Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Forum Song Contest / Odg: 181. FSC - New country
« Poslednja poruka Micky poslato danas u 10:18:54 »
Najbolje Frka i Cafe
2
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Dečja Pesma Evrovizije 2018
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 09:28:53 »
Looool :D :D
3
« Poslednja poruka ivana-ns poslato danas u 09:12:07 »
Konstantinos, Magazin & Esma, James. Ostalo OK ili mi se ne dopada. Da, zaboravila sam Antoniju i Martynasa.

Послато са ZTE Blade III уз помоћ Тапатока
4
« Poslednja poruka Novinar poslato danas u 08:52:23 »
Lady Gaga, Martynas i P!nk  ;(:);  ;(:);
5
« Poslednja poruka Denza_Sombor poslato danas u 03:20:23 »
Blizi se kraj godine, pogledajmo sve ovogodisnje pobednike.

Koja vam se najvise dopada, a koja nije zasluzila pobedu po vasem misljenju ?
Ja sam misljenja da su na 171. i 174. FSC-u pobednici iznenadjenja i da je bilo boljih pesama (pesama koje se meni vise svidjaju), ostali pobednici tamo-vamo, nisu losi uglavnom.

A obozavam pobedu Djoleta na 165. FSCu sa Example, kao i hipotalamusa sa Walkerom, zatim naravno Tayanna - ne moram nista dodavati. Caffe od Lene zasluzen pobednik tog FSC-a. Volim i ovu Avocadovu Norvezanku, tu pesmu sam cak ubacio i u telefon. Evergreen, sjajan pobednik, Esma i Magazin, i Mahmut Orhana i Pink bih jos dodao.
6
Slucajno sam nedavno naletio na neku emisiju u kojoj je bila ta Jovana Nikolic. Rekla je da ima dvije nove pjesme i spomenula je baladu od A. Milutinovic koju je nakon toga i objavila. A za drugu pjesmu je rekla da ce jos malo da saceka. Mozda je i prijavila pjesmu za Beoviziju. ;D
7
Sport / Odg: Ostali sportovi
« Poslednja poruka Denza_Sombor poslato danas u 02:20:52 »
Kao i mirco, mnogo volim sto se ovo desilo. I mnogo sam ponosan na njih, zaista su najbolje, to pokazuju zadnjih godina, a ovo je dokaz tome, ova titula. Volim sto su objedinile titulu evropskog i svetskog sampiona samo da bi primitivci u Srbiji (oni sto komentarisu "ko jos gleda zensku odbojku" pa sam cin gledanja ismevaju - pa su ti isti danas sedeli sa mnom uz TV ekran ceo mec, isti oni koji pate za fudbalom - precenjen i u jednu ruku glup sport) videli koliko je to veliki uspeh (uporedjujuci taj uspeh sa uspehom kosarkasa i vaterpolista, jer su jedino oni pre ovih devojaka objedinili dve titule sampiona, kada pricamo o nasem kolektivnom sportu).

Ej, kazem im, osvestite se, da li vam je jasno da je njima poslo za rukom ono sto je uspelo samo vaterpolistima (koji nemaju protivnika po meri) i kosarkasima (sport koji je deo naseg DNK), i plus JEDINO je Srbija imala ucesnike u polufinalu svetskog prvenstva u OBE konkurencije. Momci 4. Devojke 1. OVERALL: Najbolji na svetu. Jebes fudbal....
8
Chit-chat / Odg: Offtopic - sve i svašta
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 01:20:58 »
Најпознатија улична храна у Кијеву је виршла у неком тесту која се ладно зове "перепичка"

https://goo.gl/images/Ua45dS

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

9
Rijaliti TV / Odg: Zadruga
« Poslednja poruka Josipa. poslato danas u 00:01:25 »
Ne traje svaka slava vjecno, a trenutno je realno jedna od najpopularnijih osoba u Srbiji.
10
Jovana je rekla da su joj se javljali kompozitori i nudili pesme za esc, ali nijedna joj nije bila ona prava, sto je super jer ne zeli da ide tek tako.

Raduju me ovakve izjave. Ljudi shvataju da se na ESC ne ide sa 'daj šta daš, samo da se ide' pjesmama nego da mora ozbiljno da se radi i da se izvođač skroz stopi s pjesmom. Na silu ne ide nikako
Stranice: 1 2 3 ... 10