Recent Posts

Pages: 1 2 3 ... 10
1
Jel moguće da niko nije shareovao sliku Tijaninog USB-a?  ;D
2
Pa Stole ako si bio na karaokama sto nisi pevao?

Cekao sam tebe da mi pevas pratece, a tebe nema  :(
3
Jel smemo sad da kažemo da smo se prijavili?  :D
4
Јој заиста каква би то победа била да Александра Радовић пева BM.

Скуцкано на мобилан уређај марке Телефон андроидни преко апликације Тапаток

5
Pa Stole ako si bio na karaokama sto nisi pevao?
6
A jbg kad nema harizmu na pretek. Mada uzivo ima harizmu i deluje mnogo lepse i mladje. Kamera je bas unisti :(
7
      Svako bi trebalo da ima pravo da iskaže ovde svoj stav. I ja sam bio totalno razočaran kad je RTS objavio da je Tijana izabrana za predstavnika. Nisam ni prošle godine bio nešto preterano oduševljen izborom Sanje, ali mi je ona vremenom postala veoma simpatična. Tijanu nikako ne mogu da svarim, niti mogu da se silim da navijam za nju. Pratiću ovaj ESC potpuno neutralno, kao recimo 2009 ili 2014. Pesma kao pesma mi je ok. Štaviše, u onoj najavi RTS-a, uz kadrove sa prošlogodišne Evrovizije zvuči baš moćno. Itetako ima materijala da se napravi dobar šou. Samo da je umesto Tijane recimo Milica Todorović. Da se ne ponavljam, devojka je tragično neharizmatična. Odgledah neki video jedne you-tuberke (mislim da se zove Stina ili tako nekako) kako komentariše našu pesmu. I, ono, muči se da uhvati kadar gde se Tijana lepo vidi. I komentar nešto tipa…. svako izgleda kao beba kad ga obasijaju jakim svetlom. I na kraju zaključak da je pevačica u 40-tim. Ne ulazim sad u to da li je Tijana nešto preterano lepa ili ne, ali za Evroviziju apsolutno nije.  I u spotu je tako sva bez ikakve mimike na licu. Totalno neko mrtvilo. Tek kad zamislim situaciju da je RTS uspeo da ubedi, da se dogovori, da plati Aleksandru Radović i da su nekim čudom od Borisa i tog tima dobili Beautiful Mess a ne Too Deep, onda tek budem skenjan. :(
8
Pa ako dobiju glasove ruske dijaspore...  :neznam:
9
Nema još.

Ok.  :G)

Taj lik "Thiefo" mi je poznat, već godinama komentariše ESC, na wiwiju, eurovision.tv... ume da bude oštar u komentarima.
10
Web site and Forum / Odg: Predlozi i utisci o forumu
« Last post by Niko on Today at 00:28:12 »
Jel se to kapacitet za PP svima pokacio na 400 ili sam to dobio kad sam postao Golden Member? :D
Pages: 1 2 3 ... 10