Autor Tema: The Best Choice  (Pročitano 8966 puta)

Odg: The Best Choice
« Odgovor #30 poslato: 01 Februar 2017, 19:12:36 »
УЈРТ је 2004. директно изабрао 16 песама за Европесму (Жељко, „Пети елемент”...), а по 4 су послали РТЦГ (интерно) и РТС (путем Беовизије: „Негатив”, Таша итд.)

Можда није лоше што нису уврштене песме између 2004. и 2006. године. Некако у тој носталгији занемарујемо песме које су учествовале на каснијим изборима.

Ili eventualno da se podeli izbor u dva dela..

OGAE Serbia forum

« Odgovor #31 poslato: 01 Februar 2017, 19:12:54 »
Pa i 2004. je bilo Evropesme.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
« Odgovor #32 poslato: 01 Februar 2017, 19:14:41 »
Kako je ovo komplikovano. :D

Pa ta Evropesma je zapravo 16+4+4, kako je Aca malo pre objasnio?
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

« Odgovor #33 poslato: 01 Februar 2017, 19:17:13 »
Da.Te godine je skupa na Beoviziji i Evropesmi bilo ćak 48'pjesama.
A te godine na Beoviziji u žiriju bila Goca Trżan,a njena nekadašnja koleginica iz grupe Tap011 pobjedila. :D

« Odgovor #34 poslato: 01 Februar 2017, 19:18:26 »
PRIČATE KOJEŠTA ..

Vi bogati kao da se radi i raspodeli olimpijskih medalja za SFRJ , pa se kao ne zna  kako  izvesti  raspodelu ..

Ovde je situacija skroz jasna..

IZBACITI SVE CRNOGORSKE PESME, nema to veze sa  zajedničkim izborom.  Nikakve.

Uopšte neću da učestvujem  u UJDURMI i još joj dajem dignitet  gde bi neko ovde mogao da glasa za bilo koju crnogorsku pesmnu sa evropesme. Razlog je jednostavan.. Nema ni potrebe ni osnova da se to meša... a izgovor da je to bio jedan jediunstven izbor  za neku godinu , nema nikakve veze..  mi biramo najbolje od srpskih pesama, tačno se zna šta je predstgavljalo i kad Srbiju a šta CG.

Toliko ...

Samo je to opravdano i normalno ..

i naravno da treba bez dileme uključiti sve srpske  pesme od 2004 ..dakle ne crnogorske, kakve to ima veze sa nama ..

Ako neko želi da se napravi izbor crnogorskih predstavnika ..može ali ZASEBNO  . Nemojte mešati nespojivo ..

Amin +

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #35 poslato: 01 Februar 2017, 19:18:31 »
Kako je ovo komplikovano. :D

Pa ta Evropesma je zapravo 16+4+4, kako je Aca malo pre objasnio?

Da na Beoviziji 2004 je bilo 28 pesama a 4 je islo dalje.
4 je Crna Gora poslala na Evropjesmu a 16 jos UJRT.
24 u finalu na Evropjesmi  :G)

Da ne bi previse komplikovali najbolje je onako kako je prvobitno zamisljeno , a posle toga cemo odrzati i izbor za najbolju nepobednicku pesmu sa izbora SCG  :G)
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• MrVlaxs
  • OGAE member
« Odgovor #36 poslato: 01 Februar 2017, 19:21:23 »
Treba ukljuciti sve pesme od 2004. godine i treba se glasati u principu od 1-12 :D
Dobre:  :it: :rs: :mk: :ro: :ch: :se: :fr: :il: :ru: :ee: :md: :hu: :gb: :gr: :be: :hr: :fi: :sm: :az: :cy:

Osrednje:  :au: :am: :bg: :me: :at: :al: :by: :de: :ge: :pl: :si: :pt: :mt: :nl: :cz:

Lose:  :is: :ie: :no: :dk: :lv: :es: :ua: :lt:

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
Odg: The Best Choice - Srbija
« Odgovor #37 poslato: 01 Februar 2017, 19:22:50 »
Nemoj, Leo, samo lepo izbaci crnogorske pesme, iovako 95% nije nizašta.

« Odgovor #38 poslato: 01 Februar 2017, 19:26:04 »
Imali su oni par dobrih pjesama.Pa u top 5 bi na Evropesmi 2-3 njihove bile.2005. su i članovi srpskog žirija dosta bodova dali njihovim pjesmama, pa npr 2006. kad je Stefanu Filipoviću svi članovi žirija davali bodove.
« Poslednja izmena: 01 Februar 2017, 19:29:29 mostar036 »

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #39 poslato: 01 Februar 2017, 19:29:59 »
On je bio ispred Ane Nikolić, mislim, baš realno.

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #40 poslato: 01 Februar 2017, 19:30:04 »
mirkec se ne buni za engleski naziv?  :D pih ;--;
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #41 poslato: 01 Februar 2017, 19:33:25 »
Nije mi pao na pamet neki bolji naziv na srpskom, a i dovoljno mi je što sam se izborio za slogane na Srboviziji. ;D

Btw, i Fedijeve Cipele ispred Romale romali, pa stvarno, nemam reči. :o Koliko im je bilo bitnije da pošalju svog predstavnika, umesto najbolje pesme. :fuj:

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #42 poslato: 01 Februar 2017, 19:33:31 »
Jeste glupo što je na engleskom, tek sad shvatam da je bilo glupo svih ovih godina....
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

« Odgovor #43 poslato: 01 Februar 2017, 19:39:22 »
Nije mi pao na pamet neki bolji naziv na srpskom, a i dovoljno mi je što sam se izborio za slogane na Srboviziji. ;D

Btw, i Fedijeve Cipele ispred Romale romali, pa stvarno, nemam reči. :o Koliko im je bilo bitnije da pošalju svog predstavnika, umesto najbolje pesme. :fuj:

Fedi je pobjedio na Monteviziji,a No name bio 2.Mada je tu i RTS-ov ziri pogrijesio tj Zoran Dašić i Milan Đurđević su dali No name-u 8 bodova,da su dali 0 Flamingosi bi pobjedili.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #44 poslato: 01 Februar 2017, 19:41:57 »
Ma da je samo Zoran dao nulu, SVE bi bilo drugačije! :o Možda Srbija nikad ne bi pobedila, a možda se CG ne bi ni odvojila od Srbije. :o

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter