Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Nadam se da je ta pretnja EBU tacna. Kao sto sam ovde pisao ovo je medjunarodno takmicenje i nas njihovi sumanuti zakoni ne treba da zanimaju. ESC ne pripada Ukrajini.
2
Čestitke pobednici  ;(:); Fina pesma  :G)
Čestitke i organizatoru  :)
Hvala svima za glasove, top5 je super rezultat  ;zv:)
Evo i LU  ;D

3
ESC izvođači / Odg: Hari Mata Hari
« Poslednja poruka Miloš poslato danas u 01:04:09 »
Hari Mata Hari feat. Elena Risteska - Još me plašiš

4
Forum Song Contest / Odg: 148. FSC - Magic of the musicals!
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 00:44:19 »
etica, Majsta94, Mithrandir i vitrus su ostali da glasaju još. :G)
5
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Srbija 2017: Tijana Bogićević - In Too Deep
« Poslednja poruka Björn poslato danas u 00:24:24 »
Jao, pa na ovom linku sa evropesme, za akusticnu verziju se vidi Tijanina slika sa Terazija. Eto vidite da nisam izmislio da sam je video tamo u beloj haljini ;D
6
Ja mogu sa sigurnošću da kažem da Malta,Češka i Slovenija ove godine ostaju u polufinalu.Holandija i Belorusija su mi tu negde na granici za prolaz.A ako pobedi Italija,to će biti druga pobeda(nakon Nemačke 2010.)neke BIG 5 zemlje  otkako je uvedeno to pravilo 1997.godine.
7
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Rusija 2017: Yulia Samoylova - Flame Is Burning
« Poslednja poruka Mysterion poslato 29 Mart 2017, 23:38:24 »
Politika je na ESC ušla 2007, našom pobedom, hteli mi to da priznamo ili ne.

Poltika je ušla pobedom Ukrajine 2004., kao podrška narandzastoj revoluciji
Mada, i pobeda Jugoslavije moze se gledati kao politicka... Pobedjuje jedina socijalisticka zemlja - više na vas ne gledamo isto, dobordošli ste u kapitalisticki deo Evrope, ali onako kako mi to zelimo....

E, sad zaista je glupo da zabranjuju Juliju da ide preko satelita, čak kad bi risija to htela. Verujem da Juliju itek kako spominju u medijima, onda bi trebalo biti i to zabranjeno. Spominjanje njenog imena bilo gde i u bilo kom kontekstu.

Ako treba da s epoštuju zakoni zemlje koja je domaćin, onda ispada da mi nesrećnici ne bismo trebali nigde da učestvujemo, s obzirom da su mnog e zemlje priznale Kosovo, a još da glasamo za njih - sačuvaj bože...

2004 je supervizor bio Milan Tarot, pa su zato u maju te godine dali pobedu Ukrajini da bi podržali narandžastu revoluciju koja se dogodila 6 meseci posle tog eurosonga.  --;)
8
E svašta ćeš čuti. Čuj u katedrali  :o
9
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Srbija 2017: Tijana Bogićević - In Too Deep
« Poslednja poruka mostar036 poslato 29 Mart 2017, 23:17:36 »
Dobra je ova akusticna verzija.
10
Srbovizija / Odg: CXIX Srbovizija - Kikinda - Muzika ima moć da oblikuje karakter
« Poslednja poruka ivana-ns poslato 29 Mart 2017, 23:11:38 »
Super vam je predlog bio, što se Zrenjaninaca tiče, prenizak plasman.

Hvala na čestitkama. Što se organizacije tiče, preuzeću je, osim ukoliko neko od vas nema želju da baš sad organizuje.. :)
Stranice: 1 2 3 ... 10