Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 4 ... 10
11
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Dečja Pesma Evrovizije 2017
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 21:08:42 »
Naravno, i ja bih tako, ali moraš najmanje za 3, a najviše za 5 da glasaš. Zato sam to pisao :G)
12
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 21:07:42 »
Ne slažem se. Najbolje je glasati samo za Srbiju.
13
Alternativna takmičenja / Odg: FORUMSKI SURVIVOR 4: Junaci vs Zlikovci
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 21:05:59 »
Biće All Stars, moći će da se prijave i pobednici, imaćemo 12 Survivor veterana i 4 nova lica koja će pomutiti konce.
14
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 21:00:36 »
Zato što one svakako dobijaju poene baš iz tih razloga :G) A da glasamo za Irsku, Albaniju, Makedoniju koje jesu konkurencija po tome koliko ljudi prati i koliko su voljene pjesme kod fanova, samo stvaramo problem :D Bolje da Rusija ima 35% glasova, nego da glasamo za ove pa one pređu 2% glasova a mi ostanemo na 1,5% :D
15
« Poslednja poruka AbrahamSetrakian poslato danas u 21:00:11 »
Btw konačno opet imam favorita  :G)
16
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 20:59:22 »
@monasija drugacije perspektive sta cemo, i ja mislim da nije steamy iamo sta da se luti pa eno popio sam report nakon sto mi je na fb rekao da je sve kul i nakon sto sam mu objasnio da ni 1% nisam bio ozbiljan

A za All Stars mi se u ovom trenutku uopste ne da prijavljivati se, ili prihvatati poziv, mada ne znam sta ce do tad biti, mozda ne budem ni ziv :D

Inace nisam bio tu za tu diskusiju ovo All Stars/Second Chance. Ne vidim zasto mora da su oboje. Najbolje ili jedno ili drugo jer bezveze je da nosi naziv all stars ako nema niti jednog pobednika

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

17
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 20:36:54 »
Pa ako već želite da pomognete Srbiji, zašto bi glasali za zemlje gde je JESC popularniji i koje imaju više stanovnika i gledalaca od nas?
18
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 20:36:02 »
A kad je jesc?
19
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 20:35:05 »
Lepo rečeno. Doduše, ja se još uvek lomim oko toga da li da bude 2018. ili 2019. Ali biće još jednog okršaja sigurno, a posle toga najverovatnije više ne. Mislim na moju organizaciju, naravno :D
20
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 20:33:49 »
Miloš da reaguje i pošalje PM svim forumašima sa linkom za glasanje sutra ;D Ali stvarno, treba da se reaguje kad već imamo priliku da pomognemo ;D
Stranice: 1 2 3 4 ... 10