Skorašnje poruke

Stranice: 1 ... 8 9 10
91
Srbovizija / Odg: CXXX Srbovizija ☆ Kikinda ☆ Sve je isto samo njega
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 17:05:56 »
Banja Luka uvek među poslednjima glasa, sem kad su favoriti za pobedu.  ;zv:)
92
Muzička takmičenja i šou programi / Odg: Tvoje lice zvuči poznato
« Poslednja poruka mirCo poslato danas u 17:04:45 »
Pa zato treba da proceniš šta je istina, pa tek onda da podeliš ovde informaciju! 8)
93
Forum Song Contest / Odg: 159. FSC - Woman's World
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 17:03:35 »
Bebi pojma nema  ;D
94
« Poslednja poruka Bebi poslato danas u 16:35:17 »
Ajde malo da prokomentarišem, nisam baš dugo.  ;zv:)

I Polufinale

01 | Virginia Labaut - Dream Man | Odlično otvaranje polufinala što se mene tiče, držala mi je pesma pažnju! ;zv:) Slatkasto!
02 | Toni Braxton - Spanish Guitar | A malo mi je dosadna pesma, zanimljiva mi je melodija, mada tipične devedesete što se tiče balada.
03 | Tijana Bogićević - Ti imaš pravo | Bilo i na Srboviziji, ni tad kao ni sad mi nije ostavila utisak da bih želeo sebi da pustim ponovo da poslušam.
04 | Tanja Banjanin - Ja činim sve | E ovo mi je možda i najomiljenija njena pesma, prelepa stvar!  ::()
05 | Sade - By Your Side | Ne znam, meni Sade uvek može. ;D
06 | Nevena Božović - Jasno mi je | Kul mi je pesmica iako mi je Božana sama po sebi ništa specijalno.
07 | Milica Pavlović - Mogla sam | Nju baš ne volim jer u svom ponašanju mnogo glumata. :D al' pesma ko pesma uđe u uho kad je čuješ na svakom koraku, što i ne znači da je to plus u oceni.
08 | Maty Noyes - London | Uuuu ajde malo nešto da me razmrda! Vrhunski, top!  ;zv:)
09 | Margaret Berger - Human Race | Ovo mi je simpatično.  ::()
10 | Liz Callaway - Once Upon a December | Jaooooo prelepooooooooo! Hvala što ste se setili ove lepote! :-*
11 | Lauren Christy - The Color of The Night | Ovo mi je recimo bolje leglo nego Toni B. al' opet ne preferiram skroz.
12 | Kylie Minogue - Get Outta My Way | Jedna od omiljenijih njenih pesama, volim da zaplešem.  :-*
13 | Kaliopi - Melem | Smara.
14 | Jessie J - Flashlight | Ništa mi ovde nije držalo pažnju, a ima neke okej pesme Džesi.
15 | Jelena Marjanović - Kaži anđele | Kategorično ne.
16 | Jain - Come | Zanimljiva pesma. ;D hoću i ja ove odore iz spota!!!
17 | Giusy Ferreri - Come un'ora fa | Sve mi je dosadno ovde...
18 | Ewelina Lisowska - Prosta sprawa | Ritam me je sve vreme držao, no poljski mi nešto nije odgovarao. ;D
19 | Dua Lipa - New Rules | Pa i ovo čujem svuda, ne mogu da izbegnem. Onako kod mene, prosek.
20 | Ceca - Kuda idu ostavljene devojke | Ovo bukvalno da me srce zaboli, ne ne ne, neću ovo da slušam nije vreme za to. :D žao mi je onog ko je poslao ovo jer mi raspoloženje ne dozvoljava da pesmu i dobro iskomentarišem :D
21 | Alicia Keys - In Common | Ovu ženu isto mrzim ali mi je dobra pesma, eto malo za promenu. ;D

