Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Srbija 2017: Tijana Bogićević - In Too Deep
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 23:11:23 »
Pa necu imati cime, ako ispadne Tica ispasce i Jica :(
2
Lose je sve ovo sto se desava ali mislim da je i Rusija svesno znala da se ovo ocekuje.. Julija je interno odabrana i ljudi koji su birali sigurno da si znali i za zakon u Ukrajini i da je ova bila na Krimu itd..  Verovatno je i njihov potez bio taj da je svesnono posalju i puste Ukrajince da se pokazu u losem svetlu kao domacini (sto se i desilo)... Zasto se uopste cekao poslednji dan da Rusija objavi i pesmu i ko ih predstavlja?
Ok. Nisam znao da se prave ustupci u slucaju takmicenja, mislio sam da je zakon jaci od samih manifestacija
3
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Rusija 2017: Yulia Samoylova - Flame Is Burning
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 23:10:06 »
Ne kazem da nisu djubre samo da nisu jedini koji su djubre :D

A i nemozes da krivis zenu sto je htela da umre prirodnu smrcu, a ne onako kako je umrla :D
Ti ne mislis da su obe strane djubrad, vec drzis stranu Ukrajini i dzamiji. Budimo realni decko.

Ne znam zasto kod tebe mora da bude ili crno ili belo ;--; Postoje i druge boje samo ih trebas videti.
4
Nase vlasti nikada nisu zabranile nekome da dodje a imali smo gomilu takmicenja u Srbiji.
5
Ja ne znam sta se tu toliko iscudjava zbog tog zakona.. Vec sam pominjao da npr ako iz Srbije ostanes dan ili dva duze na teritoriji EU nego sto je to dozvoljeno, ne mozes posle da udjes vise nigde u EU neko vreme.. Dok je bilo viza, ako ostanes duze nego sto su ti vizu dali, lupe zabranu na 5 godina i ne mozes da ides.. Ovde je tuzno sto se ovo desava u kontekstu Evrovizije ali ispade da je Ukrajina jedina zemlja koja ima nekakav takav zakon i zabranu ulaska na teritoriju.. ako Krim smatraju delom svoje zemlje, a neko ulazi tamo bez odobrenja i provere Ukrajine, meni nije nelogicno da postoje nekakve posledice i da se to smatra za nekakav prekrsaj..

Сам закон није изненађење, али се за овакве манифестације праве уступци зато што домаћини нису власници такмичења, већ посредници у том тренутку. Не треба нико да буде жртва полтике. Нпр. у Казању су се такмичили представници Косова у џудоу и свирала је химна за Мајлинду Кељменди иако Русија не признаје ту државу, нити њихове пасоше. Сличне ситуације су биле са представницима Израела у арапским земаљама итд. Мора надлежно тело да стане у заштиту такмичара, овога пута је то задатак EBU.

Наравно, треба размислити како бисмо се ми опходили са оваквим ситуацијама. Постоје и у Србије многе црне листе, највише за оне који се оправдано или неоправдано повезују са ОВК. Ако би власти забраниле неком спортисти или певачу да се такмичи у Србији, да ли бисмо то окарактерисали као неправдено мешање политике или као чисто поштовање закона?

6
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Belgija 2017: Blanche - City Lights
« Poslednja poruka Stole poslato danas u 23:05:49 »
Pa prekini da je slušaš. Neću da iko smara kako je pesma loša kad pobedi.

Pa odluci se ko pobedjuje. Parizerka ili ulicarka  :D
7
Ne kazem da nisu djubre samo da nisu jedini koji su djubre :D

A i nemozes da krivis zenu sto je htela da umre prirodnu smrcu, a ne onako kako je umrla :D
Ti ne mislis da su obe strane djubrad, vec drzis stranu Ukrajini i dzamiji. Budimo realni decko.
8
Па и ми сматрамо да је КиМ део Србије па опет Албанци с Косова немају проблема да са њиховом личном картом уђу у Централну Србију.
9
Eurovision Song Contest 2017 / Odg: Srbija 2017: Tijana Bogićević - In Too Deep
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 22:43:53 »
Ma folirant, prvi ima da likuje kad ispadne u pf. ;D
10
Irska u top 3 ove godine!  ;:))  ;(:);  ;:))

Koliko god nerealno zvučalo, želeo sam ovo da uradim.  ;D

I navikao sam se i na njegov glas, sad ga ne bih menjao. Baš je micasto ovo.  :-*
Stranice: 1 2 3 ... 10