Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Forum Song Contest / Odg: 162. Forum Song Contest - Signs
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 10:15:53 »
Je l' se zna kad će rezultati ovde?
2
Forum Song Contest / Odg: 162. Forum Song Contest - Signs
« Poslednja poruka Novinar poslato danas u 10:10:21 »
Glasao.  ;zv:) Ocjene nije bilo teško raspodjeliti. Uglavnom, ostao sam dosljedan komentarima/ocjenama.  ;zv:)
3
Muzička takmičenja i šou programi / Odg: Tvoje lice zvuči poznato
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 09:58:13 »
Pogledah sad samo njegov nastup.
Stvarno bruka... :o
4
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 02:11:46 »
Forum je evoluirao! !_! Podsetimo se prvih komentara nakon što je objavljeno da Končita predstavlja Austriju:

Ne razumem bradu u ovaj stajling :D

Meni ne smeta muško, ako hoće da bude žena(mislim nije to baš normalno), ali hoće obe pola istovremeno, e onda mi  je to bolesno i gadno... ::)

Zanimljivo ali mislim da je ovo previse stvarno... Vec se prica da se ESC pretvara u cirkus a ovo je samo korak napred da generalni auditorijum ovo shvati jos kao vecu sprdnju...

Da li je ovo šala?  :)

Ne kapiram, je l' to muško ili žensko?! :o

:o  :o  :o

Не подносим овакве јавне личности!  >:( Само још фали филозофирање и патетисање о правима, како има слободу да се облачи како ко жели... Катастрофа је што овакви људи умисле да раде нешто револуционарно и то се увек, наводно, боре за добробит других, угрожених... Барем је облачење у супротни пол нешто што је одавно превазиђено и никако се не може рећи да је другачије, оригинално, храбро.

Nadam se da ovo ostaje u pf.  ::)

Joj blagi Bože. Prethodna pesma joj je bila očajna i ne vidim po čemu je ova zaslužila interan izbor al ajde. Očekujem neku patetitku  tipa "svi smo mi božija jagnjad"  :-\

znači grozota. ja sam mislio da smo sve vidjeli na eurosongu ali očito nismo.i baš zbog takvih stvari eurosong će propasti. jer više nije bitna pjesma već sve oko nje. -.- užas

Joj, ovo je odvratno  :-\

5
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Srbija 2018
« Poslednja poruka Stole poslato danas u 01:47:57 »
Bice bolje sledece godine. Uzdam se u Dzej To !_! Sorry Brojcani  ;D Primetio sam da sam svake parne godine optimista, a svake negativne pesimista :D
6
« Poslednja poruka euronik poslato danas u 01:42:47 »
Значи Пагонис ме је сада и више него разочарао. Онакви коментари не да су сувишни него су бесмислени.
+1
7
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 01:40:13 »
I to. Toliko su ulagali u promo u inostranstvu, kao da je jedina išla, a ne 30 predstavnika. Mislim, super je ta promocija, ali ajde radite malo i na domaćoj promociji, pokrenite radio / TV stanice da puštaju pjesmu predstavnicu...
8
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 01:38:26 »
Ma kad ne postoji podrška od kuće svaki uspeh je pod znakom pitanja.
9
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 01:36:39 »
Meni je pjesma i dalje prejaka, nastup je bio ok ali morao je biti malo jači, a ona nije trebalo da improvizuje puno uživo, i kad je zapištala na onome "deeeeeeEEEeeep" na kraju BEZ POTREBE jer je na svakoj probi zvučala loše tako, zabrinuo sam se. Možda ju je to zeznulo ali ponajviše nikakva promocija kod dijaspore na komercijalnim televizijama koje se itekako prate u zemljama od kojih je izgubila ta tri potrebna boda. Šteta.
10
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 01:33:42 »
Мени ни данас није јасно како Тијана није прошла. И песма и наступ су били прилично добри
Stranice: 1 2 3 ... 10