II Polufinale

01 | Yuval Dayan - Ad Shetachazor | Ono kad čekaš da se nešto desi, tenzija raste, očekivanja skaču no ništa se nije desilo.
02 | Vesna Pisarović - Jutro donosi kraj | E u poslednje vreme slušam ove HR pesme s početka milenijuma i eto plus onom ko je poslao ovo. ;zv:)
03 | Tina Dico - Someone You Love | Hladno. Ima lep zvuk, no opet me ostavlja ravnodušnim.
04 | Taylor Swift - Look What You Made Me Do | KAKO SI ZLOBNA UČITELJICE ŽIVOTA! Nisam tvoj fan ja više volim polupanu bezličnu Kejti, eto ti! :P
05 | Sarah Jaffe - Clementine | Ovde bih prekopirao komentar pesme pre Tejlor.
06 | Plumb - Cut | MA kakakv je ovo okultizam, šta je ovo??? Idi bre, ne valja!
07 | Minela Stojaković - Ti propadaš | Hahaha, MANEMOOOOOJ! Ne znam kako ovoj umetnosti da pristupim, pesmu pevam iz sprdnje jer zvuči kao neka mračna izreka života. :D
08 | Medina - Gutter | Izgleda mi kao Lady Gaga samo s više testosterona u sebi. Dobra elektronika.  :G)
09 | Mary Hopkin - Those Were The Days | Jooooj još jedne lepote.  :-* Svaka čast i hvala!
10 | Loreen - We Got The Power | E ovo može, sviđa mi se pesma. Ovih dana sam je slušao takođe i evo prizvao sam je na FSC. xD
11 | Lena - Home | Dosta me je ovo udavilo...iju.
12 | Lauren Aquilina - Sinners | Ovo isto kao Lena, ajmo dalje.
13 | Katy Perry - Wide Awake | Volim ovu jadnicu, saosećam se sa njenim nivoom paćeništva.  :-*
14 | Jovana Nikolić - Srećan put | E ovo je lepa pesma. Ne znam šta još da dodam. :D
15 | Jessica Simpson - I Wanna Love You Forever | Joooj ovo sam jako voleo :D sramota me toga hahahha :D
16 | Jamala - I Believe In You | Nije loša pesma nimalo, njen glas mi je očaravajući.
17 | Gloria Trevi - Todos me miran | Meni se ovo sviđa, kakav spektakl je gospođa napravila!  ;zv:) OBOŽAVAM muške tangetine kakav je ovo pederlicius festival???  ;:))
18 | Giorgia - Credo | Ne bih ovo sebi puštao u vremenu dokolice.
19 | Emma Salokoski - Veden alla | E ovo je recimo lepa balada i lepo me je milovala, nije me silovala kao neke. Super!  :G)
20 | Cloves - California Numb | Sviđa mi se, atmosfera, glas pevačice. Lepo.
21 | Bebe Rexha - I Got You | Okej pesma, nije mi još probila mozak. Minus je što kopira Draganu Mirković iz spota Sama.  ;zv:)
95
Muzička takmičenja i šou programi / Odg: Tvoje lice zvuči poznato
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 16:16:38 »
A novine su mi danas pouzdane... ::)
96
« Poslednja poruka stres92 poslato danas u 16:15:17 »
Pa Đole, kakva je ovo neozbiljnost, da se ceka kraj?  ::)
97
« Poslednja poruka Leo Cezar poslato danas u 16:14:43 »
REZULTATI

18 h
98
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 15:45:46 »
Zaboravih da pohvalim prezentaciju - prejaka, kao i uvijek kod tetsa! ;(:);
99
« Poslednja poruka tetsujin poslato danas u 15:32:45 »
Одушевљен банерима и целокупним визуелним идентитетом до сада. Свака част! :G)
hvala ti  :-*
100
« Poslednja poruka Majsta94 poslato danas u 14:52:13 »
Izvinjavamo se na kašnjenju, u frci smo nekoj komplet delegacija. Nadamo se prolasku, ipak, i mi i Milica ;D
Stranice: 1 ... 8 9 10