Recent Posts

Pages: 1 2 3 4 ... 10
11
Ironija je da je euronik napo ostale gradove zbog vas, a vi radite istu stvar.

No, odosmo da realno raspodelimo poene. ;zv:)

12
Istina živa. Mislim da dosta nas treba da obavi klistir duše.
13
Niko nije to rekao. Nadamo se da će vam Gospod oprostiti, jer ljudski je grešiti. ;zv:)

Euronik je bio u pravu kad je rekao da se glasa za gradove, a ne za pesme, a ja sam mu rekao da drami. Oh, kakva greška. :o :(

btw, 28.001 post :cheer: ;zv:)

14
Ko je rekao da nam je potreban vaš oprost? Mi smo tražili samo od onog gore, čisto da okajemo grehe jer treba nastaviti kroz život nekako.
15
Pa šta da vam radimo, tužilaštvo nam ništa ne može, zato smo se okrenuli Bogu da okajemo grehe koje smo počinili nad vama. Vi ne morate da nam oprostite, onaj gore će nam reći presudu.

Da li ćemo vam oprostiti zavisi od krajnjeg plasmana, al' zaista nije u redu sa vaše strane. :( Mi još nismo glasali, al' imate sreće da nismo osvetoljubivi. ::() Ovom prilikom citiraćemo dragu Tejlor:

''The world moves on, another day, another drama, drama
But not for me, not for me, all I think about is karma
And then the world moves on, but one thing's for sure
Baby, I got mine, but you'll all get yours''

Pančevo, ne dramite. Ako ništa, bar ćete imati od Kragujevca visok broj poena  :D :win:

Pa vi ste divni! :-*
16
Ovde se stvarno nekad ne zna da li ćeš biti u finalu ili ispasti u pf. Nisam očekivao finale, ali sam se nadao  ;(:); ;:)) :G)

Ipak je dobro ispalo što Kragujevac nije poslao pesmu Ivane & Mirze, inače bi popuš...  Drogajli kao što je Kruševac ovaj put  :D

Pančevo, ne dramite. Ako ništa, bar ćete imati od Kragujevca visok broj poena  :D :win:
17
Pa šta da vam radimo, tužilaštvo nam ništa ne može, zato smo se okrenuli Bogu da okajemo grehe koje smo počinili nad vama. Vi ne morate da nam oprostite, onaj gore će nam reći presudu.
18
Ovo je skandal u rangu sa onom stresovom izjavom. Svaki put mi izvučemo deblji kraj. :( #PrayForPančevo #DinoIzdrži

Samo da nas Zagreb ponovo namerno ne iskulira. :-\
19
Kobaja zasluzeno pobedila !_! Meni najbolji pobednik u poslesnjih 5 god  :o mada su mi Sanna, Kallay Saunders i Aram bili glavni favoriti  ;zv:)
20
Nadam se da ćete nam oprostiti ovaj propust, stvarno nismo videli da je Pančevo na spisku. :(
50 Ave Maria kreće!
Pages: 1 2 3 4 ... 10