Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 4 ... 10
11
Gradovi/Opštine - učesnici Srbovizije / Odg: Varaždin - Mark
« Poslednja poruka Mark poslato danas u 20:09:25 »
KRAJ VARAŽDINSKE PRIČE NA SRBOVIZIJI!!!

"Zbogom SBU, zbogom Srbovizijo, zbogom svim našim srbovizijskim prijateljima i neprijateljima!" - ovom je emotivnom rečenicom vođa varaždinske delegacije na Srboviziji, Kim Jong-un, naznačio varaždinsko napuštanje ovog prestižnog natjecanja, barem u ovom obliku!

"Odradit ćemo još ovaj Kup i to je što se nas tiče, a od nove godine - novi čelni ljudi, novi grad i nova prilika da se vratimo na stare staze srbovizijske slave!" - zaključio je Jong-un, ističući kako novi poredak slijedi nakon 1. siječnja 2018. godine, odnosno 107. godine po sjevernokorejskom kalendaru.
12
Forum Song Contest / Odg: 163. FSC - Euro Charts
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 20:02:04 »
Pa može se reći da je ova greška dotičnog najviše išla na štetu upravo mom predlogu (sobzirom da je jedina pesma koja je doživela značajniji pad, ostali su bili uglavnom za jedno mesto). Tako da poistovećujte me sa kim god hoćete, ali smo bar dosledni u svakoj situaciji. ::()
13
« Poslednja poruka Stole poslato danas u 19:54:22 »
Putin ti nije ravan, stvarno  ;--;
14
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 19:43:36 »
I ja bih radije da ne budemo u ovakvoj situaciji, ali za to je ipak potrebno malo ozbiljnosti prilikom glasanja.
Pravilo je takvo, kakvo je, tu je da se poštuje (kao i sva ostala), a kome nije do toga (pošto znam da će se ponovo pobuniti pojedini), žalim slučaj.  :)

EDIT: Izvinjavam se svima, sad tek vidim da sam stavila pogrešnu tabelu u atačment, ovo je važeća.  :joj: ::()
15
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 19:43:19 »
Bilo bi lepo da nekad neko drugi organizuje specijal, kao na Srboviziji :)
16
« Poslednja poruka Stole poslato danas u 19:37:52 »
Pa on mi dao 12, nije fer  :(
17
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 19:35:26 »
Da dam i završnu reč, što se ovog izdanja tiče.. ::)

Opet se, za početak bavimo zvaničnim delom, sobzirom da imamo novu situaciju u kojoj je prekršeno "TOP3 pravilo."

Forumaš hari eurovision kažnjen je diskvalifikacijom, sobzirom da je Karolini i njenoj pesmi "Vezi, vezi" u polufinalu dao 8 poena, dok ih je u finalu ostavio bez ijednog poena. Sobzirom da su njegovi glasovi proglašeni nevažećim i izbrisani, neznatno se menjaju plasmani pojedinih pesama, te je konačan ishod ovog izdanja sledeći:

1. Mans Zelmerlow 139
2. Dschingis Khan 132
3. Toše Proeski  130
4. Il Volo 129..

Ponovo skrećem pažnju i na pravilo o ređanju pesama sa istim brojem poena, sobzirom da je u većini situacija izgrešeno i na tom planu.

prijave:titi, euronik
glasovi - polufinale:Eurovisioner, Leo Cezar
glasovi - finale:1234567890, tetsujin

Ovim izdanjem je i definitivno završena sezona 2017. sedmo izdanje FSC Specijala će početi u toku vikenda, Stevan će javiti tačan termin tokom večeri.

Sad, nezvaničan deo.  ;D

Hvala svima na glasovima za Nove Fosile , zadovoljna sam 8. mestom, sobzirom da im je ovo prvi plasman u finale (iz četvrtog pokušaja). Posebno hvala Anhelu za 12, Mickyju za 10 i kopachki, Vlaxsu, Niku i Brojčanom za 8 poena (polufinale), kao i Novinaru, Mickyju, Adyju i Anhelu za 10 poena i Vlaxsu i Brojčanom za 8 poena (finale). Rezultatima nisam baš skroz zadovoljna, sobzirom da su mi 10 i 8 poena završili prenisko (barem što se mene tiče  ;D ).
18
« Poslednja poruka Bebi poslato danas u 19:23:04 »
Ma tko je rekao Bebi da te ne volim , volim ja sve ovdje  :D , iako se nekad možda čini da ne volim jer provociram ovako, ali to ja ništa ne mislim ozbiljno , sve je zabava , samo opušteno  Drogajli

I ja malo provociram.  :-* Drogajli ali vrlo malo. :D nadam se da me razumeš. :D
19
« Poslednja poruka Stole poslato danas u 19:15:39 »
Cestitke Stimiju na odlicnoj organizaciji, kao i uvek  ;(:);
Evo i skrinsotova:

20
Alternativna takmičenja / Odg: Đavolja večera - SEZONA 2
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 19:08:43 »
Ko je đavo , a ko anđeo ?
Ko je najveći egoista ?
Koga ne bi upoznali sa svojim roditeljima?
Sa kim bi imali seks,a koga nikada ne bi poljubili ?
Čija osobina je bestidnost, a na koga ih asocira Jelena Karleuša ?

SUTRA
18h
Stranice: 1 2 3 4 ... 10