Autor Tema: Mediji o poznatima  (Pročitano 41546 puta)

Re: Štampa o poznatima
« Odgovor #15 poslato: 13 Novembar 2009, 14:05:22 »
Kako je meni glupa ta emisija Keš Taxi
FINAL TOP 5:    :hub: :amb: :czb: :lvb: :uab:

OGAE Serbia forum

• SRECKO
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #16 poslato: 18 Novembar 2009, 20:15:46 »
                    Aleksandar Belov na sajtu "Evrovizije"

Aleksandar Belov osvojio je prvo mesto u kategoriji "Najboljeg malog      performansa" za pesmu “Zastani solzi izbrisi”. Glasanje se odvijalo na evrovizijskom sajtu, a takmičili su se svi učesnici nacionalnih izbora za "Pesmu Evrovizije" koji nisu pobedili na istim. Belov se takmiči u još jednoj kategoriji “Najboljih performansa”, čije je proglašenje 21 novembra.

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #17 poslato: 19 Novembar 2009, 10:38:17 »
         Aleksandra Radović: Da sam hladna i nepristupačna je tipična zabluda o meni

"Nisam planirala dugo da pevam, neću vam reći do kada, ali još vrlo kratko. Mislim da za ženu i nije da se slika i pojavljuje pred kamerama u nekim godinama", rekla je na početku intervjuu za „Puls”, koji prenosi “Blic” pevačica Aleksandra Radović, nekoliko dana pred koncerte u Beogradu, Novom Sadu i još nekim gradovima Srbije. “Volela bih da imam porodicu, da budem majka, žena je ostvarena kada se zaokruži kao majka. Nemam apsolutno nikakav strah od godina koje dolaze, nemam strah da li će da se desi materinstvo, brak. Verujem u Boga, i ako on želi da budem supruga i majka, biću, ako ne, neću. Ne spadam u žene koje pošto-poto žele da se udaju. Za sada sam tetka Luki, koji ima sedam godina, i kad je učio slovo „k”, napisao je Keka. Spremio je odelo za moj koncert i mnogo je sladak“, otkriva Aleksandra i dodaje: “Mislim da niko takav ne može da peva pesme koje ja pevam. Bez obzira na to kako delujem, nek samo oslušnu moje pesme, i tu će videti i osetiti sve. Da sam hladna i nepristupačna tipična je zabluda o meni". Aleksandra za sebe kaže da je pevačica, devojka, sestra, ćerka, i u svakoj od tih uloga je drugačija. “Lice koje publika vidi nije pravo, ali nije ni potpuno isfolirano. Moram da postavim neke granice da ne bih bila povređena. Ne dozvoljavam da mi se ljudi previše približe, da previše znaju o meni, iskorišćavaju moje trenutke slabosti. Nemam prijatelje na estradi, osim dvoje-troje sa kojima sam godinama iskren prijatelj". Koncert Aleksandre Radović u „Sava centru” koji je bio zakazan za 18. novembar biće održan 1. decembra, karte kupljene za 18. novembar biće važeće (jedino) za koncert 1. decembra. Koncert zakazan za 19. novembar biće održan 5. decembra, a karte kupljene za 19. novembar važiće za 5. decembar.

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #18 poslato: 27 Novembar 2009, 22:50:03 »
Aleksandra je kraljica definitivno, obozavam je... :)
:atb: :nob: :aub: :seb: :ilb: :rsb: :byb:  :eeb: :fib: :mtb:

11.  :gb: 12.  :bg: 13.  :si: 14.  :ch: 15.  :it: 16.  :az: 17.  :is: 18.  :nl: 19.  :cz: 20.  :hr:

21.  :ua: 22.  :de: 23.  :ie: 24.  :cy: 25.  :dk: 26.  :mk: 27.  :md: 28.  :ro: 29.  :be: 30.  :lv:

31.  :es: 32.  :ge: 33.  :fr: 34.  :gr: 35.  :sm: 36.  :pt: 37.  :hu: 38.  :ru: 39.  :am: 40.  :pl:

41.  :al: 42.  :me: 43.  :lt:

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #19 poslato: 27 Novembar 2009, 22:51:25 »
Inace i ja ne pratim taj Kes taksi, skroz mi je bezvezan kviz, al' sam gledao zbog Aleksandre... :)

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #20 poslato: 27 Novembar 2009, 23:44:03 »
50 000 dinara  za igradnju manastira     zaista lepo sto se odazvala    :-*   

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #21 poslato: 04 Decembar 2009, 12:32:49 »

Novi singl pred album prvenac

Lejla Hot je u studiju, gde privodi kraju aranžman za novu pesmu „Zar me je tako teško voleti“, a ona je autor i teksta i muzike.

