Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 4 ... 10
11
Srbovizija / Odg: Kup Srbovizije 2017
« Poslednja poruka tetsujin poslato danas u 15:00:04 »
Tetsujine, prelepo je! Sl. godine uzmi ti org! :-*
pa mislio sam se prijaviti za CUP 2019.  ;D kome se moram obratiti? :)  ;zv:)
12
Chit-chat / Odg: Offtopic - sve i svašta
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 14:53:29 »
Baš mi je žao :(
Ali ribe u frikomovom frižideru, pa gde ti padne na pamet :D
13
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: Srbija 2018
« Poslednja poruka Nemanja poslato danas u 14:47:33 »
Zašto niko ne upload-uje cele snimke prenosa ESC-a sa RTS-a na Youtube?Imaš sa BBC,RAI,TVE,NDR,SVT,itd,ali nema sa RTS-a?Zašto?Voleo bih da ima!
14
Stvarno? Al' svakako se zezam, neće Italija skoro pobediti, valjda plaćaju ceh što su odbili organizaciju jesc-a. ;D
15
Parnim godinama ne idu pobjednici San Rema.
16
Torino 2019? ;:)) ;D
17
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 14:20:43 »
Šta se desilo? :(
18
Srbovizija / Odg: Kup Srbovizije 2017
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 14:12:36 »
Tetsujine, prelepo je! Sl. godine uzmi ti org! :-*
19
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 13:55:01 »
Дан по дан и пролети још једна година. И дословно ми је пролетела, ваљда како си старији имаш осећај да време брже лети.

Било је ту свега и свачега. Почела је на најлепши могући начин, а нема бољег начина него кад у ново лето закорачиш са неким због кога ти срце убрзано туче. Иако смо је провели вани и осећали се ко риба у фрикомовом фрижидеру, било је то ипак нешто посебно.

И не окренеш се стиже лето, не стигнеш ни да пробаш све мајице које имаш, а оно већ прошло. Целу годину је мање више све ишло како треба, неке ствари су се консолидовале, неке недоумице постале су јасније. И онда како то обично бива, пошто живот не дозвољава да све иде како смо планирали, дође и тај 4. децембар, раније обичан и небитан дан, и одједном постаде битан, за пар минута поништи све оно лепо што се десило и за собом остави горчину и празнину. И онда човек свати колико је мали, колико је небитан и схватиш у ствари колико си немоћан у неким стварима. Не знам ни зашто све ово пишем, али већ годинама се дружимо и некако овај форум доживљавам као неку сигурну виртуелну кућу где смо сви једна породица, чак и кад се свађамо и на изглед мрзимо. А породици и друговима ваљда можеш да кажеш све.

Збогом 2017. и не поновила се више никада.

20
Nina i Analiza
Stranice: 1 2 3 4 ... 10