Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 4 5 ... 10
21
Eurovision Song Contest 2018 / Odg: San Marino 2018
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 23:11:30 »
Pa ko hoće.

Poslato sa telefona Jana Ole Sanda.

22
« Poslednja poruka Mislim ono poslato danas u 23:11:08 »
A ko ulaže?
23
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 23:10:59 »
Ja i dalje ne verujem šta sam pročitao :D Zoe više nije u žiriju :D Sara skupila 4662 evra.. Glasanje se zove PayPal voting

24
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 23:10:07 »
Pa da sam znao i ja bi se prijavio
25
« Poslednja poruka Josipa. poslato danas u 23:09:42 »
KOji fejl ::)
26
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 23:08:46 »
Nije poruka, nego kao neka investicija, a pevač u koga je najviše uloženo pobeđuje :D

27
Spisak updateeovan, Nemacka unutar prve trojke. Sam sebe i dalje odusevljavam top listom. Prvo sto mi je Albanija i dalje na vrhu, i za sada samo Sarino "Cudoviste" moze da je smakne odatle. Druga najbolja stvar koja se dogodila je Francuska, nisam ocekivao da ce mi se toliko svideti "mercy" i tek sada shvatam da mi je ovo najbolja Francuska pesma pa..... bar , recimo, u poslednjih 10ak godina (Jonathan Cerrada 2004 - apsolutni favorit). Iznenadio sam sebe i stavivsi Italiju visoko, a Dansku nisko. Pa sta mi se desilo, ja sam voleo te klise pesme kao sto je ovogodisnja Danska :neznam: Jel se moj ukus promenio, jel to ima veze sa odrastanjem, somebody help me ?  ;D ... ili se samo tripujem gadno    :D

Sve u svemu, za sada ok ESC.
28
« Poslednja poruka Josipa. poslato danas u 23:07:39 »
Poruka za glasanje je 20e?????????????????
29
Forum Song Contest / Odg: 166. FSC - Lights,Camera... ACTION !
« Poslednja poruka Niko poslato danas u 23:06:21 »
I već zamišljam doživotnu zabranu učešća na svim forumskim takmičenjima, i kako taj embargo utiče na živote ljudi (mene) nakon čega se odajemo porocima, sa sve suicidnim mislima, nakon čega okončavamo u nekom od zavoda za smeštaj odraslih lica, npr "Male pčelice" i slično. :D

Lepo je praviti se pametan, nije da ce te ubiti ta zabrana, ali ako vec svakako ne ocenujes prema muzici (a dovoljno te nije briga pa to jos i javno priznas sa debilnim razlogom) onda ne vidim poentu tvog ucestvovanja, niti mi se cini da ti je zelja za istim velika. Tako da bi te eliminisao jer samo tako niti jedna strana nije ostecena. I naravno da je bolje da ne ucestvuju oni koji ce ovako siriti otrov jos na pocetku svog ucestvovanja, kamoli posle.
30
« Poslednja poruka Petar poslato danas u 23:05:19 »
Ne mogu da verujem da niko nije napisao da je glasanje za pesmu koštalo 20 evra, da je jedna pevačica tako već skupila oko 4000 evra, a Jesika više od 1000 i da je sada glasanje 2 evra

Stranice: 1 2 3 4 5 ... 10