Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Forum Song Contest / Odg: 177. FSC - It's a Man's Man's Man's World
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 09:45:30 »
Stoleta spaliti , a Bjorna tu i tamo. Hvala  8)
2
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Azerbejdžan 2018: Aisel - X My Heart
« Poslednja poruka Josipa. poslato danas u 09:18:00 »
Meni bi bilo (ocjena pjesme u zagradi):

1. Hold me 2013 (10/10)
2. Always 2009 (10/10)
3. Drip Drop 2010 (10/10)
4. Skeletons 2017 (10/10)
5. X My Heart 2018 (9,5/10)
6. Hour Of The Wold 2015 (8/10)
7. Running Scared 2011 (7/10)
8. Miracle 2016 (7/10)
9. When The Music Dies 2012 (7/10)
10. Day After Day 2008 (6/10)
11. Start a Fire 2014 (5/10)

Što bi značilo da su mi Azeri predobri :G)
3
Bilo bi slatko da ne izgledaju jako creepy.
4
« Poslednja poruka Josipa. poslato danas u 09:10:10 »
Dobro kod Stoleta, Bjornija neću ni da komentarišem.

šalim se. dobar i on.
5
Pesma Evrovizije 2018. sa Lego kockicama i figuricama  ;zv:)
https://www.youtube.com/watch?v=Q3QGCOH-3co
6
« Poslednja poruka Milos97 poslato danas u 03:08:22 »
Ne tako loše od Bjornija
7
« Poslednja poruka Björn poslato danas u 02:43:38 »
(molitva da Bjorn izdrzi)Krecemo...
I

American Authors   Deep Water /// Skandalozno takmicarska pesma vec na samom startu. Iskreno, vec mi je muka...top 10 siguran...povracao dolazim sebi polako OCENE BEZ
Axwell & Ingrosso   Sun Is Shining /// seen OCENA ne znam, moze 4? (ako dobro prodje, da se niste usudili ikada da ogovarate Melodifestivalen, gde ovo konkurs proslo ne bi)
Basim   Picture In a Frame /// boze sacuvaj, pesma napravljena brze od supe iz kesice OCENA 2
Calum Scott   Give Me Something /// pa ovo vec bilo, slusao licno OCENA ne znam ne secam se
Cassandre   A la vie a la mode  /// da nije na francuskom, ovo j bi bilo sve od komentara sto biste videli. OCENA 4
Colonel Bagshot & Mahmut Orhan   6 Days  /// za nijanssu drugacije + iskrenije + manje iskompleksirano - OCENA visoko ako sam u ovom polufinalu
David Deyl   Akorat /// bilo i ovo OCENA: diskvalifikacija
Film   Mi nismo sami /// dosta drugacije, pod drugacijim okolnostima bi OCENA bila slaba, ali ovako je OCENA pristojna
Gipsy Kings   Un amor /// IMAMO POBEDNIKA DOVIDJENJA hvala na vremenu OCENA 1000000+ miliona
Neko ocigledno ima rafinisaniji ukus, a takodje i identitet, poput mene... OCENA opet ponavljam najveca moguca
Jack Savoretti   Whiskey Tango /// osoba nema srece jer ide posle pobednicke pa je zato OCENA samo 9
Odlicno je!!! Hvala puno.
Liamoo   Playing With Fire  /// blasfemija, predlazem nekome da preslusa novi album odnosno pesmu Nothing here, ali dobro OCENA 8-
Nicky Jam & J Balvin   X (Equis)  /// toliko ocajnih izbora da ce ovo sigurno da ispusi pa zato ja zelim pohvaliti sto je vrlo diskutabilno drugacije od ostatka, a samim tim OCENA ako ispusi, 7; ako prodje 3
Petar Grašo   Vera od suvog zlata  /// ovo je lepo i tu nema sta da se kaze OCENA 8
Randi   Puteri asupra mea  /// dosadno mi je jako ne mogu da slusam prekinuo sam pa onda i ne znam OCENU
Robin Schulz & Richard Judge   Show Me Love /// ok nisam mogao da se setim jel ovaj Robin bio na EXITU ali sudeci po proseku koji servira, izgleda da nazalost verovatno jeste OCENA prosek
Blake Shelton   Austin  /// slatko, vuce mi na kantri pa sad ne znam, u svakom slucaju OCENA slatka osmica
Stealth   Gotta Stop Loving You /// prva takmicarska da mi se dopada...dopadala, sad i ovo zvuci usiljeno, neoriginalno i vec vidjeno dakle OCENA diskvalifikacija, vec je bilo i ovo
The Beatles   Hey Jude /// neko ko slusa kvalitetnu muziku mora biti moj prijatelj OCENA vrlo kvalitetno, jos jedna pobednicka,  svaka cast
The Wanted   Chasing The Sun  /// vrlo brzo i kuso, prolaze kao Blue 2011 na Evroviziji. OCENA Blue na Evroviziji

