Recent Posts

Pages: 1 2 3 4 ... 10
11
Nisam ni očekivao da ćemo biti nešto dobro kotirani kod "fanova", ali ovo mi postaje malo tužno. Prelazeći sve one topove, svuda smo pri dnu, eventualno neka sredina... A tek je trinaest pesama :( Da smo lošiji od Albanije,UK, Malte, Španije (ej Španije) ili u nivou CG, stvarno nismo. Slažem se da jeste malo demode, ali to ne mora biti loše. Zbog ove vrste muzike ESC je postao to što danas jeste, a komentara tipa da je prevazidjena, staromodna, previše etno mi je dosta. Ne znam šta stranci očekuju od Srbije, kad su očekivanja ispunjena jednim pesmuljkom iz UK-a, parama Belorusa, a mi ne valjamo... Prvi sam krenuo od toga da nije remek delo, al da je baš loša (ocene tipa 3-6), nije.

Ono što mislim je, da da bismo ostvarili neki uspeh sve mora biti besprekorno. Neka obogate
instrumental, pogotovo na kraju, skrate Daničin uvod, malo izmene tekst da bude zvučniji i nećemo se obrukati. A,prethodna četiri učešća nas publika baš i neće,pa tako ne znam šta da mislim sada.
12
Crni Anhele, sto bacas kletve... :D

To je neka pozitivna kletva, ipak je on veliki fan lika i dela Nikolić Maje  :D :G)
13
Ja sam vam zadao o čemu da pričate do maja još pre dva dana, ali niko ne sluša :D

Poslato sa telefona Jana Ole Sanda.

14
E, glupo ovo postaje.
Hajde da se bacimo na kostime, kadriranje, reflektore i ono najvažnije - BEOGRAD 2019.
15
Crni Anhele, sto bacas kletve... :D
16
Dabogda te Maja noću uspavljivala i ujutru budila  :D :G)
17
Blago njemu ako mu je to glavna zivotna satisfakcija...

Sent from my iPhone using Tapatalk
18
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Crna Gora 2018: Vanja Radovanović - Inje
« Last post by Petar on 21 February 2018, 23:49:25 »
Studio verzija. Pa jaooooo
https://youtu.be/SmKxbS9wyao

Poslato sa telefona Jana Ole Sanda.

19
vidimo se na 35 mestu bye:)
Dabogda bili i poslednji ukupno ako ce to da te usreci i da ti izleci sujetu
20
Kao i vi pre 10-ak minuta, pa nikom ništa  :G)
Pages: 1 2 3 4 ... 10