- Planiram da odmah po završetku aranžmana uradim i spot za istu pesmu. Biće to ujedno i najava za moj album prvenac, koji se dugo očekuje. Na njemu će se, osim pesama koje sam izvodila na festivalima, naći i nekoliko novih, drugačijih i u neku ruku zrelijih numera. 

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #22 poslato: 08 Decembar 2009, 19:36:27 »

Evrovizijska pobednica Marija Šerifović pojaviće se u projektu „Evropska zvezda“, čiji je idejni tvorac menadžer Saša Mirković i njegova produkcijska kuća „Beoton“. Petnaest najtalentovanijih pevača dobiće priliku da učestvuje u studijskom delu ovog takmičenja, a najbolji će imati mogućnost da svoj talenat nadograde sa profesionalcima u tom poslu. Pored Marije Šerifović i Saše Mirkovića, u žiriju će se naći i Leontina Pat, Vladimir Grajić Graja i mnogi drugi.

Emitovanje ovog šou-programa startovaće od februara na televiziji Košava i drugim lokalnim stanicama, a audicije će biti otvorene za sve zainteresovane tokom decembra i januara u svim većim gradovima Srbije.   

« Odgovor #23 poslato: 08 Decembar 2009, 19:47:48 »
Bila je prica da ce ovo biti napravljeno ranije i da ce pobedniku Marija i ,,Beoton'' da naprave pesmu sa Beoviziju. Tada mi je zvucalo zanimljivo, a ovako je bezveze jer postoje vec emisije u kojima se takmice pevaci.
12 :it:  10 :ee:  8 :fr:  7 :be:  6 :az:  5 :lv:  4 :mk:  3 :se:  2 :cy: 1 :ua: 

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #24 poslato: 10 Decembar 2009, 23:37:31 »

Ana Milenković, nekadašnja članica ženske grupe Bjuti kvins, priprema svoj album prvenac, koji bi svetlost dana trebalo da ugleda početkom proleća.

- Trenutno u studiju snimam matrice. Sama sam pisala sve pesme i veoma sam srećna zbog toga - poverila nam je Ana.

Album će biti, kako kaže, u pop - r’n’b fazonu, a da bi sve zvučalo kako je zamislila, angažovala je crnoputog Brenta Eastona da svira bubnjeve za tu priliku.

- Brinem i o najsitnijim detaljima. Želim da se predstavim publici u pravom svetlu. Puno mi znači podrška italijanskog džez muzičara i nekadašnjeg umetničkog direktora festivala Sanremo Luke Ursoa, kao i mog dečka Nikole Usanovića, koji je uradio aranžmane - naglašava Ana.

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #25 poslato: 12 Decembar 2009, 14:08:31 »
Singl „Amerika” najavljuje novi album koji će „Plavi orkestar” objaviti u februaru u izdanju kuće „Dallas Records”. Na ploči će se nalaziti 11 numera, a Saša Lošić i ekipa su za narednu godinu najavili i veliku promotivnu turneju po zemljama bivše Jugoslavije, a zasad su potvrđeni koncerti u Ljubljani 26. februara, Zagrebu 13. marta i „Beogradskoj areni” 27. marta. Karte za beogradski koncert po ceni od 1.310 do 2.010 dinara mogu kupiti u „Bilet servisu”, „Eventimu” i na blagajni „Arene”.

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #26 poslato: 13 Decembar 2009, 09:03:52 »
Nina Bardić postala je urednica hrvatskog časopisa Ekstra. Poznata pevačica je proteklih dana konstantno boravila u redakciji, gde je sarađivala sa članovima redakcije, pripremala teme koje će obogatiti sledeća izdanja i sugerisala u izboru fotografija i grafičkoj pripremi magazina.

- Neopisivo je iskustvo naći se s „druge strane ogledala“, nakon toliko godina učestvovanja u stvaranju magazina, ali kao poznata ličnost o kojoj su mediji redovno pisali. Sada sam imala priliku da vidim kako stvari funkcionišu iz ugla sedme sile - rekla je Nina o svom novom poslu, a uredništvo pomenutog nedeljnika najavilo je da će i ubuduće angažovati poznate ličnosti u uređivanju magazina.   

