Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Lugano 1956 - Stokholm 2016 / Odg: Pomozimo RTS-u da ponovo pobedi! 2017/2018
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 04:08:24 »
Nije još vreme za festival, možda od 2019. godine. Pre toga mora neka popularna ličnost interno da ode i da ostavari dobr rezultat...

Inače, konačni rezultati ankete:

Ko ima veći potencijal za bolji plasman na ESC-u?

Aleksandra Radović  13 (46.4%)

Jelena Karleuša  15 (53.6%)
2
Kultura / Odg: Preporučite seriju
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 03:07:33 »
Brat i sestra blizanci odu na reku, brata roknu pa onda traze ko je ubio. Ali svako ima svoju priču i svi nešto mućkaju.
3
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 03:02:35 »
Pa trejler mi deluje ok, samo ne znam o čemu se radi. ;D
4
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 03:00:57 »
Da, pa bitno je :D Inace, kreni da gledas tu seriju! 13RW je bolja, ali je i ova super.
Tebi bi se svidela Veronika.
5
Znači definitivno su se uvela nova pravila. ;zv:) Misliš da u areni ne bi mogle da se izvrše neke rekonstrukcije? Ako ima te neke silne kancelarije, verujem da bi one lako mogle da se demontiraju?! ;D
6
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 02:54:06 »
Ali ''stvarno je bitno da bude odvojeno''. :D
7
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 02:53:07 »
Ma neka, bolje da naglasim da me post police ne kazni!
8
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 02:52:29 »
Molim da mi se post ne prikači onom gore! Ovde se postovi ne računaju i mogu ja jednom to da uradim! Stvarno je bitno da bude odvojeno!

:lol)) Pa da l' si realna?! To ne važi kad prođe određeno vreme između postova. :D

9
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 02:35:22 »
Molim da mi se post ne prikači onom gore! Ovde se postovi ne računaju i mogu ja jednom to da uradim! Stvarno je bitno da bude odvojeno!

Nego, pogledala sam Riverdale do kraja. Prve dve epizode su retardirano-debilne do bola. Ja ne znam koji kreten je to mogao da pusti u eter. Stvarno debilana. Imam osećaj kao da su pilot epizode u kojima zapravo cela ekipa traži likove, uklapa ih, daje im nove osobine, proverava stajlinge, osvetljenje, scenografiju i sve. Potpuni haos. Od tolike debilane sam morala pogledati i treću epizodu koja je krenula ličiti na ono što sam i očekivala, na seriju! Od tada sve kreće na bolje, serija dobija smisao, glavni glumac postaje seksi kada su mu isprali onu debilnu boju, pa je sada izgledao prirodnije i dalje prezgodan, ali sa lepšom bojom kose, promenili su i efekte pa dalje nisu izgledali kao leševi! Likovi su stvarno postali super i cela serija je postala fantastična. Puna misterije i stvarno preporuka! Znala sam ko je ubica, ali dobro! Čekam drugu sezonu i za razliku od 13RW mislim da ovo neće sjebati i dosta toga se može desiti. Šteta što su mi prve dve epizode upropastile utisak, pa zamalo da nisam nastavila gledati :D Omiljeni likovi su mi Kevin i Cheryl! Genijalni su!
10
Lugano 1956 - Stokholm 2016 / Odg: Pomozimo RTS-u da ponovo pobedi! 2017/2018
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 02:25:44 »
Da, to bi bilo jako lepo, ali neće doći poznati.
Stranice: 1 2 3 ... 10