Autor Tema: Mediji o poznatima  (Pročitano 41681 puta)

• SRECKO
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Re: Štampa o poznatima
« Odgovor #30 poslato: 16 Decembar 2009, 17:45:12 »
Severinin Fan klub objavio je veselu pesmu "Lola" koja će se naći na kompilacijskom albumu "Miligram" Aleksandra Milića Milija, na kojem je poznati hitmejker, po mišljenju mnogih, okupio brojne izvođače sa Balkana. Seve u ovoj numeri, kojoj već sada mnogi proriču da će biti hit, peva o curi iz grada. "Neće više Lola, voleti do bola, Lola više nema srca, celi grad to zna... Neće više Lola, plesat polugola, momci za mnom ne plaču, ne plačem za njima ja... Izmislila mala drogu protiv droge, to si maco ti..", stihovi su "Lole". Neki mediji su prokomentarisali da će se na ove rime uskoro bacati čaše po kafanama i klubovima od Vardara do Triglava. Mili je za album odabrao deset izvođača: Željka Joksimovića, Jelenu Rozgu, Željka Samardžića, Tifu, Kaliope, Milenu Vučić, Eminu Jehović, Alena Ademovića, Sašu Matića i Severinu Vučković. Album će se na tržištu naći za nekoliko dana, i to prvo na srpskom tržištu, a onda i u Hrvatskoj, Bosni i drugim zemljama sa ovih prostora.

OGAE Serbia forum

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #31 poslato: 18 Decembar 2009, 20:04:16 »
Tanja Banjanin se vraća na muzičku scenu. Posle višegodišnje diskografske pauze, početkom 2010. na tržištu će se naći njen album "Igra". Novo izdanje je aranžirao i producirao Voja Aralica, stari pevačicin saradnik. „Ostajem u svom maniru, ne pravim neke zaokrete ka etnu ili nečem drugom, ali je aranžmanski i produkcijski došlo do pomaka u odnosu na pre. A, nadam se, i u odnosu na ostale muzičke materijale kod nas. Na albumu ima pesama koje su uradili Aleksandra Milutinović, Čutura, Zoran Popov, Ivana Aleksijević, Ivan Ilić, Josip Boček, a tu je jedan prepev za numeru „Only you“, za koju je stihove napisao Dejan Cukić. Pored ovih sedam novih, na CD će biti i tri publici znane kompozicije, sa kojima sam učestvovala na festivalima“, kaže Tanja i dodaje da su prateće vokale snimali u Hrvatskoj, a da je postprodukcija rađena u Sloveniji. Pevačica je pred objektivom Nebojše Babića pozirala kako bi uradila novi set promotivnih fotografija. Za njen stajling, kako na omotu albuma, tako i na TV-gostovanjima i nastupima, brine Mladen Milivojević Baron. Tanja deluje poletno i puna je pozitivne energije. Inače, ona se pre nešto manje od dve godine udala za Milana Pejića. Pored devetogodišnje ćerke Staše, koju ima iz prvog braka, majka je i dvadesetomesečnog sina Novaka.

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #32 poslato: 18 Decembar 2009, 20:05:48 »
Super je Tanjica, znam je i dobra je osoba...

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #33 poslato: 19 Decembar 2009, 09:23:23 »
I ja naprosto obozavam sve njene pjaesme.
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #34 poslato: 26 Decembar 2009, 08:46:29 »
Novi spot Alekse Jelića „U tami disko kluba“ podržalo je Ministarstvo omladine i sporta, jer poručuje mladima da se ne prepuste porivima. Za Internet portal RTS-a, Jelić govori o spotu i o svom novom disku koji će, kao i prethodni, izdati za PGP RTS.
Aleksa Jelić je odlučio da deo atmosfere iz raznih klubova i diskoteka u kojima se provodio u inostranstvu pretoči u priču svog novog video materijala. Spot za naslovnu pesmu sa debi albuma "U tami disko kluba" nije "običan" spot - on skreće pažnju mladima na loše izbore, na porive i na to kako se protiv njih treba boriti.

"Želeo sam da prenesem tu sliku, odnosno da kažem da na svakom ćošku vrebaju opasni izazovi. Moja poruka je ‘reci ne drogama' kako bi što više mladih ljudi razumelo dubinu ovog planetarnog problema. Ali, istovremeno želim da kažem da diskoteka nije samo to, već prvenstveno mesto gde ljudi treba da se opuste uz dobru muziku i igru... i eventualno neku čašicu", poručuje Aleksa.

