Recent Posts

Pages: 1 2 3 4 5 ... 10
21
Forum Song Contest / Odg: 155. FSC - Ostrvska Satisfakcija
« Last post by euronik on Today at 01:15:06 »
bilo je... Live!  ..više nije..
Dobrodošli na uživo komentarisanje ostrvskog fsc-a. Kako budem odslušao pesmu tako ću menjati post.
Palo mi je danas na pamet da bih mogao da komentarišem, ali me je ustvari inspirisala...
1. Yuko S. - ovako zamišljam otvaranje Eurosonga. Odlično otvaranje fsc-a. Bravo! #killbillvol3

2. Benny T. - još jedna dobra stvar. Mogla bi (ako već nije) na neku radio listu. #playradio

3. Emeline M. - vau kakav glas! Kad god čujem ove afričke zvuke osetim se kao da sam tamo rođen. #kolevkačovečanstva

4. Kodaline - još jedna stvar sa današnjih radijskih plejlista. Fino je, ok je, ali treba malo nešto da me žacne. #ravnalinija

5. Maria O. - prava, ona prijatna, evrovižn pesma. Upravo to, prijatna, lepa, slatkiši, bombone, čokolade. #čokoladnatorta

6. Calema - vrlo interesantna numera. Izdvaja se svojim ritmom, atmosferom i naravno prelepim jezikom. #coraçao

7. Niall H. - ima interesantan glas, no pesma i nije toliko. Mogu da je čujem, ali i ne moram. #hoćuneću

8. Tanya C. - zatvorio sam oči i slušao. I prijalo mi. Iako postoji ta mala jezička nezgodacija, muzika i način interpretacije su to prekrili. #konićiva

9.Ziynet S. - uz ovako nešto zamišljam lude provode po Turskoj obali. #turkofolk

10. Elida A. - a uz ovako nešto zamišljam neku afričku obalu, neki koktel, mrak, talasi, a u pozadini ide ova lepa numera i glas. #afričkisan

11. Mixalis X. - legenda kiparskog ostrva. Voleo bih sa nekom ovakvom pesmom da ga opet vidim na esc-u. Volim dobru kombinaciju prepoznatljivih grčkih i modernih zvukova. #ellada

12. Nicki M. - volim sve izvođače koji se po nečemu izdvajaju. Muzika, kostim, vokal. Tačka. No, retko ko može uvek da ubode dobru pesmu. Nicki ih ima, podosta. Ova mi je negde osrednje dobra. #costumeart

13. Rihanna - volim Ristanu, da budemo na jasno, ima extra pesme. Ova je zarazna i sve to, ali 501 milion? To mi već ono, prelazi granicu, i viče: ahaaa, to je Rihanna - klik! Čekaj opet - klik. Nisam odavno - klik. Dosadno mi - klik. #rrrmpalija

14. iNCH - evo jedne zanimljive alternative hitovima sa milijardu pregleda. Nekad je lepota u tome kad mali broj ljudi prepozna ovako nešto interesantno. #skrivenatajna

15. Kaleo - asocira me na one teške pesme kao što su Human, Take me to church i sl. Vokal je skroz u tom maniru, dok pesma slabija verzija tih numera. #humanchurch

16. Roisin M. - šta sam ono pisao o onima koji se izdvajaju? A da.. Volim! Tačka. Isto kao i većina, ima dobre, ima manje dobre pesme. Ova me def. pokreće. Citiraću komentar sa dr.mreža: "Diva 21.veka". #Exit2017

17. The Script - jasno mi je ovo repovanje (skoro gledao film Straight outta Compton), dobar miks je odrađen. #dejavu

18. Yousei T. - jao ne. #glavobolja

19. Lorde - očekivao sam više, ali nisam razočaran. Standardno dobra. #royals

20. Shane F. - lepo je, sve to stoji. Ali sve u meni viče: Izdvoji se! Skockano sve, ali mi fali malo ono, da zagrizeš, jedno debelo, dobro parče mesa. Ovo dođe kao šnicla, ubivena do srži. Ukusna, ali.. #izdvojise!

