Recent Posts

Pages: 1 2 3 4 ... 10
11
ESC izvođači / Odg: Nevena Božović
« Last post by Miloš on Today at 19:30:16 »
Ona bi prošla direktno, kao i AR i JK, a na audiciju bi išle manje poznati ili nepoznati, i na kraju JK izgubi od anonimusa u napetoj završnici. :D
12
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Spasi svog favorita! - 2017.
« Last post by Josipa. on Today at 19:28:46 »
Steta zakasnih da glasam i ispadose. :(

Znaš u čiji tim sada ideš ;D
Pitanje za Josipu.

Da li želiš pakt Rumunija/Italija?

Bebi, šta bi to trebalo da ti znači? :P Mark je tu za Rumuniju isto, valjda.
13
Donete odluke koje se tiču Ćuprije:

- ne želimo ništa više od statusa posmatrača jer smo jedna od najstarijih delegacija, iako je interesovanje za SSC u Ćupriji ravno nuli
- interese TV Morave u G7 braniće TV Banat, čiji smo neodvojivi deo
- projekat "Gostujuća pahuljica" će uskoro postati "Projekat Portugalija", jer ćemo preduzeti sve potrebne mere da napokon pobedimo po prvi put.

Minja Miletić se vraća za Ćupriju sa pozitivnim utiscima, a razgovore sa Samita koji i dalje traju pratiće preko telefona!
14
« Last post by Mislim ono on Today at 19:21:13 »
Lepo! Taman ne mora da dolazi na audiciju za litvanski NF pod organizacijom RTSa. Uzmite joj ovaj nastup kao audiciju.
15
Forum Song Contest / Odg: 152. FSC - 5 minuta slave
« Last post by titi on Today at 19:20:44 »
Meni je najzalije sto Tornero nije pobjedila,ta pjesma mi je u top 10 najboljih pjesama u istoriji ESC-a.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

16
« Last post by Miloš on Today at 19:19:51 »
Pa obično tako rade, otpevaju neku pesmu na maternjem jeziku, i neku stranu. Možda poneko otpeva i svoju ali stariju, ne premijerno novu.
17
Moze! Pucajte 8) Sastancimo vec dva sata! #SamitBoli
18
Samit uveliko traje i ne zna se da li će skoro biti završen.
19
Forum Song Contest / Odg: 152. FSC - 5 minuta slave
« Last post by Aca Srbin on Today at 19:17:56 »
И мени је посебно жао што до сада нису победили Малта и Исланд. Када су већ били толико близу, а тако су мале земље. Посебно са сјајним песамама 2005. и 2009. године. Међу те земље које су биле близу и имале одличне песме бих додао Румунију са “Let Me Try” и Јерменију са “Qélé, Qélé”. Иако сматрам да је Елена скроз заслужено победила 2005, али да су Малта и Румунија (па и Израел) лако могли у неком другом издању.

Од осталих песама из непобедничких земаља које нису поменуте бих посебно издвојио “Crisalide (Vola)”, као једну од најбољих ESС песама. Наравно, ту је и маестрална Хрватска у периоду 1998-2000, а “Лејлу” не треба истицати. Не бих изоставио ни “Forogj, világ!”,  “Bunica Bate Toba”, “Horehronie”,  “Work Your Magic”, “Црно и бело”...
20
MO, obrišite pp, kako bismo nastavili sastanak.
Pages: 1 2 3 4 ... 10