Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Sanja Vucic mi na momente izgleda kao Romkinja.. :) E sad dal ima romske krvi ili ne,ne znam.Ali lijepa je i meni.
Inace,ova plavokosa cura u Balkanici-jel ona ima sta snimljeno-negdje gdje ona pjeva nesto solo ?Ili ne nuzno sama,nego s nekim..Poznata mi je jos odnekud al ne znam od gdje hm..
2
Од претходних песама, дефинитивно мислим да је најбоље поређење са „Водом”.  :G)

Прижељкивао сам Бојану, „ЗАА”, касније и Сању и „Балканику”. Практично се све остварило. :D

Дефинитивно смо направили озбиљан избор и имамо озбиљне играче. Извући ће они максимум, то је сигурно.

Па то колико људи на овим просторима генерално јесу говна је баш за научна разматрања. Овде никад нико није рекао да је изгубио јер је противник био бољи, већ се увек потежу приче о крађама и намештањима. Туђе нам све ваља, а себе увек омаловажавамо, и шта год да се пошаље увек пљувачина и негативни коментари.
;(:);
3
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Hrvatska 2018: Franka - Crazy
« Poslednja poruka Istrian poslato danas u 14:02:11 »
Da znam,sjetim se prekasno.  :)  Ne sjetim se edit tad u tom trenutku  ;D .
Inace,jos jedna vijestica,Andrea Andrassy kolumnistica je pohvalila jako Franku Batelic. Inace nisam nesto lud za Andreom,ali ovo kako je napisala za Franku  :G) .  Ne vidim opcenito da ju javne osobe nesto hvale. Ksenija Urlicic se nije ni javila nesto ovaj put ili..
4
« Poslednja poruka Mark poslato danas u 13:58:29 »
Ne post za postom, Istriane. Edit opcija je pola uspješnog posta.
5
Sve u svemu, utisak večeri: ponovo imamo jedan pop festival. Iako mi je veče bilo užasno, treba da postoji, kad pogledate, mnoge kvalitetne pevače danas je stvorila Beovizija ( Jelena Tomašević?), a Saška je sada obezbedila sebi neko naredno učešće na ESC-u, interpretacija je bila fenomenalna, a pesma dosta slabija od vokala.

Sanja Vučić je prehot, fenomenalno izgleda, ona mora na ESC još jednom, devojka je prefenomenalna, izgledala je bolje od svih večeras.

Balkanika je  zaslužila pobedu, iako mi mnogo nešto tu nedostaje za pun efekat, smeta mi Sanja na sceni, ne shvatam zašto i Nevena ne peva od starta, glasovi im skupa zvuče fenomenalno. Refrenu nešto nedostaje, ne dolazi do izražaja njegova moćan vokal, nastup nije bio dobar, haljine su ipak samo OK, Daničina mimika je sasvim neprilagođena, kako muzici, tako i ulozi koju ima u oesmi. Tom delu nedostaje neki aranžman jer njen glas ipak ne daje onaj full efekat eterične atmosfere i mistike. Pokreti su im izveštačeni, naročito ono usiljeno okretanje ruku prema Mladenu itd. Uglavnom- treba puno da rade na mnogo čemu ako hoće top plasman.
6
« Poslednja poruka Istrian poslato danas u 13:54:55 »
Ljubavna pjesma,ljubavna tematika. :)
7
« Poslednja poruka Istrian poslato danas u 13:53:22 »
I nema balkanski identitet pjesma,nego je moderna.  ;D  A kako ju je ovaj mali iz wiwibloggs pitao to -on je ocekivao neku balkansku baladu..
8
« Poslednja poruka Mark poslato danas u 13:43:03 »
OMG, predivna je
9
« Poslednja poruka noOne poslato danas u 13:38:19 »
Pjesma nije brza, ali mozemo ocekivati neke plesne korake

https://youtu.be/sZnwUr-umP0
10
Forum Song Contest / Odg: 166. FSC - Lights,Camera... ACTION !
« Poslednja poruka McSteamy poslato danas u 13:37:07 »
-1
Stranice: 1 2 3 ... 10