Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Rijaliti TV / Odg: Zadruga
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 12:29:57 »
Je l' stvarno vjerujete da 90% stvari u ovom rijalitiju nije bilo izrežirano i dogovoreno zbog gledanosti i novca?

Sačekajte neko vrijeme da čujete da su se Kija i Sloba pomirili i žive zajedno i troše pare koje su zaradili zajedno u Zadruzi koje ne bi zaradili za narednih 10 godina zajedno da nisu bili ovde. A Lunči će da snimi pjesme sigurno i da kaže da je bila nezrela i da se sad promijenila i ćao, niko se neće sjećati ili bar neće ni zarezivati to što se dešavalo tamo.

Šoubiz je interesantna stvar ;D
2
Sport / Odg: FIFA World Cup - Rusija 2018
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 12:19:21 »
Danska 0:0 Australija
Francuska 1:0 Peru
Argentina 2:2 Hrvatska
3
Alternativna takmičenja / Odg: TVOJ GLAS ZVUČI POZNATO - SEZONA 3
« Poslednja poruka Josipa. poslato danas u 12:08:42 »
Odrađeno ;D
4
« Poslednja poruka Eurovisioner poslato danas u 11:52:57 »
Prva utakmica juče mi je još i držala pažnju, drugu nekako i odgledah, ali treću sam prestao da pratim kada je počelo ono foliranje i simuliranje. Valjda će danas biti bolje.

Danska : Australija 1:0
Francuska : Peru 1:0
Argentina : Hrvatska 1:0

5
« Poslednja poruka Destroyer poslato danas u 11:15:34 »
Danska : Australija 1:1
Francuska : Peru 2:0
Argentina : Hrvatska 0:0

Nisam postavljao nakon prve utakmice jer sam u potpunosti zaboravio ali nikad nije kasno  :D
6
« Poslednja poruka Josipa. poslato danas u 10:40:59 »
Mica je olos  :G)

Tipični odgovori ljudi kojima je Razija popila mozak lol
7
« Poslednja poruka Ro poslato danas u 10:39:29 »
E pa Leo to je i moja poanta vidiš , nisam ja protiv ljubavi , naprotiv, ali sam protiv nemoralnog ponašanja , balvan je prevario svoju ženu s kojom još nije raskinuo , a Luna se petljala sa oženjenim muškarcem , ja bi volio da Luna i Sloba budu zajedno ako su zaljubljeni i ako se vole , no ovo čega sam se nagledao mi ne pokazuje neku ljubav , pogotovo ne sa njegove strane
8
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 10:36:06 »
Mica je olos  :G)
9
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 10:35:20 »
10
« Poslednja poruka Josipa. poslato danas u 10:34:34 »
E da čisto da dodam, ako je ljubav ovo između ovih dvoje paćenika, onda ja ne znam šta znači riječ ljubav.

A kako mi je Mića presladak, kada su proglasili Kiju pobjednicom odmah je skočio da je zagrli, baš se vidi da je bio srećan, cijelo vrijeme se ponašao kao da joj je tata :-*
Stranice: 1 2 3 ... 10