Recent Posts

Pages: 1 2 3 ... 10
1
Srbovizija / Odg: CXXV Srbovizija - Srbovizija u srcu Velike Gorice
« Last post by Micky on Today at 14:18:20 »
Haha nece, nece, Sladja je Ex YU ikona  ;zv:)

Mada uvek se nadje po neki majmun koji razbacuje kore od banana ;)
2
Bolje vi obezbedite Slađanu da se i ona ne oklizne na koru od banane  :(
3
Gradovi/Opštine - učesnici Srbovizije / Odg: Vršac - Bebi
« Last post by mirCo on Today at 14:15:01 »
Zašto prije ne bi pile čaj? :o Smešni ste.
4
Alternativna takmičenja / Odg: Game of Thrones - SEZONA 1
« Last post by Leo Cezar on Today at 14:14:30 »
Ja sam 3 puta gledao po nekoliko epizoda prve sezone pa odustajao tako da nije neophodno da ste gledali ijednu epizodu.  ;D

Trebalo bi poceti kada se skupi potreban broj nadam se sledece nedelje. A treba da se bude dnevno nekih 15 minuta najvise  :G)

5
« Last post by Micky on Today at 14:08:29 »
A jeste brate, sad sve redom hteli da likvidiraju, ajte molim vas...
6
Muzička takmičenja i šou programi / Odg: Zvezde Granda
« Last post by titi on Today at 14:07:54 »
Da bas im je lose,taj strasni Sasa Popovic.
Ne da im ni da jedu.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

7
Pokušan atentat na Soraju!!!!!!

Fotografija nastala neposredno pre incidenta

Šefica delegacije Vrnjačke Banje Soraja Sara Vučelić,  sinoć je proživela pravu dramu. Krenula je svojim autom na gostovanje u jednoj emisiji u Gorici, a već tada je primetila da nešto nije u redu s papučicom za kočenje. Ipak, verovala je da nije ništa ozbiljno pa je nastavila s vožnjom. Agonija je započela kada se trebala zaustaviti na semaforu, a kočnice nisu reagovale. Ona nije mogla da zaustavi svoj auto i izvavlala je lančani sudar na sred raskrsnice gde su 3 osobe teže povređene, a 6 osoba je zadržano u bolnici radi saniranja lakih telesnih povreda. Soraja je završila sa potresom mozga i hematomima.

Soraja je medijima potvrdila su kočnice namerno onesposobljene i da pretpostavlja ko stoji iza toga. Slučaj sada rešava policija.
Ovo nije prvi napad na Soraju, jer su joj prošle godine u centru Prištine zapalili novi Range Rover.
Jasmina Ana je stigla u Goricu gde je odmah zakazala hitan sastanak ispred SBU povodom bezbedonosnih rizika kojima su delegacije izložene.
Kako nezvanično saznajemo Derviš je i dalje zatvorena na rehabilitaciji u Vrnjačkoj Banji tako da navodi o navodnoj njenoj odgovornosti se kategorički odbacuju.
8
« Last post by stres92 on Today at 14:01:48 »
Stres, srećan rođendan! Da si ti nama živ i zdrav, još sto godina i još puno, puno postova da nam napišeš ovde, mada ide ti to, do kraja godine možda budeš i lider!  ;(:); Svako dobro ;)

Hvala Maco...  :-* :-* :-*
9
« Last post by Anhel on Today at 14:01:24 »
Ni ja je ne gledam, a i mislim da nije toliko povezano sa samom serijom.

A koliko je potrebno biti na forumu zbog igrice i kada bi otprilike trebalo početi? :)

Pa normalno da sam neupućen kad znam samo ono osnovno :)
10
« Last post by stres92 on Today at 14:01:10 »
Ajde Dr Cezare, dajte još neke detalje za ove neupućene...  ;D
Pages: 1 2 3 ... 10