Recent Posts

Pages: 1 2 3 4 ... 10
11
Da, a nije strašno što se RTS plaši da uđe u top 15, da ne kažem pobede :D
12
Jeste strasno sto su imali dobre pesme i pritom ulozili u nastup
13
Sto se Bugarske tice, nece mi faliti. Samo poslednje tri pesme su im valjale u celoj istoriji. Cak mi je I smetala pompa oko njih jer su sa sve tri pesme u zadnje tri godine bili precenjeni.
14
Sport / Odg: Ostali sportovi
« Last post by Scooby on 15 October 2018, 20:23:32 »
Па то је била апсолутно небитна утакмица, имале су обезбеђен пласман у Ф6, а тамо су се групе ионако одређивале жребом

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

15
« Last post by mirCo on 15 October 2018, 20:07:24 »
Jako su me razočarale kad su igrale protiv Holandije. Ono je bilo bolno za gledati. :(

Prosto mi je neverovatno da jedna ekipa sa Mihajlovićevom, Rašićevom, Ognjenovićevom i Veljkovićevom može tako slabo da odigra utakmicu. :(
16
« Last post by Scooby on 15 October 2018, 20:00:51 »
Обе одбојкашке репрезентације су у топ 4 на овогодишњем светском првенству. Од девојака се то и очекивало, али момци су стварно позитивно изненадили

17
Jedna je Srbija! Svaka čast RTS-u!
Hvala Oliveri i žutom Bujketu.  :-*
18
Pa ne kazem da nista nisu uzeli, al odkud to da su ih do gole koske odrali.

Sent from my SM-J600F using Tapatalk
Па три године се бусају у прса како су силне паре уложили у све (то се и видело што јес јес), а сад немају пара ни да плате неку бугарску верзију Марте Савић

19
Šta znače ovi brojevi levo?
20
Jako čudna odluka Bugarske. Očekivao sam da imaju ambiciju da pobede, pa onda sledi pad kao i kod nas ili Azera, ali oni se povukli i pre pobede.  :D

Draže mi je i da učćestvujemo sa osrednjim rezultatima, nego da se povučemo. Ovako bar ima nade za neko čudo svake godine, a kada te nema nema ni nade.  :D
Pages: 1 2 3 4 ... 10