Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Francuski pevac Nony je poslao pesmu na konkurs koja se zove Regarde!(sto znaci pogledaj!) i nada se da ce nastupiti u polufinalu. Vec ima podrsku i dobru povratnu reakciju.
2
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Srbija 2018
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 20:30:03 »
Vidi se da ima baš malo teksta i kontam da je refren samo tipa jedna rečenica i to ispjevavanje, možda je zarazno nešto !_! Samo što je naslov loš ;D
3
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 20:17:54 »
Savršen kraj i Spas su 2013. mogle lagano na ESC. Nadam se da su ta dva kompozitora ponovo poslala nešto :-*
4
« Poslednja poruka star5 poslato danas u 20:08:25 »
Ja sam nakrivio laptop na dole i Ljubav se vidi super a ostalo je toliko mutno da nema sanse da se razazna. Mislim da ima neko ispevavanje samoglasnikom O.

"O-O-O"
5
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 19:42:39 »
Nego jeste li dešifrovali Ljubav
6
« Poslednja poruka mostar036 poslato danas u 19:36:57 »
Dok je bila u Luni imala je dobrih pjesama.Nakon napustanja grupe Nije nam se dalo joj je jedino dobro pjesma
7
« Poslednja poruka Lexi poslato danas u 19:15:23 »
zaboravio sam reci da  na beoviziji takodjer ocekujem i Maju Markovic jer onakav vokal stvarno zasluzuje da predstavlja Srbiju, steta sto pjesmu nije nam se dalo nije cuvala za nekad kasnije.
Najlepsa i meni najdraza  njena pesma a da mi je uz to bila ono ,,na prvu " tipa Molitva  i Jutro sa Beovizije ili recimo Rodjeni , Karta za jug i jos poneka pesma je ,,Boli me " Maje Markovic tada dela grupe Luna.
Vrstan je vokal ali secam se da me je uzivo na toj Beoviziji neprijatno iznenadila  a zbog ogromne treme u glasu iako je  inace vrhunska pevacica . Mozda se to meni ucinilo tada , reci ce neko , ali poprilicno lose je ionako tek prosecnu pesmu otpevala .
8
Forum Song Contest / Odg: 163. FSC - Euro Charts
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 19:03:47 »
Ti propadaš, jer se drogiraš. Drogajli
9
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 19:01:19 »
Maja je zaposlena u bendu na nekom kruzeru u Aziji.
Baš je skoro bio neki članak u fazonu Da li je se sećate? Evo gde je danas. :D
10
« Poslednja poruka mostar036 poslato danas u 18:44:00 »
Meni je Nije nam se dalo jedna od boljih pjesama sa Beovizije.Mada zanimljjvo da je tu pjesmu radio Misa Mijjatovic koji inace komponuje narodne pjesme,a ovo mu je bila prva pop pjesma.
Stranice: 1 2 3 ... 10