Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 4 ... 10
11
Sport / Odg: FIFA World Cup - Rusija 2018
« Poslednja poruka tetsujin poslato 17 Jul 2018, 17:21:54 »
ja samo zgodne.. rebić  :-* pjaca  :-* pivarić  :-* ;zv:)
blanka vlašić je isto malo mutava ali ajde bar drži jezik za zubima.. osim što joj gospa svaki put pomogne da preskoči 2m... ali nema gospe u zadne vrijeme pa nema ni blanke blah...
Joj, ovo ti je bas bezveze. Pa sta ako ona vjeruje da joj je Gospa donijela uspjehe, vjernica je i moli se i za to kao i za ostalo u zivotu valjda. Nemam nista protiv ateista, ali mrzim kad se vjernicima prebacuje sto spominju ono u sta ONI vjeruju i kome se mole.

I Dalic je ogroman vjernik i svaka mu cast sto to javno govori. Da su kojim slucajem dozivjeli neuspjeh na SP vecina bi se sprdala s tim, ali ovako im je heroj. Narod je ogromna djubrad i u trenutcima uspjeha svima je heroj, a jedan kiks povlaci ismijavanje i sprdnju na racun necega sto je valjda nekome sveto.
elaborirat ću. nemam ništa protiv vjernika dok nisu fanatici. bilo koje vjere.. od katolika pa nadalje. nažalost, ne mogu provariti priče koje je započeo bivši rukometni izbornik. nije se zahvaljivao svojim rukometašima već je sve svaljivao na boga i gospu i ne znam koga sve ne. gle vjera je ok, budi skroman, ponizan i sve ok. ali ne uzimaj drugima zasluge. ista stvar s blankom s time što je ona svaku drugu prebacivala na vjeru. ok, vjera ti daje snagu kul. ali mi onda ne piši po instagramu i novinama bog i hrvati... ili kako je bog bio u ratu na strani hrvata i da je gospa jedino hrvatska. ne prisvajaj to. ne uvlači nešto što bi trebalo biti osobno i nema veze s nacijom..

ne znam više kako da to objasnim. umjereni vjernici su ok, ali mi na nerve idu ovi koji su postali izuzetno agresivni. kunu se u toleranciju svega, a s druge strane napadaju sve koji nisu kao oni. od seksualnih orijentacija do drugih naroda koji im nisu po volji. komentiram situaciju u HR. i najviše ne volim da se crkva i država slizaju..

da mogu uspostavio bih francuski model u hrvatskoj. svjetovna država, zaštićene vjeroispovijesti..

budi što jesi dok drugome ne radiš nažao...
12
Forum Song Contest / Odg: 175. FSC - Featuring
« Poslednja poruka Alekseyev poslato 17 Jul 2018, 17:10:30 »
Sve ocene i komentari su do sada bili odlicni, kod Ivane onako. :hmm:
13
« Poslednja poruka 1234567890 poslato 17 Jul 2018, 16:58:16 »
Ako mislis na mene, jos odavno jesu.  ;D
14
« Poslednja poruka 1234567890 poslato 17 Jul 2018, 16:57:46 »
Da ne lazem, ja bi pre gledao Kolindu nego Vucka koga organski ne podnosim.  ;D
15
Eurovision Song Contest 2016 / Odg: Love me OR Hate me 2016
« Poslednja poruka MilosFB poslato 17 Jul 2018, 16:53:52 »
:cz:
-   :pl:
16
« Poslednja poruka Ady poslato 17 Jul 2018, 16:37:20 »
+ :pl:
 - :cz:
17
« Poslednja poruka Niko poslato 17 Jul 2018, 16:35:02 »
Jesu li ti porasli rogovi? :D

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

18
« Poslednja poruka Niko poslato 17 Jul 2018, 16:34:06 »
+ :cz:
:pl:

19
« Poslednja poruka Niko poslato 17 Jul 2018, 16:32:21 »
Meni je Kolinda pravi pobednik ovog svetskog. Ne znam kako vodi politiku, al lepo je videti da neko na visokoj poziciji nema metlu zakucanu u znate gde. Ovo je svakako nastan zabavnog karaktera i ne znam zasto bi morala ponasati se nadmeno.

20
« Poslednja poruka Scooby poslato 17 Jul 2018, 16:11:32 »
Kolinda jeste bila simpaticna, i okej je to navijanje i sva ta euforija. Ali pobogu ti si predsednik drzave, a ne voditelj Grand parade i kao takvoj joj ne prilici da upada u svlacionicu i grli se sa polugolim igracima. U redu je cestitati ali ono grljenje i ljubljenje svakog u radijusu od sto metara je bilo stvarno malo poremeceno, delovala je ko neka pijandura.

Joj kad se setim Tome i Dragice u Riju haha

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

Stranice: 1 2 3 4 ... 10