Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 4 ... 10
11
Kompletan poredak..

12
Ma naravno, te priče da nema para su bajka za malu decu. Nego im otišli ljudi koji su vredeli, pa sad prpa jer ne znaju sami šta će.
13
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Dečja Pesma Evrovizije 2018
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 17:34:45 »
14
ima se para samo su prioriteti drugi... esc većini tv nije neki prioritet ;--;
15
Kultura / Odg: Preporučite film
« Poslednja poruka Mark poslato danas u 16:12:00 »
Nakon nekoliko mjeseci koliko je stajao na listi za gledanje, sinoć sam napokon pogledao mađarski film Testről és lélekről (internacionalni naziv On body and soul) i apsolutno mi je jasno zašto je ove godine bio nominiran za Oscara za najbolji strani film. 

Priča je to o mladoj Mariji i sredovječnom Endreu koji, upoznavši se na vjerojatno najneromantičnijem mjestu na svijetu, proživaljaju nekonvencionalnu, platonsku ljubav svake noći kada se u svojim snovima sastaju u neljudskom obliku, sve dok napokon, prešavši ono što ih je kočilo, ne odluče sve ono što iskuse u snovima pretočiti u stvarnost. Topla preporuka za sve koji vole drugačije priče i kojima ne smeta polagana radnja.
16
Одерао их Миланов финансијски ко санску козу хаха. Нека нека и јесу били скочили из опанака. Од толико бугарских певача они ангажују америчке квази уметнике који су их финансијки одерали

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

17
Nikad mi neće biti jasno kako jedan San Marino ima para za esc, a druge zemlje nemaju.
Zato što ne plaćaju sve zemlje istu kotizaciju za učešće, to zavisi od veličine zemlje. SM plaća 1k evra, Srbija 100k, a UK preko 500k.
18
Kultura / Odg: Serije - preporuke i utisci
« Poslednja poruka Josipa. poslato danas u 15:18:25 »
Nisam još, zapela sam a Friendsima :D
19
« Poslednja poruka Doctor Who poslato danas u 15:14:15 »
@Josipa

Jesi gledala A Discovery Of Witches?
20
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 15:01:07 »
Svidele mi se Charmed, efekti su jako cudni ali dobri :D Jedino se nadam da nece stvarno Harry biti los, majka verovatno ne veruje Elderima.
Stranice: 1 2 3 4 ... 10