Recent Posts

Pages: 1 2 3 ... 10
1
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Srbija 2018
« Last post by Milos97 on Today at 01:39:36 »
Nama treba nesto kao City Lights! :-*
2
Forum Song Contest / Odg: 157. FSC - TENOR & ALT
« Last post by Anhel on Today at 01:18:08 »
Mogu da kazem da sam neprijatno iznenadjen mnogim neoriginalnim pesmama koje su komercijala cista, i mislim da im nije mesto na ovakvim svrhama zabave gde smatram da je poenta da se cuje nesto novo i originalno, a ne nesto sto se vrtelo u nedogled do sada na svim radio stanicama sem na Belle Amie-u, naravno   ;D
P.S. Jedino me Stole postuje za sad sa pozitivnim komentarom, bolje bi bilo da se popravi to na sto veci broj  :D

Verujem da si među tim neoriginalnim komercijalama uvrstio i moju pesmu. Jesam poslao dosta poznatu pesmu i ne kajem se. Do sada sam uvek slao pesme koje nisu poznate većini forumaša ovde (od 3 učešća na FSC-u, na 2 sam poslao pesme na španskom i to balade, treća je bila malo brža i takođe nepoznata). I nisam prolazio baš najbolje sa plasmanima. I pre su se slale mega popularne pesme, da ne kažem ziceri za pobedu, pa šta?  Sada sam malo promenio ploču i videću kako ću proći, mada dosadašnje ocene ne obećavaju  :D

Postujem tvoj stav u vezi sa tim, samo ja ne vidim da je cilj samo da dobro prodjem. Nekako bi mi to manje znacilo ako bi to slao samo zbog glasaca, ipak moje misljenje i moj muzicki ukus treba da preovlada.
Daleko bilo da ja to sve radim zbog glasača. Spojio sam, što se kaže, lepo i korisno. Uvek gledam da izaberem pesmu koju volim i koja mi se sviđa, a da odgovara pravilima :)
3
« Last post by Čeda on Today at 00:36:03 »
Čedo, vidi se da si novi ovde  :D Svako šalje šta voli i hoće a poklapa se sa pravilima i to je to. Naviknućeš se vremenom  ;D
Ne kazem ja da je problem da se naviknem, taman posla. Samo iznosim neko svoje vidjenje i misljenje.  ;D Sve je okej, ne zelim nikom nista da zabranim, samo zelim eto da se zna kako otprilike ja vidim sve ovo i kako cu da postupam.
4
« Last post by Ro on 21 August 2017, 23:02:30 »
Hahaha euroniČe , to je istina , iz ocjena i komentara na te ocjene se može skužit tko je šta poslao , ako je puno onih koji pišu ovdje ocjene , ja sam također za ovo izdanje htio pisat ocjene , ali ih je već 5 napisalo , pa nema smisla da sad i ja pišem , jer ćemo onda za pola njih moći pretpostavit šta su poslali  ;D
5
« Last post by euronik on 21 August 2017, 22:54:36 »
Ma taman posla, posle ovih referata od postova, ovaj mi dao dobre, lose ovakve onakve ocene, slao sam ranije, a sad sam drugacije, bas je onako tajnovito, fscovski, niko ne zna sta je ko poslao, a onda etica sa hitom (naughty boy) ispadne u pf-u jer mudro cuti i ne otkriva detalje svoje pesme, dok ostali kao 'prikrivaju' pa bup eto pobeda, dve, pet... Mislim... Postaje sve ovo tako vise providno i ocigledno jedna lekcija izgleda nije bila dovoljna.
6
ESC izvođači / Odg: Indira Icolonia Forza
« Last post by stres92 on 21 August 2017, 22:48:26 »
Rastala se sa Coloniom, a Branimir radio pesmu... ::)
Pomjesao si neke stvari. Boris Đurđević je radio sve pjesme za Coloniju i on je glavni tamo. Branimir je onaj kaj je pisao Lako je sve za femminem  8) :D

Jesu oni blizanci? HR verzija Predraga i Nenada?  :D
7
« Last post by Novinar on 21 August 2017, 22:29:01 »
Ajd super  ;D
8
« Last post by Ro on 21 August 2017, 22:20:52 »
Saznat ćeš kad budu rezultati kao i prošli put haha , do tad ćeš morat čekat , ti si moju pjesmu nagradio , ja ću uzvratiti jednakom mjerom , samo to ću reći  ;D
9
« Last post by Novinar on 21 August 2017, 22:10:12 »
Baš me zanima šta misliš da sam poslao  ;zv:)
10
« Last post by Ro on 21 August 2017, 22:07:42 »
Ma govorim za Djoleta da od njega neću dobit bodove haha pa se zato nadam da nismo u istom pf , mi smo Novinar u istom pf , ne boj se  :-*
Pages: 1 2 3 ... 10