Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Crna Gora: Slavko Kalezić - Space
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 14:09:00 »
OMG  :D
3
Mali, dosadan si.
4
Kultura / Odg: Game of Thrones
« Poslednja poruka Josipa. poslato danas u 12:09:29 »
Meni je ova druga epizoda skoro pa na nivou pojedinih sa krajeva sezona. Baš se sve brzo dešava i sve ide ubrzano. Ali dobro i očekivano, jer ima samo 7 epizoda. Imam osjećaj da će treća razbiti.
5
Kultura / Odg: Game of Thrones
« Poslednja poruka Doctor Who poslato danas u 11:12:19 »
Super do sada, ali kao i sa prethodnim sezonama, verovatno će prva polovina biti dosadna, a poslednje epizode će da razvale sa dešavanjima/otkrićima itd.

Stvarno je malo 7 epizoda :( A poslednja sezona će imati epizode koje će trajati kao jedan film, tako da će to biti super  ;D
6
Srbovizija / SPECIJAL 5: SRBOVIZIJA U ZADRU: 104. SRBOVIZIJA
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 01:15:54 »
SRBOVIZIJA U ZADRU: 104. SRBOVIZIJA

:bab: NIZ POLJE VJETAR MIRISE :bab:

Godina i po i 20 izdanja Srbovizije su prosli. Pre nekih 13 meseci Zadar se nakon duze pauze, ponovo pokusao u ulogu organizatora. Nakon minimalnih 15 prijava prosle organizacije, ovoga puta smo uspeli doci i do dva polufinala, sa 27 ukupno prijava i jos jednom 15 finalista. Vrsac je bio treci sa Knezom i hitom iz 90-ih 'Dal si ikada mene voljela', dok je Jelena Gavrilovic sa 'Sad je kraj' iz animiranog mjuzikla 'Frozen' osvojila drugo mesto za Majdanpek. Pobeda je otisla za Zrenjanin i cetvrti put zaredom je u Zadru pobedila hrvatska pevacica.

Nina Badric - Ja za ljubav necu moliti

Gledajuci listu pesama, koja je vasa omiljena pesma sa tog izdanja?
7
Chit-chat / Odg: Šta trenutno slušate?
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 00:31:41 »
Čuo sve pjesme jednom i nemam želju više. Tipični komercijalni album koji će biti zaboravljen za dva mjeseca.
8
Chit-chat / Odg: Šta trenutno slušate?
« Poslednja poruka 1234567890 poslato danas u 00:02:45 »
Novi album Maye Berović "Viktorijina tajna"
https://www.youtube.com/playlist?list=PLG3QO_Ba0e3t7KBmvlSecVrVaqKMpDCYp
Upravo sad kupio cd, na prvo slusanje mi se nije nista dopalo osim pesme Mala lomi, ali sad svakim novim slusanjem mi je album sve bolji i bolji...  :-*
9
A sta ti predstavlja to da sad bude otvorena tema? Pitanja koja bi postavljao u toj novoj temi postavljas ovdje i amen.
10
A tema za ESC 2011 je bila otvorena već u Julu 2010?!Kako to,a za skoro sve ostale godine ste otvarali teme u septembru?
Stranice: 1 2 3 ... 10