-Y

Lepa je pesma, ali mislim da mi treba još slušanja da vidim šta ću sa njom..Mada sam pomalo i iznenađena pravcem u kom su krenuli ovaj put. ;D

Meni je odlična pesma.  ;(:);
Ne bih se iznenadio ni da posle ovih par uzatopnih top plasmana i pobede.  :)

Mali Irac je presimpatičan.  :-*
Samo da se malo reši treme i biće super.  :G)
10
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 00:40:39 »
Ja bih iskoristio priliku da se zahvalim svima na glasovima u polufinalu.  :-*
Neću pominjati svakoga, jer samo dva pojedinca nisu udelila poene za The Bangles.

Što se tiče finalnih glasova, veliko hvala Denzi, Mitru i Anhelu na top ocenama, Rou i Novinaru na 10kama, tetsiju, Djoletu i Brojčanom na osmicama i naravno svima ostalima na manjim poenima i zamalo top 3 plasmanu da je bilo kog glasača više.  :-*
Stranice: 1 2 3 ... 10