Recent Posts

Pages: 1 2 3 ... 10
1
Zar ona ne studira tamo? U svakom slučaju, možda je Ruža poslala neku pesmicu. ;zv:)

Ja imam utisak da će Dušan Svilar bolje proći od Saške Janković sledeće godine. ;zv:)
2
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Dečja Pesma Evrovizije 2018
« Last post by Petar on Today at 10:47:14 »
Ja neću ni da slušam ništa do samog takmičenja, baš me ne interesuje....
3
Ne znam da li bi Luke Black išao jer mora na srpskom da se peva. Marija Žeželj zauzeta modom u SAD :(
4
Priredba je bila veoma lepa, bravo Anhele! Doduše malo kasno za mene, već sam prešao u "beauty sleep" režim.

Što se tiče rezultata, naravno da su namešteni. Moja pesma je bila u top 5 ovog izdanja, ali šta da se radi. Ne umete da prepoznate kvalitet, ni istinskog i vanserijskog umetnika. :D Ne bih dalje komentarisao. Šteta što Pećinci nisu glasali, najbolja pesma izdanja.
5
Hvala 😊
6
Opaaa jos jedna skorpija. Pa srecan rodjendan!
7
Ovim putem Loznici tj. Mickyju čestitamo rođendan  ;(:); Srećan rođendan  ;(:); :uuu):

O hvala, hvala Anhelito  :-* :-*
8
Znam, nego mi glupo da stavim sad od 2  :D

Meni svakako nije problem i sad da počne, ja svoje glasove šaljem za 2-3 minuta  :G)

Eto, od 2h. Ja glasao, glasajte i vi, srećno finalistima  ;(:);  :-*
9
@Anhel glasanje moze poceti kada god ti glasas, ne mora za finale da prodju 10 sati
10
Dunju i mogu da zamislim na Beo, pa i Jelenu jer žena nema problem s takmičenjem iako je jedna od najvećih pop zvijezda u državi i regionu. I Nevenu nekako ali ostale sa te liste nikako.

Jedino što znam da očekujem baš je Hurricane sa pjesmom koju je Coby radio i nadam se da nije neki pokušaj hita a ne vjerujem da bi Coby pristao tek tako da šalje nešto ;D

Možda i Teodora pokuša #AnheleDiši :D
Pages: 1 2 3 ... 10