Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Chit-chat / Odg: Tetsijev challenge: u 90 dana do dobrog tijela ^^
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 02:24:25 »
Pa koliko se sećam, nisi verovao u tetsija. ;zv:)
2
Џабе вам све кад она неће победити у Украјини. Чуди ме само како се Лудача није још који пут пријавила. Вероватно јадна нема времена јер мора обилазити сва могућа национална финала сваке године. Јел оно она једне године била у Будви или на Скалама?
3
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Norveška 2018
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 02:05:43 »
Ја од Едија стално очекујем неки жестоки метал или хард рокчину, а он лајкује све неки сладуњави попић и фолкић као да је Стрес не дао Бог. Ма хаос.

Рибак је сам рекао још у Москви да он није певач већ забављач, а да је виолина оно што га одређује. Мада искрено начин на који он свира виолину ме више подсећа на оне цигане што свирају док медвед игра. Само му фали широка кошуља, марама и мечка за комплетан утисак. Чак има и так неки gypsy look у фазону "плаве циганке"
4
Veceras sam poslao podsetinke. Ostalo je jos 7 gradova da glasa. Glasanje traje do sutra u 18h.
Priredba ce biti izmedju 19 i 20.  :G)
5
Ja joj predviđam prvo mesto u pf, a drugo ili treće mesto u finalu #mirCovaPredviđanja

Koristiću ovaj hešteg kako bih lakše pronalazio svoje postove da vam kažem '' je l' sam vam rekao''.

Ponovo sam poslušao ILY, zaista je pesmetina, al' onakva dva falša nikad nigde nisam čuo. ;D

#ToldYouSo   :)

https://www.youtube.com/watch?v=ujANeiNYHU8
6
« Poslednja poruka Eddie the Head poslato danas u 01:29:37 »
Navijam za Idu Mariu – Scandilove, jedina je vredna paznje.
8
Ja joj predviđam prvo mesto u pf, a drugo ili treće mesto u finalu #mirCovaPredviđanja

Koristiću ovaj hešteg kako bih lakše pronalazio svoje postove da vam kažem '' je l' sam vam rekao''.

Ponovo sam poslušao ILY, zaista je pesmetina, al' onakva dva falša nikad nigde nisam čuo. ;D
9
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 01:19:58 »
Ñïßťą #â*ô
10
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 01:18:50 »
Hvala jako.
Stranice: 1 2 3 ... 10