Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Hrvatska 2018
« Poslednja poruka hipotalamus poslato danas u 06:17:03 »
Indira bi s nekom pjesmom tipa šwiden 2006. dobro prosla, neka uptempo baladica koja dugo nije viđena na escu

Ali mi vise pari kao gore spomenuti slapic kaskada s mirisom na izrael 2014.
2
Eurovision Song Contest 2007 / Odg: Trijumf Marije Šerifović
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 05:12:52 »

3
« Poslednja poruka Милан poslato danas u 04:56:26 »
Žaža se čita.

Svašta.

То је по мађарки. ZS=Ж
4
Srbovizija / Odg: CXXXV Srbovizija - Požarevac - Ledeni dani, topla srca!
« Poslednja poruka euronik poslato danas u 03:12:48 »
Pobeda?! Pa sjajno! Hvala svima koji su glasali i cestitali! Svi negde prizeljkujemo, ali pobedu nisam ocekivao. Drago mi je na vise nivoa.
Pre svega zbog Petersove, ciji je vokal ocigledno nedostajao muzickoj sceni. Dalje, drago mi je biti okruzen na vrhu liste prelepim pesmama i savrsenim izvodjacima kao sto su Aleksandra R. (Pozarevac) i Lena K. (Pula), a nedaleko su i sjajne pesme Magazina (KI), Franke (ZG), Kaliopi (ZD)... Paklena konkurencija.
Moram kratko i o legendarnoj Josipi Lisac. Borskih 12 poena. Sta poruciti Vrscu? Nista. Poslali ste umetnost. Tacka.
Drago mi je sto je Bor, a uz to i prva Srbovizija 2018, a tako i pocetak godine krenuo u drustvu svih ovih izvodjaca iz (min.) top 5. Kakve pesme!
I na kraju klasika, ne moze se bez zahvalnosti gradovima koji su glasali za Bor.

12 poena: Kruševac, Pristina  :-*
10: Pozarevac, Zadar, Nis, Rijeka  ;(:);
8: Smederevo, Kragujevac, Pancevo  :G)
7: Sibenik  ::()
6: Vrsac, Loznica, Zagreb  :)
5: Zrenjanin  :)
4: Kikinda, Zenica, Sremski Karlovci  :)
3: *
2: Trstenik  :)
1: Pula  :)
0: Sombor :)
Lapovu hvala na 10p u pf-u.

Domacinu cestitke na 2. mestu i vrlo lepoj organizaciji, iako se nisu prevarili da cestitaju Boru na pobedi. ;)
5
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Portugalija 2018
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 02:27:11 »
Sad videh "navodnu" listu imena na drugom forumu, verovatno ništa od Pereire, vraća se Rui Andrade (tri puta 3. 2010,2012 i 2014.) kao i predstavnice Portugala iz 2003. i 2010. Rita Guerra i Filipa Azevedo. Još jednom kažem, nepotvrđene informacije su u pitanju.

Inače, saopštiće spisak u 12:30h.
6
Možda je Sakis Ruvas za Srbiju?! ;zv:)

Hahahaha..

Mada, i meni jedino Daniel pada na pamet za taj skup reči (šanse uništene nastupom, mada su i pesmu trebali ostaviti u makedonskoj verziji), sad jedino je drugačije poimanje toga ko je i koliko uništio svoje šanse tom stavkom..
7
Ma nije on sigurno  :o Lupio sam  :D

MKD-DKM - Daniel KajMakoski  :D
8
Smor, mislio sam da je netko zanimljiviji :D
9
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Crna Gora 2018
« Poslednja poruka noOne poslato danas u 01:44:43 »
Mozda je Nina Hrvatica pa ce njena biti na hrvatskom :D Koliko i u njih jezika na NF :D
10
« Poslednja poruka noOne poslato danas u 01:43:13 »
Indira je nikakav potencijal za Esc. Volim ja nju, ali   neka je sto dalje od Esc-a.
Stranice: 1 2 3 ... 10