Recent Posts

Pages: 1 2 3 4 5 ... 10
21
E svašta. Mora da su u ove zadnje 3 godine ispicali sve pare i za iducih nekoliko godina. ;D  Kratko su bili sila :D

Ubilo se sto su bili sila sa dva top5 plasmana 😂
Bolje sto su otisli, dosta mi je da ih gledam kako se trude da budu ono sa cim veze nemaju
22
Smor, bolje da smo mi odustali.
24
Kultura / Odg: Serije - preporuke i utisci
« Last post by EvilSmile on Today at 13:44:51 »
Odgledao. Nije toliko strašno koliko sam mislio da će biti.
Sviđa mi se Hari. Mada je malo hardkor na početku, i svo otkrivanje veštičarenja i sestrinstva mi ide kao neki ubrzani kurs francuskog za dva sata, dopada mi se što je njegov lik vickast i donekle čudan. Leo mi je bio previše mekan i dosadan. Ne svidja mi se što su jednu sestru odmah olezbejisali. Bukvalno u prvih pet minuta. LGBT nije karakterna osobina nego opredeljenje, zar je toliko bitno videti lika u krevetu, a posle i kako se vaćari u prvoj epizodi. Bilo bi više kul da su suptilnije to izveli.
A specijalni efekti su definitivno na nivou starih "Čari" xD

Nadam se da će serija vremenom biti bolja, da će se likovi razvijati postepeno i zaživeti barem par sezona. U ovom trenutku, ne deluje mi da će nadmašiti original, jer su glumice ipak sve četiri bile jedinstvene, ali da će možda ako se kockice sklope da naprave par uspešnih sezonica, verujem. I inače jedva čekam epizodu sa nekim tajm travelom. Te su mi bile najbolje u sklopu originala.
25
E svašta. Mora da su u ove zadnje 3 godine ispicali sve pare i za iducih nekoliko godina. ;D  Kratko su bili sila :D
26
« Last post by Petar on Today at 13:20:15 »
Ima na eztv dobar torent od 800mb, super se vidi na TV-u ko voli da gleda preko TV-a ;D
27
« Last post by Niko on Today at 13:19:05 »
Jedva cekam pogledati
29
Lugano 1956 - Kijev 2017 / Odg: ESC radio hitovi
« Last post by Petar on Today at 13:06:53 »
U petak sam u izlasku čuo Heroes i Autumn leaves :D
30
Fanovi kažu da su prethodne tri godine velikog rada bačene u vazduh i da će se vratiti u period pre 2016. :(
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10