Autor Tema: Rusija 2019  (Pročitano 1982 puta)

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
Odg: Rusija 2019
« Odgovor #60 poslato: 10 Januar 2019, 22:18:51 »
Nikome ja nista ne trazim ;D

OGAE Serbia forum

• Leo Cezar
  • Moderator
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #61 poslato: 10 Januar 2019, 22:21:05 »
Ma pazi da ti ne poverujem :D
@Niko ja sve gotivim pa cak i tebe :* :D

Послато са 5046Y уз помоћ Тапатока

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Zvezda
  • Full Member
  • Zemlja: ee
« Odgovor #62 poslato: 10 Januar 2019, 22:22:19 »
Smajliću, moram nešto da ti kažem i verovatno većina to ovde isto to misli o tebi:
Pre svega ne mogu da verujem da toliko mržnje kipti iz tebe prema meni i to samo na osnovu nekih postova (neuvredljivih) na nekom forumu... Pa pobogu ne možeš biti okružen samo ljudima koji ti prijaju, odnosno čije ti društvo prija, znaš nekad bude pored tebe i osoba koju ne gotiviš i potrebno je pothitno da oladiš u takvim situacijama i da iskuliraš. Ja tebe ne mrzim, ja tebe iskreno žalim da mi se sa ovoliko negativne energije obraćaš... stvarno neshvatljivo...

Drugo, od kud ti znaš da ja nemam pojma o sektama (kakvim bre crnim verskim zajednicama??)? Verovao ili ne, ja sam se susretao sa njima još otprilike kad su pustili prve pipke kod nas u Srbiji još 1993. i jedna od prvih sekti je nastala kod Trstenika ako nisi znao a i ne verujem da si uopšte i bio rođen tada. Da ne objašnjavam sad detalje šta i kako oni rade, uglavnom ja sam se sprdao sa 10to cifrenim, znaš on i ja smo se zebavali i verujem nasmejali još par korisnika, e sad što ti čak i na forumu ne možeš to da shvatiš i iskuliraš jbg druže a te tvoje osobe što je uletela u to mi je žao ali generalno sekte kod nas su skoro potpuno izumrle i u najtanjim marginama društva su. Nemaš ti danas kod nas više tih 'verskih zajednica' , sad ti se sektama zovu ove MLM firme sa ponci-piramidalnim prevarama...

Uglavnom o ovome u nekoj drugoj temi ili ako hoćeš u prajvat mesidž, da ne smaramo ostale ljude
Ko pita ne skita, zivot ide dalje

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Možete da me banujete, ali ne i da me banujete
« Odgovor #63 poslato: 10 Januar 2019, 22:35:03 »
Pokazao si ko si i šta si ovde, tako da je nemam više komentara. Napisao sam ti ono što sam napisao jer sam besan zbog toga što govoriš o nečemu od čega je mnogo ljudi izgubilo glave. Isto je kao kad si ti rekao za Petra i infuzije da je psihopata ili šta već.... Dvostruki aršini.... A izrazio sam se politički korektno, da se razumemo dobro znam šta su. Najgore od svega što si potpaljivao vatru za vreme najvećih verskih praznika, čak ni tada nisi uspeo da prestaneš da provociraš (iliti se šališ). Dakle ako ti nije jasno, ti si taj zbog kojih je drugima neprijatno, koji piše uvredljive stvari i ciljano nervira ljude oko sebe. Mene lično ništa ne pogađa od svega toga, koliko nepravda. Tako da nastavi ti mene slobodno da žališ, iz daleka, i ćutke...
Loves only the money vibes, She will never compromise ,She had cross a lot of lines, She wastin' her days and nights,
Her six inch heels tonight ,Will pierce through someone’s mind, Give her money for all night, And she will dance all night,
For you..

• Scooby
  • Golden Member
  • Danziiinggggg
  • Zemlja: va
« Odgovor #64 poslato: 10 Januar 2019, 22:51:22 »
Евиле сине не се узбуђаваш. Диван си дечко и знаш да те већина готиви. Ја те додуше обожавам  ::()

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Možete da me banujete, ali ne i da me banujete
« Odgovor #65 poslato: 10 Januar 2019, 22:54:20 »
Евиле сине не се узбуђаваш. Диван си дечко и знаш да те већина готиви. Ја те додуше обожавам  ::()

Skubs  :-* Hvala ti na podršKi !!! xD omakne mi se u prisustvu određene vrste ljudi. Nemam više kapaciteta da tolerišem...

• MarkoV
  • Hero Member
  • #TeamJanaBeo2019
  • Zemlja: se
« Odgovor #66 poslato: 10 Januar 2019, 22:56:12 »
Zašto se Zvezda nalazi u svim postovima negativne konotacije?  :D
:al: Mbrëmje e pafund, Hije || :ro: On a Sunday, Skyscraper, Army of Love || :ee: Without You || :lv: Scared of Love || :fr: Tous les deux, Comme une grande || :cz: True Colors

« Odgovor #67 poslato: 11 Januar 2019, 01:53:59 »
Interno biraju, potvrđeno je da Kirkorov i njegov tim rade pesmu.. :)
Мало ми фали да му пожелим оно најгоре.........песма гарант некад балада на енглеском где ће он имати задатак да покаже своје вокалне способности....смор......

Tolika zemlja, a imaju svega nekoliko velikih zvezda. Tj. svi bitni već bili.
Полина и Сергеј су једине велике звезде (у својим тридесетим) после Диме Билана што су наступале за Русију на Евросонгу.

Од велики звезда нису биле нпр. певачица Максим, певачица Валерија, певачица Ирина Дупцова,  певачица Земфира, певачица Њуша, певач Валериј Меладзе, група Ленинград, група Глукоза, група Винтаж, група Фабрика, група Руки Вверх итд...нећу да спомињем ове нове младе звезде, биће прилике па ћеш их чути на ФСЦ

« Poslednja izmena: 11 Januar 2019, 02:21:13 Милан »
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

• Leo Cezar
  • Moderator
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #68 poslato: 16 Januar 2019, 19:54:17 »
Izgleda da ce ipak on  ;(:);

@lazarevsergey with a song by @fkirkorov and @dimitriskontopoulos will represent the country in @eurovision 2019. Staging will be directed by @fokasevagelinos

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #69 poslato: 16 Januar 2019, 19:55:05 »
 :o

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #70 poslato: 16 Januar 2019, 19:55:45 »
Aaaaaaaaaaaa ;(:);

• noOne
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #71 poslato: 16 Januar 2019, 19:56:21 »
Bezveze. Nadam se da neće pobijediti na osnovu nastupa. Sto ne posalju Polinu.

• Leo Cezar
  • Moderator
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #72 poslato: 16 Januar 2019, 19:56:25 »
Josipa nemoj pre potvrde da se radujes  :D

• Stole
  • Golden Member
  • Ko mi je stavio bubu u supi!?
« Odgovor #73 poslato: 16 Januar 2019, 19:57:05 »
Vrh ako je istina !_!
Zivotni moto: Pamti pa vrati.
Vrlina: Nisam zlopamtilo.

ESC 2019
:al: :am: :au: :at: :az: :by: :be: :hr: :cy: :cz: :dk: :ee: :fi: :fr:
:mk: :ge: :de: :gr: :hu: :is: :ie: :il: :it: :lv: :lt: :mt: :md: :me:
:nl: :no: :pl: :pt: :ro: :ru: :sm: :rs: :si: :es: :se: :ch: :ua: :gb:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Italija 2019

Započeo Leo Cezar

9 Odgovora
191 Pregleda
Poslednja poruka 31 Decembar 2018, 16:32:10
star5
xx
Grčka 2019

Započeo Leo Cezar

54 Odgovora
793 Pregleda