Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
A ove godine bi bila Gruzija u finalu. :D
2
A mozda i ne bi kad bi se oduzeli poeni koji su nam dali :D
3
Takvo remek delo :crazy:
4
Srbovizija / Odg: CXXVIII Srbovizija - Zenica - Korake Ti Znam
« Poslednja poruka Anhel poslato 18 Avgust 2017, 23:48:25 »
Pa nisam ni ja tolika budala  :D Pre brisanja, kopirao sam post i sačuvao  :prc:  :D :D :D
5
Da,naravno,Australija treba da se povuče,jer da nije bilo njih,Makedonija bi bila u finalu prošle godine.
6
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: ESC 2017 - Kijev, Ukrajina: opšte, arena, grafika, scena
« Poslednja poruka mirCo poslato 18 Avgust 2017, 23:22:18 »
Jaoj, moš mislit'. Poslali su jednu dobru pesmu, jednu veselu i jednu smor. Ništa novu nisu doneli, niti prikazali. Mislim da će ostati na evropskoj Evroviziji (do juče je ovo bio pleonazam), jer je realno nivo sa dugom istorijom.
7
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: ESC 2017 - Kijev, Ukrajina: opšte, arena, grafika, scena
« Poslednja poruka Stole poslato 18 Avgust 2017, 23:12:39 »
Ne znam da li bi mi bilo krivo ako odustanu. Slali su odlicne pesme i doprineli kvalitetu pesama (i sa te strane bi mi bilo jako krivo), ali bi se oslobodilo jedno slobodno mesto za finale i tamo top 5/10  ;D
8
Kultura / Odg: Game of Thrones
« Poslednja poruka Josipa. poslato 18 Avgust 2017, 23:08:14 »
Citam spojlere za osmu sezonu, bice jako tuzna, mnogo ljudi ce umrijeti :o >:( :(
Nisu tacni. Scenario jos nije gotov. Tek spojleri koji se pojave od oktobra mogu biti tacni.

Fala Bogu da nisu tačni, jer bih se baš razočarala da je onakav kraj lol
9
Australija je, čini mi se, ranije pričala kako planira za Aziju i Pacifik da osnuje sopstvenu Evroviziju(ili kako god), i da će tamo nadalje učetsvovati i povući se sa ove "evropske", tako da je više od 90% sigurno da dalje neće učestvovati na "našem" području
10
Chit-chat / Odg: Offtopic - sve i svašta
« Poslednja poruka Kakashi poslato 18 Avgust 2017, 22:52:54 »
Ako niste zadovoljni sa sobom izadjite  u hodnik  :D :D :D

znaci placem od smijeha hahahahahhaaa ;:)) ;:))
Stranice: 1 2 3 ... 10