Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Kultura / Odg: Serije - preporuke i utisci
« Poslednja poruka nikma poslato danas u 00:04:55 »
Koliko drame ljudi oko toga, pogotovo ovi sto nece ni pogledati, kao da ce sad zakljucati original negde i niko nikada nece moci da gleda.

Slažem se. Isto kao i za Otvorena vrata nova kad su bila. Još je to bio i direktan nastavak-
2
Kultura / Odg: Filmske i serijske nagrade
« Poslednja poruka mirCo poslato 17 Oktobar 2018, 23:42:48 »
Sad videh da je konačno izašao trejler za film ''Destroyer''. Bogami, Nikol Kidman je u igri!

https://www.youtube.com/watch?v=9g-j4wuEOPo
3
« Poslednja poruka mirCo poslato 17 Oktobar 2018, 23:27:26 »
I ja mislim da će pre Oskara dobiti Kristijan Bejl, al' zato Bredli može da dobije za reditelja, a vrlo moguće i za film.

Preslusao sam ceo album, i moram priznati da mi “na suvo” ne zvuci toliko dobro u poredjenju sa ostalim pesmama. Ubioskopu je Gaga zaista oduvala tu scenu. Misljenje o pesmi Alibi? Meni vrh!

Molim?! :o I studio verzija je odlična! Baš je emotivno otpevala. :cry: U komentarima na yt pišu da ju je snimila na dan kad joj je preminula prijateljica, a ona nije bila u mogućnosti da se oprosti.  :(

Alibi nisam čuo.

Scena kad su pevali Shalow na koncertu je zaista vrh! Došlo mi je skoro da zaplačem (naravno, jer sam već znao pesmu), al' ni od sreće, ni od tuge, već od prevelike emocije. ;D (možda je ta scena trebalo da bude malčice kasnije, jer mi je nekako bez veze da najupečatljivija scena bude odmah na početku) I pitao sam se u kakvom ću stanju tek biti na kraju filma (pošto mi je drugarica spojlovala kraj), al' moram priznati da sam ostao ravnodušan na sam kraj. :(  A dodatno mi je pokvario utisak lik koji se smejao u bioskopu za vreme scene u kojoj razgovaraju Gaga i Džeksonov brat.
Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.
Tako da ću morati još jednom da pogledam ceo film da kompletiram utisak.

A što se tiče HTGAWM, gledam i dalje. Prve dve epizode 5. sezone su mi ok, večeras ću da odgledam treću. Čak sam prošle nedelje odgledao ponovo prvu i drugu sezonu. Meni su i dalje gledljivi, a kao fan VD, to mi je i obaveza. ;D
4
Albanija je zvanicno objavila kako ce se njihov nacionalni izbor FiK odrzati 21, 22 I 23 decembra. Imace 22 ucesnika. Imena takmicara I nazivi pesama su objavljeni. Medju najpoznatijim imenima esc publici su Ogresa Zaimi, Bojken Lako, Dilan Reka. 
5
Obavjestavam vas da nas je rano jutros zauvijek napustio Valters (Latvija 2005) u 30 godini svoga zivota, skoro godinu dana je vodio bitku protiv kancera koju nazalost nije pobjedio.Pocivaj u miru i zauvijek cemo se sjecati tvoje pjesme koju i otpjevao u duetu sa Kazha The war is not over !  :(
Bas me rastuzila vest o Valtersu. Inace "The war is not over" mi je jedna od najomiljenijih pesama sa Evrovizije.
6
Forum Song Contest / Odg: 181. FSC - New country
« Poslednja poruka Björn poslato 17 Oktobar 2018, 22:18:23 »
Nastavljamo gde smo stali...
7
« Poslednja poruka Björn poslato 17 Oktobar 2018, 22:16:51 »
Tišina, dobiće dva Oskara! Bojim se da ce Bradley da izvisi za glavnog glumca :(

Preslusao sam ceo album, i moram priznati da mi “na suvo” ne zvuci toliko dobro u poredjenju sa ostalim pesmama. Ubioskopu je Gaga zaista oduvala tu scenu. Misljenje o pesmi Alibi? Meni vrh!

Best of:
Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.

Inace, jel gledas i dalje HTGAWM? Ja ne mogu vise...

8
Chit-chat / Odg: Offtopic - sve i svašta
« Poslednja poruka Josipa. poslato 17 Oktobar 2018, 20:37:37 »
Isuse Boze, rip, bas je mlad bio.
9
Alternativna takmičenja / Odg: FORUMSKI SURVIVOR 4: Junaci vs Zlikovci
« Poslednja poruka Bebi poslato 17 Oktobar 2018, 19:23:51 »
Žao mi je što neću biti u prilici da budem deo All Stars projekta, al' podržavam sve one učesnike iz predhodnih godina koji su doprineli da ovaj šou program bude najpopularniji.  :G)
10
Obavjestavam vas da nas je rano jutros zauvijek napustio Valters (Latvija 2005) u 30 godini svoga zivota, skoro godinu dana je vodio bitku protiv kancera koju nazalost nije pobjedio.Pocivaj u miru i zauvijek cemo se sjecati tvoje pjesme koju i otpjevao u duetu sa Kazha The war is not over !  :(
Stranice: 1 2 3 ... 10