Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Chit-chat / Odg: Offtopic - sve i svašta
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 13:55:01 »
Дан по дан и пролети још једна година. И дословно ми је пролетела, ваљда како си старији имаш осећај да време брже лети.

Било је ту свега и свачега. Почела је на најлепши могући начин, а нема бољег начина него кад у ново лето закорачиш са неким због кога ти срце убрзано туче. Иако смо је провели вани и осећали се ко риба у фрикомовом фрижидеру, било је то ипак нешто посебно.

И не окренеш се стиже лето, не стигнеш ни да пробаш све мајице које имаш, а оно већ прошло. Целу годину је мање више све ишло како треба, неке ствари су се консолидовале, неке недоумице постале су јасније. И онда како то обично бива, пошто живот не дозвољава да све иде како смо планирали, дође и тај 4. децембар, раније обичан и небитан дан, и одједном постаде битан, за пар минута поништи све оно лепо што се десило и за собом остави горчину и празнину. И онда човек свати колико је мали, колико је небитан и схватиш у ствари колико си немоћан у неким стварима. Не знам ни зашто све ово пишем, али већ годинама се дружимо и некако овај форум доживљавам као неку сигурну виртуелну кућу где смо сви једна породица, чак и кад се свађамо и на изглед мрзимо. А породици и друговима ваљда можеш да кажеш све.

Збогом 2017. и не поновила се више никада.

2
Nina i Analiza
3
Forum Song Contest / Odg: 163. FSC - Euro Charts
« Poslednja poruka MilanB poslato danas u 13:43:17 »
Očajni rezultati za mene u 2017. godini. Od 15 učešća na FSC-u, 7 finala (od toga na dva FSC-a nije bilo polufinala :D).
Najbolji rezultat mi je drugo mesto na 156. FSC-u, zatim tri puta deveto mesto i po jedno 13, 16, i 25. mesto (samo jedan poen u finalu :D). Valjda će naredna godina doneti i bolje rezultate.
4
Srbovizija / Odg: Kup Srbovizije 2017
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 13:29:29 »
Treba da glasaju

Zadar
Velika Gorica
Smederevo
Sremski Karlovci
Slavonski Brod

Ako glasaju ranije ranije ce i rezultati  ;D
5
Srbovizija / Odg: Kup Srbovizije 2017