Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Da, sećam se i nje, dobra je bila... Vrh je bila i ona plavuša što je pevala pesmu Ejmi Vajnhaus i Rijane, ne znam joj ime. Dobra je bila i Katarina Jovanović, kakav džez vokal...
2
Hristina, ali ona nije ušla u live emisije. :( A od ovih koji jesu, mislim da sam i ja navijao za Tamaru.
3
Ahahah. Ko ti je bio favorit? ;D Btw, mislim samo na prvu sezonu, jer drugu nisam gledao... Meni je dobra bila Tamara Milanović  sa coverom „Mi nismo sami“. Retko dobar nastup. Luisova ćerka Maja je isto dobra bila, pa i Mladen iz drage nam „Balkanike“...
4
Nemam pojma, ostalo mi je u lepom sećanju, ali više sam voleo propali XF Adria.
5
Ima ih dve, koliko sam ja upoznat... Nzm, šta vi mislite o ovom takmičenju? Meni je bilo najjače takmičenje tog tipa. Što su ga ukinuli, zna li se?
6
Sanja se bar nekad čuje na radiju s onom jedinom pesmom koju ima.
7
Jedan od maestralnijih covera Jeleninog hita. Sećam se da sam toliko navijao za Nevenu, da sam je držao kao naslovnu sliku na Fejsu.  :D Malo ko je uspeo iz ove genijalne postave. Izdvojio bih Nevenu, Saru i Sašku. Šteta što ostali nisu nastavili karijere, bilo bi to super. Znam da Ivan snima pesme, ali nije se nešto posebno istakao. Mirna je najveće razočarenje. Znam da Prva njoj i Davoru nije pružila odgovarajuću pomoć, ali vidi Saru i Nevenu! Vesne Pavlović se isto sećam, izdala neku pesmicu nakon takmičenja i to je to. Ne znam da li ste primetili, ali Snežana Vušović se trenutno takmiči u Zvezdama Granda. Fino je izvela pesmu „1003“ Tamare Todeske.

Bože, kad se setim još i Sanje Dimitrijević, pa Zorana Stanića iz Inđije, pa one Saše iz Španije što ju je pobedila Sara Jo u duelu... Toliko talentovanih ljudi, a nema ih nigde!  :o
8
Chit-chat / Odg: Offtopic - sve i svašta
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 00:34:43 »
Bravo! Svi moramo imati sluha za druge jer smo i sami izlozeni podsmehu kad pomenemo ESC.Npr. ja sasvim razumem zasto je u Belorusiji sve podredjeno  JESCu.Imaju emisije o JESCu mesecima pre izbora.Ajmo.sad svi bravo za Belorusiju
Bravo za Belorusiju!
9
« Poslednja poruka tetsujin poslato danas u 00:24:18 »
kakav sada preliminary?? taj universe se stalno nešto mijenja..

uu ova što predstavlja HR je baš lijepa... znači ovdje se to uopće ne prati od 2000tih... još od ivane petković i lejle šehović i njihovih skandala... a 90tih gledali kao euroviziju

na miss world sve bzvz
10
« Poslednja poruka Avocado poslato danas u 00:22:52 »
Bravo! Svi moramo imati sluha za druge jer smo i sami izlozeni podsmehu kad pomenemo ESC.Npr. ja sasvim razumem zasto je u Belorusiji sve podredjeno  JESCu.Imaju emisije o JESCu mesecima pre izbora.Ajmo.sad svi bravo za Belorusiju 👏👏👏
Stranice: 1 2 3 ... 10