Autor Tema: Češka Republika 2019  (Pročitano 394 puta)

• Milos97
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Odg: Češka Republika 2019
« Odgovor #15 poslato: 08 Januar 2019, 15:56:45 »
Barbora Mochowa češka Lana Del Rej. :-*
:al: Hije :cz: True Colors :ee: Soovide puu :fr: Tous les deux :hu: Incomplete :lv: You Make Me So Crazy :ro: Army of love :es: Muerdeme :ch: Carry the Light

OGAE Serbia forum

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Možete da me banujete, ali ne i da me banujete
  • Zemlja: rs
« Odgovor #16 poslato: 09 Januar 2019, 18:07:48 »
Prvi utisak :
Lake Malawi - Friend Of A Friend - Nešto što bih rado slušao na radiju. Mozak na otavu. Slatko. Ali ne ide mi ovo na ESC scenu. Previše obično. Mada bi to možda i bila dobra stvar, ko će ga znati. Ono što sam siguran je da nije ni blizu Mikolasu, i neće postati niti veliki hit, niti ponoviti uspeh medju teleglasovima. 7
Jakub Ondra - Space Sushi - Molim, svemirski suši?? I to na stolu? Isti cilj pesme, da bude radio friendly, nešto kao moderno, ali ne uspeva. Glupa. 3
Tomáš Boček - Don´t Know Why - Počinje odlično, ali onda dodjemo do refrena i pljas. Jedno veliko ništa. Imam utisak da bi trebalo da bude simpatičan, ali zapravo je samo čudan 4
Pam Rabbit - Easy To Believe - Je l' sve pesme radio isti producent / kompozitor. Sad mi je već sve isto Ona deluje harizmatično. Ali to nije dovoljno. :D 4
Jara Vymer - On My Knees - Sad mi se, sve više, sviđa "Svemirski suši". Ovo je teško slušati koliko je dosadno (naravno da sam izdržao do 2 min max). 2
Barbora Mochowa - True Colors Mogu se složiti da joj je boja glasa specifična. Ali pesma nije posebna ni na jedan način. Podjednako dosadna kao i prethodne... 3
Hana Barbara - Poslední slova tobě Deluje kao da će u svakom trenutku doći do promene ritma... Pa opet uspori. Kao da se igra sa slušaocima, i njihovim živcima. I na kraju dodjemo do toga! Aleluja!!! Ne razumem zašto je toliko omražena (u odnosu na broj dislajkova), ladno je najdinamičnija u gomili smorova. 7+
Andrea Holá - Give Me A Hint - Još jedna predosada. Ne kontam kako su uspeli ovoliko amaterzma skupiti na jednom mestu... 2

Dakle da se ja pitam odabrao bih Hanu, mada ne verujem da bi išta bolje završila od ostalih 6 pesama koje mi se uopšte nisu dopale. Stoga, najbolji izbor za njih je Lake. Tanak ali najbolji. U suprotnom ponovo vidim Češku na dnu polufinala. I i dalje mi nije jasno da je ovo NF toliko amaterski urađen posle jednog nastupa dostojnog svetske zvezde. Bolje da su samo interno odabrali Mikolasa sa Me gusta... Ovo skoro ništa ne gusta...
Loves only the money vibes, She will never compromise ,She had cross a lot of lines, She wastin' her days and nights,
Her six inch heels tonight ,Will pierce through someone’s mind, Give her money for all night, And she will dance all night,
For you..

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #17 poslato: 13 Januar 2019, 00:38:29 »
Glasao sam za Malavija upravo. Ostalo nije vredno pomena.
Petar je forumski car i njemu dozvoljavam sve.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
U susret Evrosongu 2014 // Češka Republika

Započeo Leo Cezar

42 Odgovora
1782 Pregleda
Poslednja poruka 02 Novembar 2013, 19:48:00
bojan92
xx
Češka Republika 2018: Mikolas Josef - Lie to me

Započeo Miloš

996 Odgovora
18067 Pregleda