II
Armin Van Buuren vs. Vini Vici & Hilight Tribe    Great Spirit /// Nego sta!!! OCENA: 10
Banners   Start a Riot /// ma kako vas vise nije sramota da plagirate OCENA: Melodifestivalen komisija je uocila da se radi o plagijatu
Ben Hazlewood   Drive On /// zvuci kao nesto sto puste na kraju epizode serije Cari, kad idu kadrovi iz San Franciska. OCENA: zvucala je tako do refrena, odatle krece sranje
Cash Cash ft. Conor Maynard   All My Love //// umorio sam se od slusanja jedne iste pesme koju slusam svaki skoro put kad odlucim da se takmicim
C-Bool   Wonderland /// maaaaalo drugacije  pa cu za promenu i OCENiti 6-
Dado Glišić   100 bespuća /// isto kao za Grasha, samo malo slabije
Eden Hason   Shemishehu Yaatzor Oti /// prelep jezik, melos simpatican, emotivno, originalno dakle pohvale OCENA 9
Gibonni   Žeđam  /// kao i za Grashu, samo dosta jace
Igor Simić   Poveruj u ljubav  /// OCENA: Beli najantipaticnija osoba na svetu ali pesma cak DOBRA (da nije nasa, bio bi jos jedan smor)
KWAYE   Sweetest Life /// neko ko zivi u sadasnjosti i stalo mu je do Forumvizije. Zanosno... OCENA 9
Milli Vanilli   Girl You Know It's True /// PREVARANTCINE! jako mi je drago da ih vidim ovde, meni su oni top! Iskoristicu momenat da kazem koliko su samo rodjeni u pogresno vreme, jer danas, to zbog cega su oni propali, nije nista strano i strasno OCENA: kao Bebi da je sa nama
Paolo Nutini    Candy /// hvala nebesima pa (ni)sam u ovom polufinalu! ovo mi je bas simpaticno + slatko + sa licnim pecatom OCENA 9
Pupo   Su di noi /// lep jezik, pesmu samo postujem na neki nacim OCENA postujem
Redbone   Come and Get Your Love  ///  svrsh momentalni, neko voli Guardianse of the Galaxy kao i ja!!! Ili samo ovu pesmu kao i ja! Najoriginalnije nesto definitivno! Identitet + saznanje OCENA Pobednik polufinala i mozda licnog finala
Saša Vasić   Ko lijana/// Beosong 2 OCENA: korpa s vocem na bicikli, ali postujem izbor
Souf   Mi Amor  /// ala roka latino! Svaka cast, jos jedna osoba od stava + jezik savrshenstva OCENA 8 sa stavom
Stromae   Tous Les Memes /// ponovo super jezik, pesma retro okej OCENA 8/7
The Cat Empire   The Lost Song  /// znaciiii ovo polufinale toliko kida, evo jos jedna pesma koja je potpuno ocaravajuca, mislim da je ovo moj novi POBEDNIK licni. OCENA: Verovatno licni pobednik
The Weeknd   Call Out My Name  /// posto bih ja verovatno bio izbacen sa "Feelitcomin", fer je da ova pesma dobije dodatni plus pa zato OCENA 8+
Twenty One Pilots   Heavydirtysoul  /// Uhhh nemam sta da kazem Ocena 9

Dosta vam se takmici i pobedjuje + fura isti fazon, da l' je lakse tako da progrozirate s cime cete dobro proci ili sta vec, ja ne znam stvaro...
Drugo polufinale ima dosta pesama koje su u nekom mom fazonu i ukusu, vratio sam feru u vas sve, svima se obracam. Laku noc vama nekoliko  :-*
8
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Azerbejdžan 2018: Aisel - X My Heart
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 01:53:52 »
Evo kako bih sada poređao azerske pesme.

1. Skeletons 2017
2. When the music dies 2012
3. X my heart 2018
4. Hold me 2013
5. Drip drop 2010
6. Day after day 2008
7. Always 2009
8. Miracle 2016
9. Hour of the wolf 2015
10. Start a fire 2014
11. Running scared 2011
9