Recent Posts

Pages: 1 2 3 ... 10
1
Sada je i zvanično.Bez Bugarske na ESC 2019 U Tel Avivu.Ništa,kao i mi 2014,ili Portugalija 2016,vraćaju se 2020 bolji nego ikada pre!Ionako su im valjali samo Detska Planeta sa JESC 2014,a na ESC-u Na inat iz 2011 i tri poslednja učešća.Hvala im na 12-ici za Željka u Bakuu 2012!
2
Pa to su poeni gostujućih članova žirija...  :G)
3
Pretpostavljam da su neki deo glasova objavili zbirno, mada iskreno ni meni nije najjasnije..
4
Draže mi je moje ništa nego tvoje sve...  :D
5
Draže mi je i da učćestvujemo sa osrednjim rezultatima, nego da se povučemo. Ovako bar ima nade za neko čudo svake godine, a kada te nema nema ni nade.  :D

Amin. Ja imam takav stav vezano za ucesce jos od proslogodisnjeg ispadanja.
6
Meni su najbolji bugarski entriji bili Elitsa Todorova 2007 Poli Genova 2016 Kristian Kostov 2017 i jedna jedina Sofka Marinova 2012. Jedina pozitivna stvar u povlacenju Bugarske je ta sto vise necemo gledati nove intervjue rađene od Wiwi tetkica sa prepotentnim krelcem (svi znate na koga mislim).
7
Sport / Odg: Ostali sportovi
« Last post by mirCo on 15 October 2018, 21:10:16 »
Ključna igračica je Boškovićeva, a ona nije igrala, tako da nema opravdanja. ;D Pogledaj Italiju, nemaju nijedan poraz. Sutra igramo sa njima, opet samo za prvo mesto u grupi, pošto su se i oni plasirali u pf.
8
« Last post by Scooby on 15 October 2018, 21:05:30 »
А што да ризикују повреду неке кључне играчице у утакмици без резултатског значаја

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

9
« Last post by mirCo on 15 October 2018, 20:34:06 »
To nije opravdanje. Nisu morale da pobede, al' one jedva da su imale dvocifrene poene u prvom i drugom setu. :o

A pritom su izjavile kako hoće prvo mesto u grupi, tako da nije bila utakmica totalno bez značaja.  Pobednici grupa su se automatski razdvajali.
10
Колико су Израелци таворили по полуфиналима и на дну табеле док нису уболи ту једну песму. Боље је разумно распоредити тај новац него све збомбсти у два наступа и онда пет година враћати дугове

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

Pages: 1 2 3 ... 10