Recent Posts

Pages: 1 2 3 ... 10
1
Sport / Odg: FIFA World Cup - Rusija 2018
« Last post by mostar036 on Today at 20:49:16 »
A Farancuska ce opet titutlu braniti u Aziji.

A ko je pobjednik?
2
« Last post by Leo Cezar on Today at 20:48:13 »
3
Chit-chat / Odg: Vaš nedeljni muzički top
« Last post by McSteamy on Today at 20:44:11 »
Budale

Sent from my iPhone using Tapatalk
4
« Last post by Gollum on Today at 20:42:34 »
Mene iznenadjuje da zemlja domacin toliko novca ulozi u SP a na samom prenosu se ni malo ne ispromovise... Strane pesme, reklame stranih firmi, engleski jezik... ESC ispade mnogo veca promocija i reklama nego svetsko u fudbalu, a toliko se ulozi i toliko ljudi prati sirom sveta
5
« Last post by 1234567890 on Today at 20:35:01 »
Lepo kazem neka se cuvaju Francuzi 2022.  ;D

Suma sumarum celog prvenstva: jako dobro prvenstvo je bilo, Rusima svaka cast kako su organizovali. Jedino sto mi se ne svidja jeste zvanicna pesma za ovo Svetsko prvenstvo koja je po meni najgora do sad (cak je i Pitbulova Ole Ola bolja), a o utakmici Srbija-Svajcarska da ne govorim. Francuzi su zasluzeno osvojili prvenstvo, a Hrvatskoj jos jednom cestitke na istorijskom uspehu.  ;(:); ;(:);

Pa se gledamo i 2022. posto 2020. cemo gledati Zadrugu umesto fudbala.
6
Chit-chat / Odg: Vaš nedeljni muzički top
« Last post by Leo Cezar on Today at 20:34:46 »
7
« Last post by tetsujin on Today at 20:18:17 »
Hrvatska ce sutra gorjeti, bez obzira na sve
na najjače  :-*

i nepotrebno je išta analizirati... ljudi su postali prvaci u zadanim pravilima ili što već i kako god. a mi smo 2. na svijetu. hej 2!!! a modrić dobio zlatnu loptu. ma hajde predobro je... idemooooo...  ;:)) :-* ;zv:)

i neka se nastavi tradicija:

2014. Njemačka prvak / 2018. ispala u grupi
2016. Francuska druga na EP / 2018. prvak SP, HR druga
2020. Hrvatska prva na EP / 2022. Francuska ispada u grupi

;D
8
Sport / Odg: Ostali sportovi
« Last post by Scooby on Today at 20:07:40 »
A kosarkasice do 20 godina veceras igraju finale evropskog prvenstva. Pomalo iznenadjujuci rezultat

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

9
Sport / Odg: Ostali sportovi
« Last post by mostar036 on Today at 20:01:45 »
Sutra pocinje EP u vaterpolu.Ustvari za zene je vec pocelo.Srbija izgubila od Rusije 27:2,a Hrvatska od Holandije 21:1.
10
« Last post by ivana-ns on Today at 19:46:31 »
Cestitam Francuzima mada bih vise voleo da je HR uzela trofej, ali i ovo je veliki uspeh...

Inace, sticajem okolnosti finale mi je majka gledala na Hvaru a otac u Parizu  :D

Zanimljivo.. :D

Inače, mislim da je dobro pitanje postavio jedan od gostiju kod nas oko VAR sistema sudijskom analitičaru (rekao da je sudija dobro uradio posao) i možda bi FIFA trebalo u budućnosti da razmisli o tome da se uvede pravo čelendža kao u tenisu i odbojci što postoji.. :)
Pages: 1 2 3 ... 10