21. The Sam Willows - a da prepišem prethodne redove? Ne nalazim ni jednoj pesmi neke prevelike zamerke, štaviše, prijatan fsc. Ali baš zato, ustani i budi svoj. #nazapaduništanovo

22. Thorsteinn E. -  lep naziv pesme iliti lepo ime. Evo, nešto u muzici mi se svidelo, bilo je nešto drugačije (ne mnogo), ali jeste. Nije me oduvalo, ali nije me ni oteralo. #starwars

23. Ira L. - uvek se pitam zašto se ovakve pesme ne pošalju na esc. Dobra je, skockana fino. Može da prođe. #esc20??

24. Jimmy C. - ovo je poslao neki vrstan poznavaoc i ljubitelj dobre, kvalitetne muzike. Pada mi na pamet ko, al ajd neću.. Možda se i iznenadim. Stvar za istinsko uživanje, istinskih ljubitelja muzike. Samo mi jedna stvar nejasna. Pored sve tehnologije koju danas posedujemo, retko imamo ovakve pesme. Izgleda je tehnologija ubila dušu. #technosoul

25. Mary B. - pola 5, sviće, mir, i ova pesma. Prija. #morningsong

26. Sanuka - dobra stvar za kraj. Zanimljiv jezik. Žestoko i čvrsto za finiš. Dobar refren. Odzvanja. #kraj

Laku noć, dobro jutro, prijatna kafa, uspešan dan, tra la la, bla bla bla, smrt fašizmu, sloboda narodu!

That's all.
22
Samo nemojte novu Eminu. :-/ Mada, bolja je od SK.
23
Forum Song Contest / Odg: 155. FSC - Ostrvska Satisfakcija
« Last post by Eurovisioner on Today at 00:53:54 »
Preslušao sam nekoliko pesama. Izgleda da će ovo biti zanimljivo izdanje.
24
Одлучили смо да се пријавимо само да би Панчево имало коме да да максималне бодове
25
ajme vanna  :-*
26
Bolje 1/3/5. maj nego kraj aprila. Nije to to ako ESC nije u maju :D

Ti datumi su i najizgledniji... 8)
27
Srbovizija / SPECIJAL 3: SRBOVIZIJA U ZADRU: 74. SRBOVIZIJA
« Last post by Niko on 24 July 2017, 23:53:03 »
SRBOVIZIJA U ZADRU: 74. SRBOVIZIJA

:hrb: NEBO :hrb:

9 izdanja kasnije, po treci put te 2013. godine, Zadar je uzeo i organizaciju zadnje Srbovizije za tu godinu. Opet je bilo 24 prijava i 15 finalista. Ono sto organizator pamti je da se priredba polufinalnih rezultata odgodila za jedan dan zbog s(h)oka koji je usledio na forumu nakon sto je Srbija najavila da nece ucestvovati na ESC naredne godine :D Domacin je uzeo bronzu sa pesmom 'Prorok' grupe Magazin, a Sabac je osvojio drugo mesto sa Romanom i 'Kad mi gore obrazi'. Pobeda je sa 8 poena vise od Romane otisla za Zagreb i jos jedne od najpopularnijih hrvatskih pevacica.

Vanna - 1000 milja

Gledajuci listu pesama, koja je vasa omiljena pesma sa tog izdanja?
28
Sad treba da se pojavi Mostar i da nam kaže kad je i koliko puta esc bio u aprilu.
29
Bolje 1/3/5. maj nego kraj aprila. Nije to to ako ESC nije u maju :D
30
Pre će biti 1, 3. i 5, nego nedelja posle Đurđevdana.

Oko 10og će biti final 4 u basketu, oko 15og je Evroliga.

Ne bi me cudilo da na kraj budu isti datumi ko 2012.

Ne može ni tada, jer je zadnji vikend maja Liga Šampiona.
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10