Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Alternativna takmičenja / Odg: NAJVEĆI FAN EVROVIZIJE - SEZONA 1
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 18:23:07 »
Što nećeš pratiti?
2
Chit-chat / Odg: Offtopic - sve i svašta
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 18:22:32 »
A ako već treba da robujem, bolje da robujem ovde, nego u inostranstvu u nekoj Nemačkoj, gde mi pola plate ode na smeštaj. Bar sam među svojima.

Um...ne?!
Apsolutno ne.
3
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 18:18:32 »
Nije ni cudo sto mislim da je Alexa jedan od retkih sa kojim bi mogao da budem prijatelj van foruma  ;(:);
4
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 18:15:10 »
Aleksa bravo. Mislim da je ovo prvi put da se u potpunosti slažem sa tobom.

Poslato sa Honor8 Lite uz pomoć Tapatoka

5
« Poslednja poruka Avocado poslato danas u 18:10:14 »
A ako već treba da robujem, bolje da robujem ovde, nego u inostranstvu u nekoj Nemačkoj, gde mi pola plate ode na smeštaj. Bar sam među svojima.

Um...ne?!
6
« Poslednja poruka EvilSmile poslato danas u 18:08:55 »
Jao molim vas sa tim komentarima. Niko ne kaže da svuda cvetaju ruže. Ali da ljudi žive u boljem sistemu, i generalno imaju više novca da raspolažu i žive dostojanstvene živote. Koliko toliko.
Stric mi je u inostranstvu, otac ovde. Šta misliš ko radi odgovornije poslove, a kome je bolje? A ko kuka? Te priče su za malu decu. Ode ti pola JEDNE plate na račune, a ovde ti ode pola obe plate na namirnice i osnovna sredstva za po kući i ličnu higijenu. Ako postoje dve plate. O garderobi, školovanju da ne pričamo. Letovanje Grčka i Montenegro za 300 evra po osobi max... I posle neko da mi kaže (pogotovo onaj idiot na TVu), nije nam dobro kolko nam dobro ide... HA!
7
Kultura / Odg: Filmske i serijske nagrade
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 18:05:02 »
I kakvo ti je sad mišljenje? ;D

8
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 18:04:02 »
Necu pratiti al podrzavam Stoleta

Sent from my SM-J600F using Tapatalk

9
« Poslednja poruka EvilSmile poslato danas u 18:02:10 »
Pa ja reko finale to e to. A Mark suzy na avatary.

U znak teranja kontre poruka mirCu :
10
« Poslednja poruka Alexa poslato danas u 18:00:18 »
Doček Putina ne vredi komentarisati, svako iole inteligentan shvatio je o kakvoj je to organizaciji reč. Međutim, strašno me nervira taj autošovinizam! To razmišljanje tipa Srbija (ili Balkan) je  crna rupa univerzuma, sirotinja, stoka neotesana, neobrazovana, glupi, smrde po busevima,  a svuda izvan na Zapadu je savršeno. Kako da ne :D Manite se tih priča i maštanja kako tamo negde sija sunce svima. U Srbiji jeste teško i jebu nas političari već godinama kako ko stigne, ali moje mišljenje je da niko ne može pobeći odande gde je odrastao. To je jednostavno neotuđivi deo tebe, sa razlogom si se tu našao, tu i pripadaš. Možeš ti otići možda fizički, ali na neki način i dalje si tu negde.  A ako već treba da robujem, bolje da robujem ovde, nego u inostranstvu u nekoj Nemačkoj, gde mi pola plate ode na smeštaj. Bar sam među svojima.  Onaj ko ne može da nađe mir u glavi, neće ga naći pa makar otišao i na drugu planetu. To rešavaš sam sa sobom. Niko ovde nije komentarisao kada je naš predsesnik ovde dočekao ljude iz Amerike koji su učestvovali u bombardovanju Srbije, ali je zato većina automatski dobila napad povraćanja kad se samo pomenulo ime Putin? Dokle više ta podela na razvijeni zapad i  zaostali istok?   To je totalno prevaziđeno razmišljanje i pogrešna polarizacija. Tamo neka 2003. godina odavno je prošla, ovo je 2019. (za neupućene). Situacija u svetu se rapidno menja i tek će se menjati, nacionalne struje jačaju bukvalno u svim zemljama. Svetska sila postaje Kina, to pokazuje toliko faktora.  Ozbiljne evropske zemlje već uveliko traže načine i izlaze kako će i šta će kada se Unija raspadne, a mi bedne banana drzave sa Balakana takmičimo se ko će više svoga da rasproda i privatizuje, ljudi i dalje maštaju o nekoj Uniji u kojoj su svi jednaki, i idalje gajimo autošovinizam kao da je 5. oktobar bio juče.
Stranice: 1 2 3 ... 10