Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Srbovizija / Odg: CLIII Srbovizija - Kikinda - Volim te još...
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 01:47:22 »
Da se zahvalim još jednom svima na glasovima, posebno Zenici i Sremskim Karlovcima na dva puta 10 (pf+f), Splitu, Osijeku i Jagodini na duplih 8 poena, Loznici na 8 poena u polufinalu kao i Zagrebu i Boru na 8 poena u finalu. Dosta dobri rezultati, Saša Lozar je jedino mogao malo više, al šta da se radi..

I (pošto sam dobila informaciju da se neki pitaju šta se dešava sa njom), pretposlednja lista uspešnosti za 2018:

2
Chit-chat / Odg: Vaš nedeljni muzički top
« Poslednja poruka Ro poslato danas u 01:12:54 »
Misliš da ja pamtim takve pjesme  :D , zaboravim za 5 minuta i tko pjeva i kako se zvala pjesma i ritam pjesme , takve pjesme mi se automatski izliju iz ušiju na pod, i onda obrišem pod i više ne znam šta pričam tako da idem spavat , laku noć. (Anelija kraljica)
3
« Poslednja poruka Avocado poslato danas u 01:03:02 »
Ne znas Gulsen i Shkendiju Mujaj?!?!Znaci nisi slusao pesme na crnomorskom FSCu i ovom mom poslednjem. ;--; Odao si se sada da random glasas, tuga  :(
4
« Poslednja poruka Ro poslato danas u 00:51:30 »
Maus Maki i Anelia ubijaju  :-* , ovo ostalo ne znam i ne usudim se ni poslušat  :D , ali nebitno,  ove dvije ubijaju
5
Chit-chat / Odg: Offtopic - sve i svašta
« Poslednja poruka 1234567890 poslato danas u 00:50:49 »
Istina. Evo ja sam konacno dobio priliku da cujem i vidim Draganu uzivo pre mesec dana na Rostiljijadi u Leskovcu. Zena je stvarno fantasticna kako peva uzivo i stvarno zna da digne atmosferu. A sto se tice garderobe, nikada nije ni znala da se obuce kako treba. Ali to nije bitno, bitno da zna da napravi atmosferu.

A Brena je Brena, fantasticna. Zao mi je sto nisam mogao da odem na koncert...
6
« Poslednja poruka noOne poslato danas u 00:37:16 »
Brena je carica. Ali stvarno, izgleda ko da je iz cirkusa pobjegla.  Sve tri najvece srpske zenske pjevacke zvijezde su operirane od ukusa, Brena, Dragana, Ceca. Ceci se sad donekle rodio ukus ili slusa ljude koji znaju. Dovoljno je pogledati njihove nekretnine i interijere.

Ali realno, boli ih neka stvar za sve te krpetine kad  imaju hitove i publiku za razliku od nekih koji moraju blejati ispred bijelog zida i kačiti se sa nekim Kijama da ostanu relevantne.
7
« Poslednja poruka Avocado poslato danas u 00:03:12 »
Hmmmm...bolja je od Dragane Mirković.
8
Kultura / Odg: Serije - preporuke i utisci
« Poslednja poruka Stole poslato 21 Oktobar 2018, 23:37:35 »
Svidja mi se pesma, ali video stvarno izgleda kao fan made  :D
9
« Poslednja poruka Stole poslato 21 Oktobar 2018, 23:36:09 »
Ne zna se koji je stajling odvratniji 😂
10
« Poslednja poruka McSteamy poslato 21 Oktobar 2018, 23:28:09 »
Previse sareno. Zasto to dozvoljava sebi ali dobro.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stranice: 1 2 3 ... 10