Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 4 5 ... 10
21
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Makedonija 2017: Jana Burčeska - Dance Alone
« Poslednja poruka Trent poslato danas u 00:22:28 »
Verovatno misli da imaš sliku scene sa MKD animacijama.
Yes, tako sam mislio  ;D
22
Verovatno misli da imaš sliku scene sa MKD animacijama.
23
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Makedonija 2017: Jana Burčeska - Dance Alone
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 00:21:04 »
A toliko ste bili srecni sto je Ukrajina pobedila i govorili da ce fantasticno organizovati ESC.

Nikada nisam rekao da ce 'fantasticno' organizirati ESC, samo da ih ne treba odpisati samo tako. A i sve ovo su za sada svakako spekulacije, ne znamo kako ce sta izgledati do kraja i sta ce se koregirati.
24
« Poslednja poruka noOne poslato danas u 00:20:04 »
Šta?  :D
25
« Poslednja poruka Trent poslato danas u 00:18:46 »
Pa šta je sad problem s animacijama kad scena na onim slikama s reflektorima izgleda moćno  :-\
daj prati sliku
26
Kultura / Odg: Vaše omiljene serije na TV-u
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 00:18:30 »
Zašto Devious maids nije obnovljena za 5. sezonu? :( Jes da je bila sve gluplja, al' je bila gledljiva .
Prva sezona je ubila. Druga je bila krš, treću nisam ni krenula. Ju, došli do pete sezone, pa ko to gleda? ::)
27
« Poslednja poruka noOne poslato danas u 00:17:23 »
Pa šta je sad problem s animacijama kad scena na onim slikama s reflektorima izgleda moćno  :-\
28
Kultura / Odg: Vaše omiljene serije na TV-u
« Poslednja poruka Nikolinanina poslato danas u 00:16:06 »
Mmm deluje zanimljivo. Podseća me na jednu nf knjigu koju sam davno čitao (Ljudi sa druge planete preko mašine ulaze u um Zemljana i misleći da je sve to igra, kontrolišu i igraju se sa njihovim umovima. Na Zemlji su to recimo oni koji su proglašeni ludacima, (samo)ubicama isl. Zato, ovo obavezno krećem da gledam.
Možeš li mi reći koja je to knjiga? :)

Послато са GT-I9060 уз помоћ Тапатока

29
« Poslednja poruka Stole poslato danas u 00:15:52 »
A toliko ste bili srecni sto je Ukrajina pobedila i govorili da ce fantasticno organizovati ESC.
30
Ima li Frančeskove sličice @Thiefoworld   ;zv:)
Stranice: 1 2 3 4 5 ... 10