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #27 poslato: 14 Decembar 2009, 07:29:50 »

Prvi album Aleksandra Milića Milija „Miligram“ već od sutra će moći da se nađe na kioscima. Ono što ovaj projekat čini drugačijim od ostalih je to da su sve pesme na albumu u drugačijem stilu, a pevaju ih različiti pevači.
Primera radi, Saša Matić će na ovom albumu otpevati pesmu „Loša, stara vremena“u italijanskom pop fazonu. Iznenađenje na albumu je i Alen Ademović, koji kod Bregovića peva vokal, a Mili je slušaoce podario sa čak dve verzije iste pesme, na romskom i srpskom. Pesma „Kruška“, koja je urađena u R&B fazonu sa harmonikom, definitivno je budući veliki hit, uostalom, kao i sve ostale pesme koje izvode Željko Joksimović, Severina, Željko Samardžić, Jelena Rozga, Mladen Vojičić Tifa, Emina Jahović, Milena Vučić i Kaliopi Bukle.
- Koncepcija „Miligrama“ je bila da se igram kombinovanjem različitih muzičkih žanrova tako da za svaku pesmu dobijem neki originalni muzički fjužn. Snagu sam vukao iz roka, vodio se širokim melodijama, prepoznatljivim balkanskim zvukom i R&B stilom. „Miligram“ je igra svih tih muzičkih žanrova - rekao je prilikom preslušavanja Mili ističući da je ovo prvi put u istoriji domaće muzike da se pojavi ovakav album.
- Trebalo je pogoditi deset različitih emocija, deset različitih tema za deset vrhunskih pevača, biti u njihovim srcima, a ipak ostati svoj i nov - rekla je Marina Tucaković, tekstopisac svih pesama na ovom albumu.

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #28 poslato: 14 Decembar 2009, 23:11:28 »

Nakon što se na neko vreme povukla sa scene kako bi u medijskoj izolaciji radila na novim pesmama, Marija Šerifović sada se vraća u velikom stilu - sa četvrtim albumom "Anđeo"! Na novom albumu nalazi se osam pesama od kojih će jedna biti i na izdanju predviđenom za inostrano tržište. Najpoznatiji autori iz zemlje i inostranstva stoje iza ovog muzičkog izdanja, a među njima su Aleksandra Milutinović, Saša Milošević Mare, Dragan Brajović Braja, Darko Dimitrov, Eldin Huseinbegović i mnogi drugi. Na albumu se mogu čuti dobre balade, ali i brže pesme koje će brzo pokupiti mnoge simpatije i postati veliki hitovi. "Ovaj album posvećujem svom anđelu. On je zaslužan za mnoge divne stvari u mom životu. Ko je on neću vam odati, ali vam zato svima, pored zdravlja, u Novoj Godini želim da pronađete svoga anđela", bila je iskrena Marija. Ova mlada pevačica sa zavidnom karijerom, svesna je da joj veliki izazovi tek predstoje, pa bira poslovnog partnera koji joj može pružiti podršku kakvu zaslužuje. Šerofovića je tako odlučila da njen izdavač i ubuduće bude producentsku kuću "Blue Sound" , te su u planu veliki projekti. Nedavno je urađena produkcija spota za pesmu "Šta da zaboravim?" koji je premijerno emitovan na današnjoj press konferenciji, dok je za isto veče zakazana velika promocija novog albuma u Poslovnom centru "Ušće". Za proleće je planirana koncertna turneja koja će započeti u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i Čačku i nastaviti se u zemljama u regionu.

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #29 poslato: 14 Decembar 2009, 23:44:05 »

Balkanska vila Emina Jahovic snimice duet iz snova! Posle dueta sa Sasom Kovacevicem i Dino Merlinom usledice duet velikih razmera i to sa spanskom muzickom ikonom Monikom Molinom!!! Emina je odavno veliki postovalac muzike proslavljene spanske dive, tako da je sa velikim zadovoljstvom otisla na njen nedavno odrzan koncert u Istanbulu,a zatim na poziv Monikinog menadzmenta nastavili su druzenje na veceri. Tokom vecere rodila se ideja o saradnji koje su obe dive sa zadovoljstvom prihvatile. Emina je kratko prokomentarisala : "Bila mi je velika cast da budem u drustvu takve osobe. Iznenadila sam se kada je predlozila da snimimo duet,naravno odmah sam prihvatila mogucnost da saradjujem sa njom. Mislim da ce to biti veliko iznenadjenje kako za publiku u Spaniji tako i za publiku u Srbiji i regionu,samo cu Vam to reci".
U medjuvremenu dok iscekujemo duet iz snova, Emina i dalje nastavlja da promovise svoj treci studijski album "Vila". Posle nezaboravnog koncerta u centru Sava, publika ce imati priliku da uziva uz Eminu u najludjoj noci i to u Budvi : " Radujem se sto cu Novu godinu docekati sa postovaocima moje muzike i to bas u Budvi koja zauzima posebno mesto u mom srcu! Mogu da obecam da ce biti ludo i nezaboravno ! " Za one koji ne budu u Budvi,imace priliku da tokom praznika na programu RTS-a vide pedestominutnu verziju koncerta iz centra Sava.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter