Autor Tema: NEZABORAVNI TRENUCI EUROSONGA !!!  (Pročitano 7079 puta)

Odg: NEZABORAVNI TRENUCI EUROSONGA !!!
« Odgovor #75 poslato: 09 Mart 2014, 13:07:52 »
najbolji interval act ikada  :-*
ovo je meni sjajno

Predivno stvarno :-*

Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #76 poslato: 26 Mart 2014, 23:03:04 »
Nezaboravni trenuci su mi i kad su prošle godine dva puta prikazali Ninu Žižić tokom proglašenja finalista, a ona u fazonu :neznam: :(
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
« Odgovor #77 poslato: 26 Mart 2014, 23:44:40 »
 :D :D
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Kakashi
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #78 poslato: 26 Mart 2014, 23:46:51 »
Nezaboravni trenuci su mi i kad su prošle godine dva puta prikazali Ninu Žižić tokom proglašenja finalista, a ona u fazonu :neznam: :(
:G)
FALLING doesn't give you a reason to give up as long as you BELIEVE

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
« Odgovor #79 poslato: 26 Mart 2014, 23:51:27 »
Nezaboravni trenuci su mi i kad su prošle godine dva puta prikazali Erika Saadea tokom proglašenja finalista, a ja u fazonu: je l' on plaćen za ovo?! :neznam: :o

• Mark
  • Hero Member
« Odgovor #80 poslato: 04 Oktobar 2014, 18:44:56 »
"OIT POINTS", naravno :D :D :D :-*
"...en la orilla del mar quiero desnudarte, y volar en el viento a ser parte de tu ser"

« Odgovor #81 poslato: 22 Avgust 2015, 21:06:27 »
Svetlanin nastup - na šta su sve spremne delegacije i izvođači da bi pobedili, ili što bolje prošli...  ;D

Crazy bomb bomb...  :D

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #82 poslato: 22 Avgust 2015, 21:18:47 »
- otvorenje eurosonga 2000. - naježih se na to.. WELCOME EUROPEEEEE.. i svi se odjednom počnu derati  :-*
- glasovanje 2003. kada slovenija da turskoj 10 bodova i turska pobjeđuje  ;(:); ;(:);
- vrištanje za izraelom ove godine da bude zadnji finalist
- pljeskanje na euphoriju na početku pjesme
- pjevanje sa conchitom u jedan glas  :-*
- pljesak danijeli kada skine plašt na "neka mi ne svane"  :-* :-*
- glasovanje kada hrvatska dobiva 12, dana international pobjeđuje, a chiara jadna samo slegne ramenima.. i kada voditeljica makedonskoj prezenterki okreće očima dok se ova zahvaljuje za izvrstan show :D
- ove godine prikazuju 3x jadne one klince iz san marina oni se mole da prođu a znaju ništa od toga i neugodno im što ih kamera prikazuje  ;D
- oduševljenje nakon nastupa italije
...
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Timofey
  • Full Member
« Odgovor #83 poslato: 22 Avgust 2015, 22:32:47 »
Stefan Raab i skakanje po pozornici.  :D

Inače nisam našao nigdje dio u kojem se novi članovi predstavljaju, pa ovime pozdravljam sve   bye:) ;(:);

« Poslednja izmena: 22 Avgust 2015, 22:38:44 Timofey »
"I am therefore leaving immediately for Nepal, where I intend to live as a goat..”

• Avocado
  • Hero Member
  • Irene Esser-Miss Venezuela 2012
  • Zemlja: ua
« Odgovor #84 poslato: 22 Avgust 2015, 23:48:57 »
Dobrodosao  bye:) Zelim ti lepo druzenje ovde  :)

@eurovisioner

To je najspektakularniji nastup ikada na ESCu.Jedini ESC klip koji imam na telefonu, mesec nije prošao da ga nisam pustio.Uvek ga gledam kad se smorim...Savršenstvo na nivou božanstva.Toliko SMS-ova sam poslao za nju te godine, mislim da su mi 600 dinara skinuli... ::)  Ali opet bih  8)
« Poslednja izmena: 23 Avgust 2015, 00:11:59 Avocado »

« Odgovor #85 poslato: 23 Avgust 2015, 10:44:49 »

Inače nisam našao nigdje dio u kojem se novi članovi predstavljaju, pa ovime pozdravljam sve   bye:) ;(:);

Dobrodošao u klub  :)  :G) bye:)
If I can stay with the light
I know I'll be free
And I can start to be whole
I can start to be me...

« Odgovor #86 poslato: 23 Avgust 2015, 13:25:27 »
- otvorenje eurosonga 2000. - naježih se na to.. WELCOME EUROPEEEEE.. i svi se odjednom počnu derati  :-*
- glasovanje 2003. kada slovenija da turskoj 10 bodova i turska pobjeđuje  ;(:); ;(:);
- vrištanje za izraelom ove godine da bude zadnji finalist
- pljeskanje na euphoriju na početku pjesme
- pjevanje sa conchitom u jedan glas  :-*
- pljesak danijeli kada skine plašt na "neka mi ne svane"  :-* :-*
- glasovanje kada hrvatska dobiva 12, dana international pobjeđuje, a chiara jadna samo slegne ramenima.. i kada voditeljica makedonskoj prezenterki okreće očima dok se ova zahvaljuje za izvrstan show :D
- ove godine prikazuju 3x jadne one klince iz san marina oni se mole da prođu a znaju ništa od toga i neugodno im što ih kamera prikazuje  ;D
- oduševljenje nakon nastupa italije
...

Danijelin nastup je bio sveden i lep, a pesma mi je prelepa...  :cry: ESC u Birmingemu 1998. je bio poseban po mnogo čemu... Neizvesnost kod glasanja je uzbudljiva i to je ono što pomalo nedostaje današnjem ESCu, a jedno od najneizvesnijih glasanja bilo je 1998. kada se do kraja nije moglo pretpostaviti ko će pobediti.

Dana je osvojila 1. mesto sa 172 poena, iza nje UK sa 166, a na trećem Malta sa samo jednim poenom manje.

Takođe, 2003. je bilo jedno od najneizvesnijih i najuzbudljivijih glasanja:

Turska - 1. mesto - 167 poena
Belgija - 2. mesto - 165 poena (pesma na nepostojećem jeziku, tako beše...)
Rusija - 3. mesto - 164 poena

Dobrodosao  bye:) Zelim ti lepo druzenje ovde  :)

@eurovisioner

To je najspektakularniji nastup ikada na ESCu.Jedini ESC klip koji imam na telefonu, mesec nije prošao da ga nisam pustio.Uvek ga gledam kad se smorim...Savršenstvo na nivou božanstva.Toliko SMS-ova sam poslao za nju te godine, mislim da su mi 600 dinara skinuli... ::)  Ali opet bih  8)

Poslednjih nekoliko dana su mi bili tako depresivni, a i vreme je grozno...  :dq: Došao sam na forum smoren, a onda video ovu temu, setio se ovog nastupa i oraspoložio se na kratko.  :)

Ovo je jedan od onih momenata zašto ESC vredi pratiti - ne radi se ovde toliko ni o umetnosti, ni o kiču, ni o vokalnim sposobnostima, ni o aranžmanima koliko o nečemu što ljudima znači... A ako nešto ljudima znači, onda to i ima neku vrednost...

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #87 poslato: 23 Avgust 2015, 14:13:46 »
welcome timofej  :)

@eurovisioner

je je.. meni je to najljepši nastup hrvatske..

inače to glasovanje kada je dana pobijedila mi je bilo odlično.. baš kao da se režiralo.. makedonija je morala glasati zadnja zbog problema s javljanjem.. pa ono čita bodove a nikako ove top3 publika uzdiše.. daju 10 i 8 dvjema zemljama iz top 3 i svi očekuju 12 malti i pobjedu malte kada ono hrvatskoj i provala oduševljenja za izrael. nikada to neću zaboraviti..

i 2003. je bila odlična.. slovenac sa svojim smješnim glasanjem..  ;(:);

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
NAJLEPSI GLASOVI EUROSONGA!

Započeo euronik

35 Odgovora
5026 Pregleda
Poslednja poruka 13 Januar 2011, 01:11:58
ESCFAN
xx
NAJBOLJI NASTUP EUROSONGA 2008

Započeo euronik

34 Odgovora
6392 Pregleda