Spot je sniman u Beogradu. Iako sadrži eksplicitne scene, podržan je od strane Ministarsta omladine i sporta sa namerom da uputi na zdraviji i sportskiji život. Igra - i to je sport, i svakako reći NE drogama.
"Zato su ga podržali. I oni, kao i ja, žele da mladi shvate da i bez konzumiranja droga itekako može lepo da se zabavi. Ponekad se uz dobar ambijent, dobru muziku i dobro društvo osećamo kao 'na devetom nebu', što ni jedna droga ne može da pruži", ističe Jelić.

Sa debi albuma "U tami disko kluba " izdvojilo se nekoliko hitova od kojih su najslušaniji "Mila", "Beli jablan", "Samo reci" i "Smisao", ali kako kaže Aleksa publika na nastupima zna i tekstove pesama "Nove ljubavi" i "Tvojim očima". Osim u pomenutim, publika ovog mladog pevača moći će da uživa i u novim pesmama. Na svom drugom disku Aleksa ostaje veran pop zvuku. Ovoga puta više će se koristiti instrumenti u kombinaciji sa elektronikom.
"Novi CD je namenjen svima onima koji vole dobru pop muziku i koji žele da čuju nešto drugačije od onog ‘učestalog' u našoj zemlji. Ovog puta album ima jaku celinu, odlične kompozicije i iskrene emocije koje sam prikupljao poslednje dve godine koliko je trajao rad na novim pesmama", otkriva Aleksa Jelić.

Kaže, voli festivale i rado na njima nastupa. Na "Beoviziji" je otpevao pesmu sa Anom Štajdohar. Taj festival omogućio mu je da stekne samopouzdanje i da se "probije" na muzičku scenu.

"Festivali... sama reč ih karakteriše - raspevano, široko, domaće... Pojavio sam se na nekoliko festivala i to je bio najbrži način da budem viđen i saslušan. Nastupi na "Beoviziji" sa pesmom „Beli jablan" mi jesu doneli prepoznavanje i izvesnu reputaciju i sada je lakše ići dalje. Da li ću opet nastupati na festivalima? Nikad ne reci nikad, ako osetim da mi je vreme da se nađem u prostoru festivala - eto mene!"

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #35 poslato: 26 Decembar 2009, 12:10:43 »
"Amadeus bend" promovisao je u sarajevskom "The Clubu" peti studijski album pod nazivom "Ljubav&Hemija“. Ovo je ujedno bilo i prvo javno predstavljanje novog nosača zvuka ove popularne grupe, koji je objavljen pre nekoliko dana. "Album smo spremali dve godine i u njega smo uložili svoje kompletno znanje i energiju. Na njemu se nalazi jedanaest pesama, sve su ljubavne, što, uostalom, sugeriše i sam naziv CD-a", rekao je pevač "Amadeus benda" Bojan Tasić Džaja, koji će sa svojim kolegama 2010. dočekati radno, na beogradskom splavu "H2O".

« Odgovor #36 poslato: 26 Decembar 2009, 12:31:43 »
SRECKO, zašto si propustio da napišeš da su našoj Seki (šatro čirokana) Aleksić upućene tužbe od strane društva za zaštitu životinja, zato što je na promociji svog novog albuma izložila vukove u kavezima?

Na njihove (mislim na Grand sferu) gluposti već sam se polako navikao, ali ponekad baš umeju da me razbesne. Nadam se da će osoba koja je to organizovala krivično odgovarati.

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #37 poslato: 26 Decembar 2009, 12:47:59 »
GRAND mi ide na jetru______čista parada šunda i kiča   
Jednostavno smo primorana da bar jednom dnevno čujemo nešto iz ultra mega giga expres peći Saleta Popovića
Ko zna........ možda će se ovaj narod nekada i opametiti  ::)

a o pomenutoj pevaljki postoji pravi komentar
STOJA: DALEKO VULGARNIJE OD PEVANJA O SEKSU JE KADA SE PEVAČICA OD 12O KILA UTEGNE DOK SE TRI STOMAKA PRELIVAJU JEDAN PREKO DRUGOG!

« Odgovor #38 poslato: 26 Decembar 2009, 12:53:52 »
 :D

« Odgovor #39 poslato: 04 Januar 2010, 18:08:58 »
Tanja Banjanin? :) Ko je to?
xD

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #40 poslato: 08 Januar 2010, 19:15:10 »
Romana Panić snima duet sa najvećom grčkom zvezdom, Despinom Vandi, vest je koja se poslednjih dana stare godine najviše prepričavala u estradnim krugovima. Da do susreta dveju pevačica uopšte i dođe, kumovao je Fotos Pitađis, verenik zgodne Banjalučanke, koji Despinu poznaje odranije. Njih dve su se videle u jednom solunskom klubu, gde su razgovarale i o saradnji. Šta su se konkretno dogovorile još uvek nisu raspoložene da saopšte javnosti, ali ono što je sigurno jeste činjenica da je pesma „Dragi“, koju je Roksi nedavno objavila, upravo kupljena od grčke pevačice. Naravno, opet zahvaljujući Fotosu, koji je svoju draganu darivao na ovaj način.

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #41 poslato: 08 Januar 2010, 23:17:25 »
Posle dueta „Hejter“, koju je snimio s Milicom Majstorović, polubrat Marije Šerifović se ovog puta odlučio za baladu. Mladi pevač sam je radio muziku i tekst.
« Poslednja izmena: 09 Januar 2010, 18:43:14 SRECKO »

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #42 poslato: 09 Januar 2010, 12:36:46 »
Pevačica Maja Marković snimila je singl „Ja mogu sve“, za koji je pred kraj prošle godine uradila i spot. Nekadašnja članica Lune sama je pisala tekst, dok je muziku uradila u tandemu sa dečkom Sinišom Cvetkovićem Ludvigom:

- Želela sam da publici poklonim novu pesmu, prigodnu za praznične dane. S obzirom na to da je numera moderan osvrt na disko eru 70-ih i 80-ih, takav je i spot, veseo, vrcav, pun šljokica i sjaja. Kada bih se s njom takmičila, verujem da bih bila ozbiljan kandidat za pobedu na Evroviziji - kaže Maja, dodajući da će ovu pesmu uvrstiti na reizdanje albuma „9“, koji će početkom februara objaviti „Siti rekords“.
« Poslednja izmena: 09 Januar 2010, 16:02:04 SRECKO »

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #43 poslato: 09 Januar 2010, 16:43:10 »
Kada bih se s njom takmičila, verujem da bih bila ozbiljan kandidat za pobedu na Evroviziji - kaže Maja

100%! :G) Bolja je nasa Maja od mnogih svetskih zvezda i zvezdica! Hvala Bogu, kada je "izasla" iz tra la la faze zvane "Luna"! To joj je najpametniji potez u karijeri!

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #44 poslato: 11 Januar 2010, 01:29:21 »
„Radijski festival“, u organizaciji „Radija S“, koji se ove godine održava u maju u Vrnjačkoj Banji, uvodi nekoliko značajnih novina, pripreme za samo takmičenje trajaće čak četiri meseca, a glasanje za finaliste je već počelo na „Sportalu“.
Prema rečima direktora festivala Predraga Anđelkovića, novine vezane za ovaj festival uključuju promenu sistema glasanja, izbor takmičara, kao i nagrade za najbolje izvođače.
- Najveća novost je svakako izbor VIP takmičara na Radijskom festivalu. Biraćemo osam veoma popularnih pevača koji će direktno nastupiti u superfinalu festivala. Oni će se sa još osam takmičara naći u superfinalu festivala koji će se održati u Vrnjačkoj Banji – kaže Anđelković. Izbor superfinalista trajaće nekoliko meseci uz pomoć odabranog štampanog medija, „Radija S” i SMS glasova publike.
- Među drugih osam manje poznatih takmičara naći će se pobednici televizijskog takmičenja „Stars” koje počinje početkom februara, ali i popularni pevači iz regiona, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Crne Gore, Makedonije i Slovenije – objašnjava Anđelković. Ono što je svakako najzanimljivije je da deset prvoplasiranih takmičara dobija nagradu koja podrazumeva snimanje albuma, kao i turneju po većim gradovima bivše Jugoslavije. Na internet forumima „Sportala” već se uveliko glasa za superfinaliste, a među njima se pojavljuju imena poput Željka Samardžića, Saše Kovačevića, Marije Šerifović, Željka Vasića...

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter