Autor Tema: Mediji o poznatima  (Pročitano 41927 puta)

• SRECKO
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Mediji o poznatima
« poslato: 03 Oktobar 2009, 08:40:39 »
'OĆE JE PARE: Ani dečko poklonio džip od 60.000 evra!

Ana Nikolić, pop pevačica i bivša učesnica rijaliti-šoua „Farma", na žurki magazina „Stori" javno je predstavila svog novog dečka, švajcarskog biznismena Dalibora Matića!

Kako Press saznaje, Ana je prošlog vikenda proslavila 31. rođendan, a za poklon od svog dragog dobila je najnoviji džip „audi Q7" metalik sive boje, vredan oko 60.000 evra!

- Ana je 27. septembra proslavila 31. rođendan žurkom u klubu „Ellington's" u hotelu „Hajat", a Matić ju je obradovao nesvakidašnjim darom - džipom „audi Q7". Ana obožava džipove i zapanjila se kad je videla poklon. Da bi je iznenadio, Matić je auto dovezao u „Hajat" i prekrio ga satenskim prekrivačem. Nakon što je ugasila svećice na rođendanskoj torti, odveo ju je do auta i uručio ključeve - kaže izvor Pressa.

Na odmor u Dubai!

Ana i Dalibor upoznali su se početkom godine u Cirihu, gde Matić živi i radi, a vezu su započeli pre nekoliko meseci. Leto su proveli na njegovoj jahti na Hrvatskom primorju, što su tamošnji paparaci uspeli i da ovekoveče. Kako tvrdi izvor Pressa, oni će uskoro otputovati na dvonedeljni odmor u Dubai, nakon čega će se pevačica posvetiti snimanju novog albuma.

Prema njegovim rečima, Ana je odlučila da ne krije vezu sa Daliborom i da zajedničkim pojavljivanjem na „Storijevoj" žurki prekine nagađanja da je biznismen zapravo oženjen.

- Nakon što je izbačena sa „Farme", atraktivna Paraćinka odlučila je da obelodani svoju vezu, i to na glamuroznoj „Storijevoj" zabavi, gde je na iznenađenje svih prošetala crvenim tepihom držeći pod ruku svog novog dečka Dalibora. Prisutni na žurki kažu da je Dalibor sve vreme bio uz svoju dragu i da je retko komunicirao sa ostalim zvanicama - navodi sagovornik Pressa blizak Nikolićki.

Rođendanskoj žurki prisustvovali su Slavica Tripunović Dajana, Saša Kovačević, Isidora Bjelica i Nebojša Pajkić, ali i Mima Karadžić, koji je svojim dolaskom demantovao višemesečna medijska nagađanja da su on i Ana bili u ljubavnoj vezi.

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=293.0
« Poslednja izmena: 21 Septembar 2010, 11:44:23 Miloš »

OGAE Serbia forum

Re: Štampa o poznatima
« Odgovor #1 poslato: 03 Oktobar 2009, 19:20:22 »
Hahaha ti si lud! Toliku si želju imao da nam saopštiš ovu vest da si otvorio novu temu. Lukavo.   :D

Uzgred da li je neko čitao "Huper", ali novi? Može i "Yellowcab". Malo me tvoj stil pisanja potseća na Milutina Stanojevića (uopšte, ne u ovoj temi), koji je pisao za navedene novine.

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #2 poslato: 09 Oktobar 2009, 16:55:44 »
Milka Canić dobija svoju lutku

Milka Canić mogla bi uskoro da dobije i lutku sa svojim likom. Osim po dobro poznatom "dobro veče" kojim svako veče pozdravlja publiku u kvizu "TV slagalica" Canićeva bi mogla uskoro da postane poznata i kao dama koja je "presavila tabak" i tužila sve koji zarađuju na njenom liku. I to bukvalno. Nakon majica sa njenim likom koji su prošle godine bile nezaobilazan prizor na Saboru trubača u Guči, Milka Canić (65) mogla bi da dobije i lutku urađenu po njoj, poput Barbike. Kako piše list  "Alo", a  prenosi “Mits Mondo“ "neko se dosetio da iskoristi ogromnu popularnost najpoznatije lektorke u državi i napravi lutku s njenim likom". "Lutke s mojim likom su, kako sam čula, naručene u Kini i treba da se prodaju po kioscima. Ako se to desi, sigurno ću da podnesem tužbu", kaže Milka Canić, zvezda "Slagalice" i dodaje “Nemate pojma šta sam sve saznala kada sam krenula u privatnu istragu. Saznala sam da se neke stvari rade u Svilajncu, a konkretno majice s mojim likom štampaju se u Americi, gde se prodaju po ceni od 10 dolara, dok kod nas koštaju 670 dinara. Hoću da naglasim da ja od toga nemam ništa. Htela sam da nađem te ljude da im predložim da, kada me već koriste da bi zaradili, deo od tog prihoda ide u humanitarne svrhe".

