Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 ... 10
1
Chit-chat / Odg: Offtopic - sve i svašta
« Poslednja poruka Avocado poslato danas u 12:33:48 »
Prihvati obv, samo pre nego sto odes napisi testament u kome mi sve ostavljas, da ne bih morao da se vucem po sudovima sa tvojima kad mi te dostave u delovima.Da, ako nista drugo, makar budem vesela udovica
2
Srbovizija / Odg: CXXXII Srbovizija - Zrenjanin - U ritmu jeseni!
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 12:15:35 »
Хвала вам у Веснино име. И Весна је констатовала да се сама себи свиђала у том периоду кад је била мачка ( а сада када се претворила у кифлицу..... хм)
3
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 12:13:01 »
Apsolutno.
4
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 12:12:26 »
Само један потпис (и то мој) ме дели од једног супер добро плаћеног посла (плата је око 3.000 америчких долара). Новац је јако примамљив, посао сам по себи није тежак али јесте јако стресан и јакоооо ризичан. Два месеца радиш, трећи си код куће. И тако наредне две године, по уговору.

Радно место:

Локација:
 https://www.google.ba/maps/place/Kandahar,+Afganistan/@31.634941,65.6801294,12z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x3ed671baa0e28837:0x2759b21c9042aa75!8m2!3d31.628871!4d65.7371749

Најновије дешавање са лица места: http://www.cbc.ca/news/world/taliban-afghan-army-base-attack-kandahar-1.4361663

Да ли вреди ставити главу у торбу и рескирати живот две године зарад новца (односно поприличне суме новца)?
5
Alternativna takmičenja / FORUMSKI SURVIVOR 4: Kraj prijava
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 11:55:44 »
PRIJAVE SU ZAVRŠENE! Spisak takmičara i njihovih zanimanja će "procureti" za nekoliko sati, a o zvaničnom početku takmičenja ćete biti naknadno obavešteni. I zapamtite - Ničija do zore nije gorela!
6
« Poslednja poruka Bebi poslato danas u 11:55:43 »
Prelepo! I nama se sviđa vaša pesma Vesna je super! :-*
7
Chit-chat / Odg: Smeh do suza
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 11:53:09 »
 :D :D :D
8
« Poslednja poruka Scooby poslato danas u 11:49:57 »
Покојна Милева је замесила, развила и испекла гласове за прво полуфинале. Неколико песама нас је одушевило (посебно Вршачка коју први пут чујемо), а од једне су се од језе погасиле свеће на локалном сеоском гробљу (нећемо рећи ко је у питању само ћемо реторички да упитамо Дубровник, зашто). И штета добре певачице за Пјогјанг
9
Chit-chat / Odg: Smeh do suza
« Poslednja poruka Avocado poslato danas u 11:39:54 »
Аааааааааааааахахаххаахахахаххаахахахахахахахахаааааааааааа  :D :D :D  УСБкистан  :-*
10
« Poslednja poruka Avocado poslato danas u 11:37:50 »
Хаааааааахааааааааааахахаххахахахахахахахахахахахахахааааааааахахахах ааааааааааааааа :D :D :D
Stranice: 1 2 3 ... 10