Recent Posts

Pages: 1 ... 8 9 10
91
Alternativna takmičenja / Odg: FORUMSKI SURVIVOR 4: Junaci vs Zlikovci
« Last post by Petar on 18 November 2017, 20:47:37 »
Ma bravo Petre,ppkazao si da si pravi prijatelj,Niko je srecan sto te ima........nema ko sta da se buni,on je kaznu zasluzio zbog prostakluka...... bye:) :)
Ne vuci me za jezik. Molim te. Mnogo toga bih rekao trenutno, pogotovo o objektivnosti na forumu.

Prosli survivor ljudi su diskvalifikovani zbog ovakvih stvari. Sta li se sada desilo sa time?
Ta dva slučaja ne mogu da se porede, ali UOPŠTE. Nisi upućen i ne komentariši.

Ja vas sve molim još jednom da smirite strasti, nikome nije prijatno trenutno, pogotovo ne meni koji moram da balansiram između ove dve strane. Stavite se malo u moju poziciju i razmislite da li to što pričate ima smisla.

Niko nije mogao da se bori za lični imunitet. To je dovoljna kazna sama po sebi.
92
« Last post by Leo Cezar on 18 November 2017, 20:47:08 »
Ja smatram da bi Josipa pobedila da se nije zapetljala u ovaj klan.

Послато са LG-E460 уз помоћ Тапатока

93
« Last post by Eddie the Head on 18 November 2017, 20:45:50 »
Josipa naravno da pobedjujes kad te produkcija favorizuje od pocetka......
94
« Last post by Josipa. on 18 November 2017, 20:45:28 »
Znate šta? Najlakše je plesti po čovjeku koji ne može da se odbrani.
95
« Last post by McSteamy on 18 November 2017, 20:44:15 »

Završiće se kada bude bilo vreme da se završi. Meni je žao što je ceo jedan klan raskrinkan od strane osobe koju nikad nije ni zanimala igra i koja ni sama ne zna što se prijavila. Igre za lični imunitet su šansa da se nešto u igri okrene, kao i moć izbora.

I da, kako možete da glasate za osobu koja nije na forumu? Ajde da čujem odgovor na to pitanje. Da li da damo Niku imunitet dok je banovan?
Prosli survivor ljudi su diskvalifikovani zbog ovakvih stvari. Sta li se sada desilo sa time?
96
« Last post by Mislim ono on 18 November 2017, 20:42:32 »
Ali meni je glupo što su ga banovali na tri dana. Trebali su mu zabraniti samo da piše na forumu, neka čita postove. A ovako nema smisla, banovan si ili nisi, kakva je to glupost u trajanju od tri dana  ::) Ako su želeli da ga banuju, trebali su to zauvek.
Inače, ne znam šta je Niko radio, ali mi je super odluka da mu se dozvoli da glasa preko FBa. To je fer, svakako će se vratiti za dan ili dva, pa neka nastavi da igra.
97
Web site and Forum / Odg: Predlozi i utisci o forumu
« Last post by Scooby on 18 November 2017, 20:42:27 »
Како тебе Стресу није срамота, нема кога ниси тужакао и модовима и админима за све и свашта. Пријављивао си првог мене за кориштење дуплих налога и наводне злоупотребе гласања са истих (ја и Авокадо смо по тебу једна те иста особа хаха), пријављивао си и остале за најобичније небулозе, често и људе који ти никада ружну реч упутили нису. А разлог свега је чињеница да не трпиш критику, јер побогу како се неко усуђује да Стресу који је уживо био на свим Евровизијама и дружио се са свим евровизијским звездама, да му каже да није у праву. И одмах су сви овакви или онакви. Ало бре човече ти да оптужујеш некога за дупле налоге??? Мислим хаос.

Иако си ме више пута и више него директно прозивао за све и свашта ја тебе никада нисам тужакао било коме. Ни тебе, ни било кога другог овде (изузетак је Комсомољ који је прелазио границе нормалне особе). Стога боље ти је шути и покриј се ушима. А ако већ не знаш примити шалу на свој рачун уздржи се и од подбадања других

Послато преко Fixni telefon AZSW4 преко апликације Тапаток

98
« Last post by Eddie the Head on 18 November 2017, 20:41:59 »
Ma bravo Petre,ppkazao si da si pravi prijatelj,Niko je srecan sto te ima........nema ko sta da se buni,on je kaznu zasluzio zbog prostakluka...... bye:) :)
99
« Last post by Petar on 18 November 2017, 20:41:42 »
Završiće se kada bude bilo vreme da se završi. Meni je žao što je ceo jedan klan raskrinkan od strane osobe koju nikad nije ni zanimala igra i koja ni sama ne zna što se prijavila. Igre za lični imunitet su šansa da se nešto u igri okrene, kao i moć izbora.

I da, kako možete da glasate za osobu koja nije na forumu? Ajde da čujem odgovor na to pitanje. Da li da damo Niku imunitet dok je banovan?
100
Web site and Forum / Odg: Predlozi i utisci o forumu
« Last post by McSteamy on 18 November 2017, 20:41:34 »
Prvi si strese dobio povlascenje od Milosa ( dobio si samu opomenu) kada si iznosio vise detalja iz mog privatnog zivota. Toliko o tvojoj prici o duplim standardima.
Pages: 1 ... 8 9 10