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #3 poslato: 10 Oktobar 2009, 17:24:09 »
Северинин „српски деби” у Арени

Северина Вучковић, најпопуларнија хрватска певачица, одржаће 17. октобра свој први солистички концерт у Београду. За гледаоце РТС-а популарна Севе ће вечерас у шоу програму „Северина... ништа необично" отпевати своје најлепше песме.

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #4 poslato: 28 Oktobar 2009, 12:00:56 »
Merima Njegomir imenovana za urednika muzičke produkcije RTS

Odlukom čelnih ljudi RTS, Merima Njegomir večeras je imenovana za odgovornog urednika muzičke produkcije RTS i kordinatora produkcije i PGP RTS. Ovo priznanje ali i obaveza došla je kao logičana nastavak višegodišnje vernosti Merime Njegomir nacionalnoj izdavačkoj kući, kao i desetina snimljenih ploča i diskova za PGP RTS koji su je svrstali u sam vrh srpske muzičke scene.

• ZORAN
  • OGAE member
« Odgovor #5 poslato: 28 Oktobar 2009, 12:22:04 »
super :D
:drug:

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #6 poslato: 28 Oktobar 2009, 16:26:13 »
Svaka njoj cast, ali...............a joj, blago nama  :D

• SRECKO
  • Hero Member

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #8 poslato: 30 Oktobar 2009, 16:04:59 »
Vesna Pisarović srpska snajka!

Milorad Pupovac, srpski poslanik u hrvatskom Saboru: Moj sin se oženio Vesnom! Ne protivim se njihovom braku

Vesna Pisarović, hrvatska pop pevačica, tajno se udala za Ozrena Pupovca, sina srpskog poslanika u hrvatskom Saboru Milorada Pupovca! Jedan od lidera Samostalne demokratske srpske stranke za Press je potvrdio da mu se sin venčao.

- Moj sin se oženio Vesnom Pisarović! Ali, ne bih govorio o tome, nemojte da se ljutite. To je privatna stvar mog sina i njegove supruge - kaže Milorad.

Kako tvrde hrvatski mediji, venčanje je održano u potpunoj tajnosti, daleko od očiju javnosti, čak i bez znanja porodica mladenaca koje se, navodno, protive njihovoj vezi. Pupovac demantuje glasine da ne podržava brak svog sina.

- Nije tačno da se porodice protive njihovom braku - kaže Milorad.

Ozren i Vesna upoznali su se u Hagu, gde je Vesna završila studije pevanja na Kraljevskoj džez akademiji, dok je Ozren pohađao postdiplomske studije. Vesnin suprug je društveno angažovan, autor je brojnih studija i istaknuti član "Diskrepancije", kluba studenata sociologije u Zagrebu. Pevačica je često isticala da bi volela da njen idealni muškarac bude "načitan i akademski nastrojen".

- Uvek sam pokušavala da zadržim svoj život za sebe. Ozren me je osvojio inteligencijom, lepotom i šarmom - izjavila je Vesna pre mesec dana.
Pevačica trenutno piše pesme za novi album koji će se, osim na hrvatskom, plasirati i na inostranom tržištu.

Izvor: Press

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #9 poslato: 30 Oktobar 2009, 16:53:23 »
upoznali su se u Hagu!!!  :D   kako je to romantično  :)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #10 poslato: 30 Oktobar 2009, 19:41:07 »
Udade se i Pisarovićka  :(
Pa zašto Vesna, zašto???????????  :(

Šta će na ovo reći Splitski gradonačelnik, baš me živo interesuje?  ::)

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #11 poslato: 30 Oktobar 2009, 23:24:57 »
Fino, fino... :)

« Odgovor #12 poslato: 12 Novembar 2009, 18:51:01 »
Loooooodaci :)
FINAL TOP 5:    :hub: :amb: :czb: :lvb: :uab:

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #13 poslato: 13 Novembar 2009, 12:37:47 »

U četvrtoj sezoni emisije “Keš Taxi” Ivan Ivanović kao pravi domaćin u svom pokretnom studiju pored slučajnih prolaznika koji ga zaustavljaju, ponovo vozi i VIP goste. Prva VIP gošća u novoj sezoni je Aleksandra Radović sa kojom je Ivan kroz formu kviza vodio prijatan razgovor o njenoj karijeri i pripremama za koncert. Aleksandra je osvojeni novac namenila izgradnji crkve u Vladimircima. Ova epizoda je na programu u nedelju 15. novembra od 18.30 sati na “Fox” televiziji.

• ZORAN
  • OGAE member
« Odgovor #14 poslato: 13 Novembar 2009, 13:33:39 »
lepo lepo :)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter